معرفی

شرکت فراسرمایه فرجاد نواندیش در سال 1385 تأسیس شد و با سال‌ها فعالیت در زمینه اجرای پروژه سیستم‌های حفاظتی، مخابراتی و شبکه، توانسته است پروژه های بزرگی را در سطح کشور به انجام برساند. هم‌اکنون این شرکت با بیش از یک دهه سابقه حرفه‌ای، در امر بازرگانی، واردات، پخش و توزیع محصولات نظارتی و حفاظتی، با راه‌اندازی وب سایت فروشگاهی فرافن مارکت آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می‌باشد.

اهداف و ارزش‌ها

سازمان ما سیستمی باز و شفاف است. ما اطلاعاتی را که گروه‌های ذی‌نفع در کسب‌و‌کار ما حق دسترسی به آن ‌را دارند، داوطلبانه منتشر می‌کنیم.

به تعهدات خود در برابر مشتریان و کارکنان‌مان وفاداریم و اعتماد آن‌ها را پاس می‌داریم. ما افتخار می‌کنیم که برای همه شرکای خود به عنوان یک شریک تجاری پایدار شناخته شویم.

آرمان ما ایجاد محیطی است که در آن افراد متکی‌به‌نفس، سخت‌کوش و نتیجه گرا، منتقد، صریح و صادق باشند و هرکس مسئولیت‌های درون‌سازمانی و اجتماعی رفتارهای خود را دانسته و به بهترین شکل انجام دهد.

تشویق کار تیمی در جهت دستیابی به اهداف و آرمان‌های مشترک از ویژگی‌های بارز فرافن است. ما خانواده‌ای هستیم که بالندگی خود را در ارتقای توانمندی‌های تیمی و نیز رشد توانایی تک تک اعضایمان می‌دانیم.

هدف شناخت نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌دهی به این نیاز‌هاست، تا مشتریان به سازمان‌‌هایی با بهره‌وری بالا تبدیل شوند. شیوه‌ی کار ایجاد روابط بلندمدت از طریق پاسخگویی معتبر و مستمر به مشتریان و ارزش‌آفرینی است.

می‌خواهیم پیشرو باشیم. ویژگی ممتاز فرافن، اشتیاقی بی‌پایان به نوآوری و بهبود مداوم کیفیت تولیدات و خدمات است.

به ما اعتماد کرده‌اند…