با ما تماس بگیرید

02126743685

call
shopping_cart
دسته بندی کالاها

درباره ما

شرکت فراسرمایه فرجاد نواندیش در سال 1385 تأسیس شد و با سال‌ها فعالیت در زمینه اجرای پروژه سیستم‌های حفاظتی، مخابراتی و شبکه، توانسته است پروژه های بزرگی را در سطح کشور به انجام برساند. هم‌اکنون این شرکت با بیش از یک دهه سابقه حرفه‌ای، در امر بازرگانی، واردات، پخش و توزیع محصولات نظارتی و حفاظتی، با راه‌اندازی وب سایت فروشگاهی فرافن مارکت آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می‌باشد. 

چرا فرافن مارکت؟

تیم فرافن مارکتشرکت فرافن مارکت
پروژه های فرافن مارکت
logo-samandehihttps://Trustseal.eNamad.ir/logo.aspx?id=139597&Code=F3bArfKCLVOfD5A9gmXCتندیس شرکت برتر آی تی


ارزش‌های فرافن‌مارکت

برخی شرکت‌ها با قوانین اداره می‌شوند، برخی با سلسله مراتب. اما فرافن، با ارزش‌ها پیش می‌رود. ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و اثربخش که سعی داریم آن‌ها را با کارکنان و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم. این ارزش‌ها در تمام ارتباطات متقابل‌مان هدایتگر ماست.

  • ممتاز بودن: می‌خواهیم پیشرو باشیم. ویژگی ممتاز فرافن، اشتیاقی بی‌پایان به نوآوری و بهبود مداوم کیفیت تولیدات و خدمات است.
  • ارزش‌آفرینی: هدف شناخت نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌دهی به این نیاز‌هاست، تا مشتریان به سازمان‌‌هایی با بهره‌وری بالا تبدیل شوند. شیوه‌ی کار ایجاد روابط بلندمدت از طریق پاسخگویی معتبر و مستمر به مشتریان و ارزش‌آفرینی است.
  • شفافیت: سازمان ما سیستمی باز و شفاف است. ما اطلاعاتی را که گروه‌های ذی‌نفع در کسب‌و‌کار ما حق دسترسی به آن ‌را دارند، داوطلبانه منتشر می‌کنیم.
  • مسئولیت پذیری: آرمان ما ایجاد محیطی است که در آن افراد متکی‌به‌نفس، سخت‌کوش و نتیجه گرا، منتقد، صریح و صادق باشند و هرکس مسئولیت‌های درون‌سازمانی و اجتماعی رفتارهای خود را دانسته و به بهترین شکل انجام دهد.
  • وفای به تعهدات: به تعهدات خود در برابر مشتریان و کارکنان‌مان وفاداریم و اعتماد آن‌ها را پاس می‌داریم. ما افتخار می‌کنیم که برای همه شرکای خود به عنوان یک شریک تجاری پایدار شناخته شویم.
  • کار تیمی: تشویق کار تیمی در جهت دستیابی به اهداف و آرمان‌های مشترک از ویژگی‌های بارز فرافن است. ما خانواده‌ای هستیم که بالندگی خود را در ارتقای توانمندی‌های تیمی و نیز رشد توانایی تک تک اعضایمان می‌دانیم.