استعلام قیمت و موجودی روز فقط با یک تماس:  ۶۱۸۷ ۲۸۱ ۰۹۱۹ | ۶۱۸۶ ۲۸۱ ۰۹۱۹

دستگاه dvr داهوا

نمایش دادن همه 38 نتیجه

نمایش فیلترها

انتهای محصولات

محتوایی برای بارگذاری وجود ندارد

بارگذاری محصولات بیشتر

دستگاه دی وی آر داهوا یکی از باکیفیت ترین ضبط کننده های ویدئویی است که برای ضبط تصاویر دوربین های آنالوگ و HD از آن استفاده می شود و در کنار دوربین های مداربسته داهوا، پرفروش ترین سیستم نظارتی موجود در بازار ایران را تشکیل می دهند.

در واقع اگر می خواهید تصاویر دوربین ها را ذخیره کنید یا از طریق اتصال به نمایشگر آنها را بصورت یکپارچه مشاهده کنید، بهترین گزینه برای شما خرید دستگاه dvr داهوا است.

راهنمای خرید dvr داهوا

ویدئو رکوردر داهوا در قیاس با سایر برند ها از مزیت هایی همچون کیفیت بالا، تنوع، قیمت مناسب، خدمات پس از فروش و … برخوردار است.

توجه کنید که برای اطمینان از اصالت کالا و استفاده از خدمات پس از فروش، دستگاه و دوربین های داهوا را حتما از نمایندگی داهوا خریداری کنید.

مشخصات دستگاه dvr داهوا

کانال تصویر

شما می توانید دستگاه dvr داهوا را بصورت 4، 8، 16 و 32 کانال خریداری کنید که در واقع تعداد دوربین مداربسته ای که پشتیبانی می کند، بر اساس تعداد ورودی یا کانال تصویر دی وی آر مشخص می شود.

برای مثال اگر تعداد 5 عدد دوربین مداربسته دارید، نمی توانید از دی وی آر 4 کانال داهوا استفاده کنید و حتما باید تعداد ورودی تصویر دستگاه برابر یا بیش از تعداد دوربین ها باشد.

رزولوشن

رزولوشن دستگاه یکی دیگر از مواردی است که در انتخاب دستگاه موثر است. شما می توانید دی وی آر های داهوا را با رزولوشن 2، 3، 5 و 8 مگاپیکسل خریداری کنید. اگر رزولوشن دستگاه با رزولوشن دوربین ها همخوانی نداشته باشد، تصاویر را مطابق انتظاری که دارید، دریافت نخواهید کرد.

ظرفیت

اگر می خواهید فضای مناسبی برای ذخیره سازی تصاویر داشته باشید، باید به تعداد و ظرفیت هارد دیسک توجه کنید. بعلاوه هر چه کیفیت تصویر یا مدت زمان ضبط بیشتر باشد، دستگاه ضبط تصاویر به فضای بیشتری احتیاج دارد.

قیمت دی وی آر داهوا

قیمت دستگاه dvr داهوا بر اساس مشخصات و ویژگی هایی که دارد، متغیر است. شما باید اول از همه میزان هزینه مدنظرتان را مشخص کنید و با توجه به دوربین هایی که دارید، دستگاه را خریداری کنید.

لیست قیمت دستگاه دی وی آر داهوا در این صفحه درج شده است و با کلیک بر روی هر یک از محصولات می توانید مشخصات آن را مطالعه کنید و پس از آن خرید خود را انجام دهید.

سبد خرید
No products in the cart.
ورود به سایت