به‌دلیل قطعی موقت خطوط ثابت شرکت با شماره‌های ۶۱۸۷ ۲۸۱ ۰۹۱۹ | ۶۱۸۶ ۲۸۱ ۰۹۱۹ تماس بگیرید.

دوربین پلاک خوان

در حال نمایش 6 نتیجه

نمایش فیلترها

بارگذاری محصولات بیشتر

دوربین پلاک خوان پر‌کاربرد‌ترین دوربین مدار بسته برای کنترل و نظارت بر وسایل نقلیه است. در واقع از دوربین مداربسته پلاک خوان برای تشخیص پلاک خودروها با اهداف مختلف مانند اجرای قانون، برقراری امنیت، کاهش تخلفات جاده‌ای، کنترل ترافیک و ردیابی حرکت خودرو استفاده می شود. در ادامه ضمن آشنایی با کاربرد و مزایای استفاده از این نوع دوربین، می‌توانید محصول مناسبی برای پروژه نظارت تصویری خود خریداری کنید.

دوربین مداربسته پلاک خوان

دوربین پلاک خوان چیست؟

به بیان ساده دوربین پلاک خوان نوعی دوربین نظارتی با تکنولوژی بالا است که برای تشخیص خودکار تصاویر پلاک خودروها طراحی شده است. این دوربین توانایی عکس‌برداری و ثبت پلاک خودرو را دارد و و از نرم افزار تشخیص اپتیکال کاراکتر (OCR) برای خواندن و ثبت اعداد و حروف روی پلاک‌ها استفاده می‌کند.

در توصیف دوربین مداربسته پلاک خوان ممکن است نام دوربین ANPR یا LPR هم شنیده باشید. LPR به معنی مجوز تشخیص پلاک است و دوربین‌هایی که در فایل دیتاشیت و مشخصات آن ها عبارت License Plate Recognition نوشته شده است، مجهز به فناوری LPR بوده و قادر به تشخیص شماره پلاک هستند.

دوربین های پلاک خوان که تحت‌عنوان ANPR (Automatic Number Plate Recognition) با تکنولوژی پیشرفته به بازار عرضه شده‌اند، از توانایی تشخیص و ثبت پلاک با عملکرد و دقت بالا، ارائه یک فایل اکسل شامل اطلاعات خودرو، مکان، زمان و … ، داشتن لیست سیاه و سفید برای تعریف پلاک خودرو‌ها و قابلیت‌های حرفه‌ای دیگری برخوردار هستند.

برای خرید دوربین پلاک خوان سراغ کدام مدل برویم؟

قبل از انتخاب مدل و خرید دوربین پلاک خوان باید از خودتان بپرسید که چه انتظاری از دوربین دارید؟ در واقع به چه منظور و هدف و برای چه کاربردی قصد دارید از دوربین مداربسته پلاک خوان استفاده کنید؟

دوربین‌های ANPR با فریم ریت 25/30، 50/60، 90، 100 و 120 در بازار موجود هستند. دوربین‌ با فریم ریت بالای 90fps برای بحث مدیریت ترافیک و به‌منظور کنترل وسایل نقلیه در خیابان، جاده و بزرگراه‌ها طراحی شده‌ و توانایی تشخیص پلاک خودرو تا سرعت 200km/h را دارند. اما برای کاربرد‌ مدیریت پارکینگ و مدیریت ورودی/خروجی که خودرو در حال توقف یا با سرعت کم جلوی دوربین پلاک خوان قرار می گیرد، دوربین 25/30 یا 50/60 فریم را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

ما در این صفحه دوربین های مداربسته معمولی 60 فریم هم قرار داده‌ایم. این مدل‌ها از تکنولوژی و قابلیت‌های دوربین ANPR برخوردار نیستند و صرفا به‌واسطه داشتن فریم ریت 60، توانایی نمایش واضح پلاک خودروی در حال حرکت را دارند. شما می‌توانید این دوربین‌ها را با قیمت مناسب‌تر، برای ورودی و پارکینگ ساختمان‌ها، سازمان‌ها و ادارات خریداری کنید.

کاربرد دوربین مداربسته پلاک خوان

چرا به دوربین پلاک خوان نیاز داریم؟ آن ها برای چه کاربری‌هایی مناسب هستند؟

کاربرد دوربین پلاکخوان به دو گروه کاربردهای مربوط به کنترل دسترسی و کنترل ترافیک تقسیم می‌شود. دوربین های مداربسته پلاک خوان در سراسر جهان معمولاً توسط پلیس در راستای اجرای صحیح قوانین راهنمایی‌و‌رانندگی و کنترل خودروها استفاده می‌شوند. از این دوربین‌ها همچنین برای پرداخت الکترونیکی عوارض جاده‌ها، تحلیل دقیق‌تر ترافیک بزرگراه‌ها و غیره نیز استفاده می‌شود. از طریق اتصال دوربین پلاک خوان به نرم‌افزار پلاک خوان می‌توانید یک سیستم پلاک خوان حرفه‌ای داشته باشید.

کاربردهای کنترل دسترسی

1. پیاده‌سازی پارکینگ هوشمند؛ مدیریت پارکینگ

در پارکینگ‌ها می‌توان از دوربین مداربسته پلاک خوان برای ردیابی ورود و خروج وسایل نقلیه، نظارت بر مدت زمان پارک و تایید پرداخت هزینه پارک استفاده کرد. اجرای مقررات پارکینگ و خودکار‌سازی سیستم‌های پرداخت از طریق شماره پلاک خودرو باعث افزایش دقت و تسریع روند نظارت بر تردد خودروها در ورودی پارکینگ می‌شود و امکان کنترل کارآمد گیت را فراهم می‌کند.

پیاده سازی پارکینگ هوشمند با استفاده از دوربین های مداربسته تشخیص پلاک خودرو

کاربرد آن به این صورت است که پس از تطبیق شماره پلاک ثبت‌شده توسط دوربین مدار بسته پلاک خوان با بانک اطلاعاتی از‌پیش‌تعریف‌شده در لیست‌های سیاه/سفید، در صورت تایید ورود (وجود پلاک خودرو در لیست سفید)، گزارش ورود با ذکر زمان ورود در سیستم ثبت شده و فرمان باز شدن درب به‌صورت اتوماتیک توسط کامپیوتر به راه‌بند ارسال می‌شود.

2. ثبت تردد؛ مدیریت ورودی/خروجی

در برخی اماکن مانند ادارت، سازمان‌ها، پایانه‌های حمل‌و‌نقل، بیمارستان‌ها از نیروی انسانی و سیستم دستی یا حداکثر کامپیوتر برای ثبت تردد استفاده می‌شود. جایگزین کردن ورودی این اماکن به دوربین های تشخیص پلاک علاوه بر افزایش دقت، کارایی و تسهیل روند نظارت، هزینه‌های مربوط به حقوق و هزینه‌های جانبی که بابت فرد به سازمان تحمیل می‌شود را به حداقل می‌رساند.

استفاده از دوربین پلاک خوان برای ثبت تردد

دوربین پلاک خوان همچنین می‌تواند با سایر فناوری‌ها مانند سیستم‌های تشخیص چهره یا ردیابی خودرو ادغام شود تا قابلیت‌های آن افزایش یابد. این مورد برای اهداف نظارتی سازمان‌ها می‌تواند مفید باشد.

کاربردهای ترافیکی؛ دوربین ترافیکی

امروزه در تمام جاده‌ها و بزرگراه‌های کشور جهت نظارت بر حرکت خودروها و ثبت تخلف جاده‌ای از دوربین های پلاک خوان استفاده شده است. تشخیص پلاک خودرو در راستای کاهش تخلفات جاده‌ای و مدیریت ترافیک مهم‌ترین کاربرد استفاده از این دوربین‌ها است. دوربین پلاک خوان از طریق ارتباط با نرم‌افزار پلاک خوان، قادر به ثبت پلاک و در نتیجه ضبط اطلاعات خودرو است. از اطلاعات به‌دست‌آمده از سیستم تشخیص پلاک خودرو می‌توان برای تشخیص اماکن پرترافیک و پر‌ازدحام و در نتیجه بهبود و کنترل ترافیک شهری و جاده‌ای استفاده کرد.

نصب دوربین پلاک خوان در بزرگراه

از زمانی که جاده‌های شهری به دوربین های مداربسته پلاک خوان تجهیز شدند، آمار تخلفات جاده‌ای کاهش یافت و هر‌چه تعداد دوربین‌های نظارتی در سطح جاده‌های کشور افزایش پیدا کند، کار نظارت برای کاربری‌هایی مانند پلیس راهور آسان‌تر خواهد شد. در واقع با استفاده از دوربین تشخیص پلاک، امکان نظارت 24 ساعته و با دقت بالا را خواهید داشت. 

1. کنترل و اخذ عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک با دوربین پلاک خوان

امروزه در بسیاری از شهر‌ها از جمله تهران، ورود خودروها به مرکز شهر به‌منظور کنترل ترافیک محدود شده است. از‌آنجا‌که استفاده از روش‌های سنتی مثل قرار دادن نیروهای پلیس در تمامی مبادی محدوده هم پرهزینه و هم کم‌دقت است، دوربین پلاک خوان برای کنترل و اخذ عوارض ورود به محدوده پرتردد شهرها جایگزین شده است.

در این روش، دوربین های پلاک خوان به‌منظور نظارت بر جریان ترافیک و شناسایی وسایل نقلیه ناقض قوانین راهنمایی و رانندگی در تمامی مناطق طرح ترافیک نصب شده و ورود به محدوده طرح را ثبت می‌کنند. سپس فرصتی به راننده داده می‌شود تا عوارض ورود به منطقه طرح ترافیک را تا زمان مقرر پرداخت نماید. در غیر این صورت، راننده طبق قانون ملزم به پرداخت جریمه خواهد بود. به همین دلیل است که این نوع از دوربین با نام دوربین ترافیکی هم شناخته می‌شود.

2. اخذ عوارض جاده‌ها و بزرگراه‌ها به‌صورت خودکار

از آنجا که وجود مانع بر سر راه خودروها در عوارضی‌ها باعث کند شدن حرکت، ایجاد ترافیک و استهلاک خودرو می‌شود، راه‌های مختلفی برای حذف موانع موجود در عوارضی‌ها پیشنهاد شده است. یکی از این راه‌ها استفاده از این سری دوربین های مداربسته است.

در این راه‌حل، خودروها بدون‌نیاز به توقف از عوارضی‌ها عبور می‌کنند و دوربین پلاک خوان خودروها، شماره پلاک آن‌ها را ثبت می‌کند. بر اساس شماره پلاک و اطلاعاتی که نرم‌افزار پلاک خوان در اختیار قرار می‌دهد، عوارض مربوطه محاسبه می‌شود و راننده ملزم به پرداخت عوارض در زمان مشخصی خواهد بود.

اخذ عوارض جاده‌ها و بزرگراه‌ها به صورت خودکار با استفاده از دوربین های مدار بسته پلاک خوان

3. ثبت ورود و خروج و محاسبه مدت سفر

یکی از کاربردهای متداول دوربین ثبت پلاک در بخش‌های تدارکاتی سازمان‌ها و شرکت‌های حمل بار جاده‌ای، ثبت ورود و خروج کامیون‌ها یا تریلی‌های حامل بار و محاسبه مدت زمان سفر جهت کاربردهای مدیریتی است.

علاوه بر این، تخمین مدت زمان سفر یکی از کاربردهای مهم سیستم‌های ترافیک هوشمند می‌باشد. در این راه‌حل، دوربین مداربسته پلاک خوان در نقاط مختلف یک جاده نصب می‌شود ( برای مثال در مبدا و مقصد) و مدت زمان سفر را به‌صورت تفکیک شده برای هر خودرو محاسبه می‌کند. با تحلیل آماری این مدت برای تمامی خودروها می‌توان با دقت مطلوبی، متوسط و تغییرات آن در زمان‌های مختلف روز و هفته را در جاده اندازه گرفت و برای تصمیم‌گیری در اختیار عموم قرار داد. همچنین اگر مدت سفر یک خودرو کمتر از میانگین زمان در نظر گرفته شده باشد، به‌عنوان تخلف سرعت بالا می‌تواند در نظر گرفته شود.

4. اندازه‌گیری سرعت متوسط خودروها

علاوه بر روش‌های معمول اندازه‌گیری سرعت که در یک نقطه خاص سرعت خودروها را محاسبه می‌کنند، روش‌هایی نیز جهت محاسبه سرعت متوسط خودروها در یک مسیر وجود دارد. جهت اندازه‌گیری سرعت متوسط نیاز به تشخیص هویت خودروها در ابتدا و انتهای مسیر می‌باشد. تشخیص پلاک خودرو یکی از راه‌های مناسب جهت تشخیص هویت خودروها و اندازه‌گیری سرعت متوسط آن‌ها است. در این راه‌حل، دوربین مدار بسته پلاک خوان در چندین نقطه از مسیر نصب شده و با ثبت زمان تردد خودرو از مقابل هر یک از آن‌ها، امکان محاسبه سرعت متوسط خودرو میان هر دو نقطه متوالی وجود دارد. در این راه‌حل، حتی اگر رانندگان در مقابل این دوربین های مدار بسته ترمز کنند، تأثیر چندانی در سرعت متوسط محاسبه‌شده در مسیر نخواهند گذاشت و بنابراین تا حدی در مقایسه با روش‌های مبتنی بر سرعت نقطه‌ای برتری دارد.

اندازه‌گیری سرعت متوسط خودروها با استفاده از دوربین های پلاک خوان

5. جستجوی خودروهای سرقتی با دوربین تشخیص پلاک

با نصب دوربین تشخیص پلاک خودرو در مبادی اصلی ورودی و خروجی شهر می‌توان تشخیص داد؛ خودروهایی که به‌دلیل مسایل جنایی و یا سرقت در حال جستجو هستند، در شهر حضور دارند یا خیر. امکان استفاده از این سیستم بر روی خودروهای آگاهی و یا گشت جهت بررسی خیابان‌ها و کشف خودروهای مورد‌جستجو وجود دارد.

در نتیجه می‌توان با شناسایی وسایل نقلیه سرقتی، ردیابی حرکات مظنونان و هشدار دادن به مجریان قانون در مورد وسایل نقلیه غیرمجاز در مناطق ممنوعه، برای کمک به پیشگیری از جرم استفاده کرد.

کاربرد دوربین مدار بسته پلاک خوان در جستجوی خودروهای سرقتی

6. کاربرد دوربین ثبت پلاک در تشخیص عبور از چراغ قرمز

یکی از مهم‌ترین کاربرد‌های دوربین پلاک خوان، ثبت تخلفاتی مانند عبور از چراغ قرمز است. استفاده از دوربین های ثبت پلاک در کنار چراغ‌های راهنمایی‌و‌رانندگی باعث کاهش حوادث جاده‌ای، کنترل و نظارت بر جریان ترافیک و سهولت شناسایی وسایل نقلیه ناقض قوانین راهنمایی‌و‌رانندگی شده است.

علاوه بر تمام این کاربرد‌ها، برخی از دوربین های پلاک خوان موجود در این لیست، با پشتیبانی از قابلیت‌های هوشمندی مانند تشخیص چهره، برای کاربرد‌های حرفه‌ای‌تر مناسب هستند.

مزایای دوربین مدار بسته پلاک خوان

 • تکنولوژی‌های پیشرفته: الگوریتم‌های پیشرفته و هوشمند به‌کار‌رفته در دوربین های مدار بسته پلاک خوان می‌تواند مسائلی که ضبط تصویر را دچار مشکل می‌کند، مانند آب‌وهوا، سرعت و نور چراغ‌های جلوی خودروها در شب را حل کند.
 • مقرون‌به‌صرفه: ثبت و ضبط خودکار اطلاعات خودرو‌های عبوری توسط دوربین های تشخیص پلاک، می‌تواند در زمان و منابع در مقایسه با روش‌های شناسایی دستی، مانند خواندن و ثبت شماره پلاک توسط شخص، صرفه‌جویی کند.
 • افزایش دقت نظارت و کاهش تخلفات جاده‌ای
 • افزایش کارایی مدیریت ترافیک و اجرای قوانین پارکینگ
 • کمک به کاهش جرایم
 • می‌تواند با سایر سیستم‌های امنیتی برای افزایش قابلیت‌های نظارتی ادغام شود.
 • تحت شبکه بودن بستر ارتباطی دوربین مدار بسته پلاک خوان، امکان نظارت و کنترل از راه دور سیستم را به شما خواهد داد. به‌علاوه به‌عنوان یک دوربین تحت شبکه، از سیستمی انعطاف‌پذیر برخوردار هستید و به‌سادگی می‌توانید با تعویض یا افزودن تعداد دوربین پلاکخوان، سیستم را ارتقا دهید.
 • قابلیت دید در شب دوربین های ثبت پلاک امکان ضبط تصاویر با‌کیفیت با نورپردازی مناسب را ایجاد می‌کند.
 • توان تشخیص پلاک در شرایط جوی مه‌آلود یا گردوغبار زیاد با داشتن قابلیت Defog یا مه‌زدایی دیجیتال
 • طراحی مقاوم: دوربین های پلاک خوان برای مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف از جمله باران، برف و دمای شدید طراحی شده‌اند. ساختار محکم آن، قابلیت اطمینان و عملکرد طولانی‌مدت را تضمین می‌کند.
 • لنز متغیر: وجود لنز متغیر در دوربین مداربسته پلاک خوان امکان تنظیم زوم و زاویه دید دوربین را به شما می‌دهد.
 • پوشش دادن تاریخ و زمان، مکان، لاینی که وسیله نقلیه حرکت می‌کند (تعداد / جهت)، شماره پلاک (تعداد و رنگ)، وسیله نقلیه (سرعت، رنگ، نوع خودرو)
 • دوربین پلاکخوان می‌تواند صدها پلاک را در عرض چند ثانیه اسکن کند و آن‌ها را با پایگاه‌داده خودروهای تحت‌تعقیب مطابقت دهد.
 • پوشش چند لاین: بسته به مدل، دوربین می‌تواند چندین مسیر را به‌طور همزمان پوشش دهد. این امر نظارت کارآمد و جمع‌آوری داده‌ها را در مناطق پرترافیک، خیابان‌ها و بزرگراه‌ها تضمین می‌کند.
 • دوربین‌های ANPR علاوه بر عملکرد فوق‌العاده ضبط و تشخیص، امکان شناسایی خودکار و مدیریت پلاک از طریق لیست‌های سیاه/سفید تعریف‌شده روی دوربین را دارند.
 • کنترل موانع در جاده

هنگام نصب دوربین های پلاک خوان به چه نکاتی توجه کنیم؟

 • برای افزایش کارایی دوربین پلاک خوان، نصاب دوربین مداربسته باید محل نصب دوربین را متناسب با نقطه‌ای که باید عکس‌برداری انجام شود، انتخاب کند. به‌علاوه نصب دوربین مداربسته در ارتفاع بالاتر مشکلاتی مانند وجود مانع (دیده نشدن بخشی از پلاک به‌دلیل مانع شدن ماشین‌های دیگر بین پلاک و دوربین) را برطرف می‌کند.
 • دوربین های پلاک خوان به‌عنوان دوربین نظارتی جاده‌ها و بزرگراه‌ها اصولا روی پایه و دکل دوربین مداربسته نصب می‌شوند.نصب دوربین های پلاک خوان
 • برای اینکه بهترین عملکرد را از دوربین مداربسته پلاک خوان دریافت کنید، توصیه می‌شود دوربین را فقط برای پوشش دادن 1 یا 2 لاین تنظیم کنید. حتی اگر در دیتاشیت دوربین ذکر شده باشد که تا 4 لاین را پشتیبانی می‌کند.
 • معمولا اگر به دوربین‌های نصب‌شده در جاده‌ها دقت کرده باشید، برای ارائه تصویر بهتر در شب از پروژکتور کنار دوربین استفاده شده است.

راهنمای خرید دوربین پلاک خوان

1. برند دوربین مداربسته پلاک خوان

شاید مهم‌ترین نکته‌ای که هنگام خرید سیستم‌های نظارتی باید به آن توجه کنید، برند محصول باشد. طبیعتا خرید دوربین پلاک خوان از یک برند معتبر وارداتی، مزایایی همچون دقت بالا، کیفیت عالی و خدمات حرفه‌ی را به‌دنبال خواهد داشت. به‌خصوص در بحث پروژه‌های نظارت شهری باید برندی انتخاب شود که خیال شما نسبت به کیفیت ساخت و طول‌عمر کالا راحت باشد. قیمت دوربین های مداربسته وارداتی به کشور ممکن است کمی بالا باشد، اما در طولانی مدت هزینه نگهداری و تعمیر به حداقل می‌رسد.

دوربین پلاک خوان هایک ویژن

اگر در بودجه و پرداخت هزینه محدودیت ندارید، در خرید دوربین پلاک خوان هایک ویژن شک نکنید. به‌کارگیری تکنولوژی‌هایی مانند Darkfighter در دوربین مداربسته هایک ویژن باعث بهبود کیفیت تصاویر شده است. قیمت این محصولات از دیگر پلاک خوان های موجود در بازار بالاتر است، اما از لحاظ کیفیت خیال شما راحت خواهد بود.

دوربین پلاک خوان داهوا

سالانه پروژه‌های نظارت تصویری زیادی در سطح کشور، از جمله پروژه‌های کنترل ترافیک، با محصولات داهوا راه‌اندازی می‌شود. قیمت مناسب، کیفیت خوب و قابلیت‌های پیشرفته به‌کار‌رفته در این دوربین‌ها باعث شده تا در بین دوربین های مداربسته پلاک خوان پرفروش و محبوب باشند.

دوربین پلاک خوان ایرانی

اگر به‌دنبال خرید دوربین پلاک خوان ایرانی هستید، باید سراغ برند‌های تولید‌کننده دوربین مداربسته در ایران مانند کی دی تی یا شرکت‌های دانش بنیان بروید. این دوربین‌ها از کیفیت و استاندارد‌های لازم برخوردارند و قیمت مناسب‌تری نسبت به دوربین های تشخیص پلاک وارداتی دارند.

2. کیفیت و دقت بالا

معمولا از‌آنجایی‌که دوربین های پلاک خوان برای ارتقا بحث نظارت شهری و اجرای قوانین راهنمایی‌و‌رانندگی به دستور و توسط شهرداری‌ها تهیه می‌شوند، اولویت انتخاب با محصولی است که کیفیت تصویر و دقت بالایی داشته باشد. استفاده از دوربین های مدار بسته پلاک خوان کم‌کیفیت باعث ایجاد مشکلاتی مانند تار شدن یا وضوح پایین تصویر، تحت‌تأثیر وضعیت نور محیط می‌شود. همچنین باید محصولی انتخاب شود که دقت بالا و درصد خطای پایینی هنگام تشخیص و ثبت خودرو داشته باشد.

3. اتصال دوربین پلاک خوان به نرم افزار

شما می‌توانید بسته به نوع کاربری، دوربین پلاک خوان و نرم‌افزار را با هم تهیه کنید، یا فقط اقدام به خرید دوربین کنید. برای مثال اگر قصد دارید ورودی سازمان یا ادارات را صرفا برای بحث نظارت بر خودرو‌هایی که به محوطه وارد می‌شوند به دوربین مداربسته پلاک خوان تجهیز کنید، لزومی به تهیه نرم‌افزار نیست. اما برای کاربرد‌های حرفه‌ای مثل کاربرد‌های ترافیکی و اهدافی که پلیس برای ثبت تخلفات جاده‌ای انتظار دارد، باید نرم‌افزار پلاک خوان هم داشته باشید.

نرم افزار دوربین پلاک خوان

توجه داشته باشید که با خرید دوربین پلاک خوان از یک برند وارداتی مانند هایک ویژن و داهوا، باز هم باید از نرم‌افزار پلاک خوان ایرانی استفاده کنید. در واقع نرم‌افزار‌های ایرانی توانایی شناسایی پلاک‌های استاندارد ایران را دارند و باید به‌صورت جداگانه از یکی از شرکت‌های داخلی خریداری شود.

شما می‌توانید با خیال راحت دوربین مورد‌نظرتان را از لیست قیمت دوربین مداربسته پلاک خوان انتخاب کنید و از طریق تماس با شماره‌های موجود در سایت علاوه بر دریافت مشاوره، درخواست تهیه نرم‌افزار هم ثبت کنید.

3. خدمات گارانتی و پشتیبانی

وقتی بحث حفاظت و امنیت مطرح است، باید در انتخاب شرکت فروشنده دقت کنید. نگاه به پروژه‌ها و سوابق شرکت فروشنده و خرید از نمایندگی‌های رسمی برند‌ها مطمئن‌ترین راه‌حل است. در این حالت نگرانی بابت خدمات گارانتی و پشتیبانی محصول نخواهید داشت. به‌علاوه شرکت‌های با‌سابقه در زمینه فروش دوربین های مداربسته، ضمانت و مزایایی را برای خریداران خود در نظر می‌گیرند.

فرافن مارکت با سابقه نزدیک به 20 سال فروش دوربین های مداربسته و با اولویت قرار دادن رضایت کاربران خود در این سال‌ها، به‌عنوان نمایندگی رسمی هایک ویژن و داهوا، بهترین دوربین های پلاک خوان را برای فروش به مشتریان خود انتخاب کرده است. راه‌اندازی سیستم دوربین مداربسته برای کنترل جاده‌ها و ترافیک، نسبت به راه‌اندازی سیستم نظارت تصویری برای دیگر موارد پیچیده‌تر است و نیاز به تکنولوژی‌های خاص جهت ضبط تصاویر کارآمد دارد. کارشناسان فروشگاه اینترنتی فرافن مارکت آماده ارائه مشاوره تخصصی رایگان در زمینه راه‌اندازی سیستم کنترل ترافیک و دوربین مدار بسته پلاک خوان جهت نصب در جاده‌ها می‌باشند.

قیمت دوربین پلاک خوان

درست است که برای خرید دوربین مداربسته پلاک خوان از برند‌های وارداتی باید هزینه بیشتری در نظر بگیرید، اما بهتر است بیش از توجه به قیمت، به کیفیت و امکانات نظارتی که ارائه می‌دهند، اهمیت دهید. کارایی منحصر‌به‌فرد و تکنولوژی‌های به‌کار‌رفته در دوربین پلاک خوان قیمت بالای آن را توجیه می‌کند.

دوربین مداربسته پلاک خوان با توجه به برند، قابلیت‌ها، اینکه توان ثبت و تشخیص پلاک خودرو با چه سرعتی را دارد، کیفیت ساخت، کیفیت تصویر و … با قیمت های مختلفی در بازار موجود است. جهت خرید دوربین پلاک خوان می‌توانید پس از مشاهده مشخصات، لیست قیمت و مقایسه مدل‌های موجود در این صفحه، با ما تماس گرفته و محصول مورد‌نظرتان را با خدمات و گارانتی اصلی بخرید.

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت