استعلام قیمت و موجودی روز فقط با یک تماس:  ۶۱۸۷ ۲۸۱ ۰۹۱۹ | ۶۱۸۶ ۲۸۱ ۰۹۱۹

دستگاه nvr هایک ویژن

نمایش دادن همه 37 نتیجه

نمایش فیلترها

انتهای محصولات

محتوایی برای بارگذاری وجود ندارد

بارگذاری محصولات بیشتر

دستگاه nvr هایک ویژن باکیفیت ترین ویدئو رکوردر موجود در بازار ایران است که در سیستم های مداربسته تحت شبکه از آن استفاده می شود. به کمک این دستگاه می توانید تصاویر دوربین های ip را پس از دریافت، ضبط و ذخیره سازی کنید.

راهنمای خرید NVR هایک ویژن

تکنولوژی های بکار برده شده در دستگاه ان وی آر هایک ویژن و اپلیکیشن های موجود برای انتقال تصویر، کنترل و مدیریت ویدئو رکوردر در کنار گارانتی معتبر محصولات این شرکت، از جمله عواملی است که موجب محبوبیت هایک ویژن شده است.

مشخصات دستگاه nvr هایک ویژن

کانال صدا و تصویر

ویدئو رکوردر تحت شبکه هایک ویژن بر اساس تعداد ورودی یا کانال تصویر بصورت 4، 8، 16 و 32 کانال موجود می باشد که این عدد به معنای تعداد دوربین مداربسته ای است که دستگاه پشتیبانی می کند. اگر می خواهید صدای محیط را هم ضبط کنید، دستگاه باید کانال ورودی صدا برای اتصال به میکروفون داشته باشد.

رزولوشن دستگاه

هنگام خرید nvr هایک ویژن توجه کنید که رزولوشن دستگاه با دوربین همخوانی داشته باشد. شما می توانید این دستگاه را با رزولوشن بیشتر از 8 مگاپیکسل هم خریداری کنید.

تعداد و ظرفیت هارد دیسک

بطور کلی در سیستم های تحت شبکه کیفیت تصاویر بالاتر است و به همین دلیل فضای بیشتری هم به ذخیره سازی باید اختصاص دهیم. بنابراین توجه کنید که ضبط کننده ویدئویی از چه تعداد هارد دیسک با چه ظرفیتی پشتیبانی می کند.

فرمت فشرده سازی

ان وی آر هایک ویژن تصاویر را با فرمت های H.265 ،+H.264 ،H.264 و H.265+ فشرده می کند. که به کمک این مشخصه مدت بیشتری می توانید تصاویر را ذخیره کنید.

قیمت ان وی آر هایک ویژن

لیست قیمت ان وی آر (NVR) هایک ویژن در این صفحه درج شده است و با کلیک روی هر یک از محصولات می توانید مشخصات آن را مطالعه کنید. همچنین می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از تخفیفات و راهنمایی آنها پیش از خرید دستگاه nvr هایک ویژن استفاده کنید.

سبد خرید
No products in the cart.
ورود به سایت