home صفحه اصلی lock person ثبت نام phone_iphone تماس با ما
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

در اکثر مواقع وقتی حرف از هوشمندسازی منزل می‌شود، از نگاه بزرگسالان و والدین به این موضوع نگاه می‌شود. بطور مثال تاثیراتی مانند اینکه چطور به ایمن‌سازی منزل کمک می‌کند، چطور باعث راحتی مدیریت منزل و وسایل می‌شود، چطور باعث افزایش نظم می‌شود.

 

اما کمتر از تاثیرات و فوایدی که خانه هوشمند روی کودکان و پروسه رشد و تربیت آن‌ها می‌گذارد صحبت می‌شود. آیا خانه هوشمند برای کودکان مناسب است؟

خانه هوشمند در ارتباط با کودکان، فواید و مضرات خود را دارد. البته با استفاده و کنترل درست، مضرات به حداقل می‌رسد. در ادامه به جنبه‌های مختلف این موضوع می‌پردازیم:

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

 

مزایای خانه هوشمند 

  

مقرون‌به‌صرفه بودن تکنولوژی های بیسیم، قابلیت های خانه هوشمند و گرایش مردم به سمت هوشمندسازی را شتاب بیشتری بخشیده است.

امروزه اکثر مردم به فواید یک خانه هوشمند پی برده‌اند و به‌دلیل آسودگی خاطر، امنیت و امکاناتی که به همراه دارد، به هوشمندسازی منزل به‌عنوان سرمایه‌گذاری‌ای ارزشمند می‌نگرند.

در این میان افرادی که به ساخت‌وساز منازل مسکونی مشغول‌اند، با ارائه این نوع تکنولوژی‌ها و هوشمندسازی منازل، علاوه‌بر فروش سریع‌تر، می‌توانند سود بیشتری نیز ببرند.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

دوربین های مداربسته ترمال یادگیری عمیق هایک ویژن

هایک ویژن یکی از غول‌های صنعت دوربین مداربسته و بطور کل نظارت تصویری، اخیرا نسخه بروزشده‌ای از دوربین‌های بولت ترمال خود که از قابلیت یادگیری عمیق (Deep Learnning) بهره می‌برند را روانه بازار ساخته است.

سری جدید دوربین‌های مداربسته ترمال هایک ویژن، قابلیت‌هایی پیشرفته‌تر و بهبودیافته‌تری برای حفاظت پیرامونی، بطور مثال تکنولوژی توسعه‌یافته تشخیص حریق دارند.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

 

 

شمارش افرادی که روزانه وارد فروشگاه یا مرکز خرید شما می‌شوند، از جهات مختلف می‌تواند به بهبود عملکرد شما کمک کند. به‌عنوان مثال، با افزایش دقیق تعداد پرسنل در زمان‌های شلوغ می‌توانید سرویس دهی به صف خرید را بهبود داده و با کاهش پرسنل در زمان های خلوت‌تر، بازدهی عملکردتان را افزایش دهید. همچنین می‌توانید تقاضاها را برای روزها، هفته ها و ماه های آینده، با دقت بیشتری پیش‌بینی کنید و با دقت فعالیت‌های آتی خود را برمبنای تعداد صحیح موجودی و پرسنل برنامه‌ریزی کنید.

در این روش‌ها، شمارش افراد حاضر در فروشگاه می‌تواند به خرده فروشان کمک کند تا استراتژی های خود را بهبود داده و سود و نرخ تبدیل را افزایش دهند. بااین‌وجود، شمارش دقیق مشتریان دریک بازه زمانی طولانی مشکل است، مخصوصاً درمورد تکنولوژی دوربین های قدیمی که همیشه آماده این کار نیستند.

 

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

یکی از مهم‌ترین و اولین دغدغه‌های افراد هنگام انتخاب و خرید دوربین مداربسته یا هر محصول دیگری، یافتن بهترین و باکیفیت‌ترین برند و تشخیص برندهای نامعتبر و محصولات نامرغوب می‌باشد.

در این مقاله سعی داریم مقایسه‌ای جامع میان دو شرکت مطرح در زمینه تولید تجهیزات نظارت تصویری ارائه دهیم.

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

 

 تشخیص حرکت هایک ویژن

 

در طول تاریخ و دوره‌های زمانی مختلف، جهت حفاظت پیرامونی یک محیط از خندق و برجک گرفته تا دیوارهای مدرن و حصارهای آهنی استفاده می‌شد. تکنولوژی دنیای امروز انواع جدیدی از سیستم‌های حفاظت پیرامونی الکتریکی معرفی کرده است. این سیستم‌های هوشمند علاوه‌بر تشخیص، در بعضی موارد با پیشبینی دقیق و به‌موقع از ورود غیرمجاز افراد مستعد خرابکاری جلوگیری می‌کنند.

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

راهنمای نصب دوربین مداربسته پانورامیک

آشنایی با دوربین های مداربسته پانورامیک

ردیابی اشخاص در فضاهای باز و عریض بدون هیچ نقطه کوری می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. این موضوع در کسب و کارهای مشخصی مانند یک خرده‌فروشی، بانکداری و دیگر محیط‌های تجاری مهم که می‌خواهیم از زمانیکه یک شخص به منطقه تحت نظارت وارد می‌شود، تمام حرکات وی در نظارت ویدئویی تصویربرداری شود، بیشتر به چشم می‌آید.

هر قدر هم که دوربین های مداربسته تحت شبکه پیشرفته شده باشند، باز هم تصویربرداری با یک دید 360 درجه کامل، حتی با چندین دوربین نصب شده بدون هیچ نقطه کوری، یک چالش است.

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

نصب دوربین مداربسته در کارخانه جات

 

باور و هدف معمول از نصب دوربین مداربسته در اماکن مختلف، تأمین امنیت است. ولی امروزه به‌دلیل پیشرفت تکنولوژی‌های به‌کار‌رفته و در نتیجه افزایش هوشمندی دوربین‌ها، می‌توان از آن‌ها در مقاصد دیگری علاوه‌بر امنیت نیز بهره برد.

یکی از این موارد کنترل و بهبود روال‌های کاری در کارخانه‌جات و دیگر مراکز صنعتی می‌باشد.

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive

راهنمای نصب و خرید دوربین مداربسته پرستار کودک و سالمند

این روزها استفاده و نصب دوربین های مداربسته پرستار کودک و سالمند به بیشترین حد خود رسیده است.

نصب و راه‌اندازی دوربین‌های امنیتی با این هدف، می‌تواند بسیار مفید و کارآمد باشد. از این طریق شما می‌توانید وقتی از خانه دور هستید بر کودک یا عزیز سالمندتان و یا بر اعمال پرستاری که نمی‌شناسید یا معتمد نیست، نظارت داشته باشید.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

دوربین‌های مداربسته مولتی سنسور یا چند سنسوره از قابلیت‌ها و مزایای متعددی برخوردار هستند که مهم‌ترین آن‌ها پوشش منطقه وسیع‌تر با بهره‌گیری از تجهیزات و دوربین‌های کم‌تر و همچنین کاهش هزینه نصب و راه‌اندازی و کاهش هزینه تعمیر و نگهداری می‌باشد.

دقیقاً مانند دیگر دستگاه‌ها و تجهیزات الکترونیکی، هنگام خرید یک دوربین مدار بسته مولتی سنسور، موارد مختلفی وجود دارند که باید در‌نظر‌ گرفته شوند. همچنین، نکاتی در ارتباط با نصب و راه‌اندازی وجود دارد که می‌تواند برای مصرف کننده و یا نصاب مفید واقع شوند.