با ما در تماس باشید:  ۶۱۸۷ ۲۸۱ ۰۹۱۹ | ۶۱۸۶ ۲۸۱ ۰۹۱۹

داستان ما

گروه فرافن فعالیت خود را در زمینه اجرای پروژه‌های نظارتی، امنیتی و شبکه از سال ۱۳۸۵ و شهر گرگان آغاز نمود و به سرعت توانست پروژه های موفقی در سطح کشور به انجام برساند.

اهمیت بالای تجارت آنلاین موجب شد تا از همان ابتدا وب سایت فرافن مارکت نیز با هدف معرفی کالاها و ارائه مقالات آموزشی در حوزه نظارت و امنیت ایجاد شود و جزو اولین فروشگاه‌های اینترنتی فعال در حوزه تجهیزات نظارتی و امنیتی گردد.

‌اکنون مفتخریم با بیش از یک دهه سابقه حرفه‌ای در اجرای موفق انواع پروژه‌ها و نیز بازرگانی، واردات و پخش محصولات این حوزه، در خدمت شما هموطنان گرامی باشیم. اعتماد شما سرمایه ماست.

تیم فرافن مارکت
به ما اعتماد کرد‌ه‌اند

اهداف و ارزش‌ها

عمل به تعهدات

به تعهدات خود در برابر مشتریان و کارکنان‌مان وفاداریم و اعتماد آن‌ها را پاس می‌داریم. ما افتخار می‌کنیم که برای همه شرکای خود به عنوان یک شریک تجاری پایدار شناخته شویم.

مسؤلیت‌پذیری

آرمان ما ایجاد محیطی است که در آن افراد متکی‌به‌نفس، سخت‌کوش و نتیجه گرا، انتقادپذیر، صریح و صادق باشند و هرکس مسئولیت‌های درون‌سازمانی و اجتماعی رفتارهای خود را دانسته و به بهترین شکل انجام دهد.

کار تیمی

تشویق کار تیمی در جهت دستیابی به اهداف و آرمان‌های مشترک از ویژگی‌های بارز فرافن است. ما خانواده‌ای هستیم که بالندگی خود را در ارتقای توانمندی‌های تیمی و نیز رشد توانایی تک تک اعضایمان می‌دانیم.

ارزش‌آفرینی

هدف شناخت نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌دهی به این نیاز‌هاست، تا مشتریان به سازمان‌‌هایی با بهره‌وری بالا تبدیل شوند. شیوه‌ی کار ایجاد روابط بلندمدت از طریق پاسخگویی معتبر و مستمر به مشتریان و ارزش‌آفرینی است.

modiriat
۱۵+ سال سابقه
۴۸۰۰+ پروژه موفق
تنوع کالا
نماد اعتماد الکترونیکی
گواهینامه SSL
۴۰۰۰+ بازدید روزانه
ارسال رایگان و سریع
۱ تا ۵ سال گارانتی
مشاوره رایگان خرید
پرداخت در محل
درگاه پرداخت امن
کادر مجرب
our office
نظر مشتریان

تیم ما

ورود به سایت