home صفحه اصلی lock person ثبت نام phone_iphone تماس با ما
ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

 انواع کابل دوربین مداربسته

وقتی نوبت به انتخاب کابل دوربین مدار بسته می‌رسد، ممکن است این کار آنقدرها هم ساده نباشد، زیرا شما می‌توانید در تجهیزات نظارتی خود از انواع مختلف کابل‌ها استفاده کنید. با این حال ، بهتر است بدانید که کدام یک از کابل ها برای تجهیزات شما مناسب‌تر هستند.

ما در این مقاله‌ٰ، قصد داریم در مورد 6 مورد از بهترین کابل‌های دوربین مداربسته و اینکه این کابل‌ها برای چه سیستم‌هایی مناسب‌تر هستند، بحث کنیم. پس از خواندن این مقاله، قطعاً شما می‌توانید کابل مناسبی را برای سیستم خود انتخاب کنید.

  

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

 امنیت کس و کار

امنیت کسب و کار یکی از نگرانی‌های بزرگ شرکت‌های سراسر دنیا به حساب می‌آید و البته نگرانی آنها بی دلیل هم نیست. زیرا شما به عنوان یک انسان عاقل باید از سرمایه گذاری‌های خود در یک کسب و کار محافظت کنید و سیستم‌های امنیتی، روش مؤثری برای انجام این کار هستند.

در این مورد می‌توان به عبارت مشهور "پیشگیری بهتر از درمان" است اشاره نمود، زیرا شما نمی‌خواهید راه سخت‌تر که همان جبران ضررهای ورشکستگی در کسب و کارتان است را در پیش بگیرید.

آیا همه سیستم‌های امنیتی کسب و کار یکسان هستند؟ جواب شما قطعاً منفی است. بنابراین با ما همراه باشید تا در مورد تدابیر امنیتی و رویکردهای پیشرفته مؤثری مانند خدمات نظارت بر آلارم، اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

 

هوشمندسازی خانه ها بر 2 اصل بنیادی پایه گذاری شده است که عبارتند از راحتی و امنیت. همان‌طور که از نام این مفاهیم پیداست ، علاوه بر اینکه زندگی شما راحت تر خواهد شد می‌توانید از مزایای زیاد دوربین‌های مداربسته نیز منتفع شوید.

حال می‌خواهیم به تشریح 5 دلیل مهم خرید یک دوربین مداربسته بی‌سیم بپردازیم و به نکاتی فراتر از امنیت خانه شما اشاره نماییم و در عین حال مسائلی را بازگو کنیم که به شما نشان می‌دهند در صورت خرید این دوربین‌ها از چه مزایایی بهره‌مند خواهید شد.

در ابتدا می‌خواهیم مسائلی را بیان کنیم که به شما نشان می‌دهند چه نوع دوربینی برای شما مناسب‌تر است.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

بهترین دوربین مداربسته

برای یافتن بهترین سیستم دوربین مداربسته، باید عوامل متعددی مد‌نظر قرار گیرد. به‌طور کلی هیچ سیستم امنیتی منحصربه‌فردی وجود ندارد که برای تمام شرایط و نیازها مناسب باشد.

با این وجود این مقاله راهنمای مفیدی برای صاحبان خانه و کسب‌وکار است تا بتوانند بهترین سیستم نظارت تصویری که با شرایط‌شان هم‌خوانی بیشتری داشته باشد را خریداری نمایند. این راهنما به خریداران کمک می‌کند تا برخی نکات مهم را در هنگام انتخاب سیستم دوربین مداربسته خود در‌ نظر بگیرند.

   

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

 بهبود دید در شب از پشت پنجره

 دوربین های مداربسته Wi-Fi،  از اشعه مادون قرمز (IR) برای حالت دید در شب استفاده می‌کنند. ازآنجاییکه اشعه مادون قرمز از پشت شیشه خوب عمل نمی‌کند، بنابراین اگر شما دوربین خود را در پشت یک پنجره نصب کرده‌اید، هنگام شب تنها یک انعکاس تار خواهید دید. لذا در ادامه نحوه ذخیره یک تصویر واضح را به شما آموزش خواهیم داد.

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

تأثیر خانه هوشمند بر املاک

 

به نظر شما رشد انفجاری فن آوری های هوشمند چه تأثیری بر صنعت املاک داشته است؟

آنچه امروزه شاهد هستیم این است که چگونه فناوری هوشمند یک اسپیکر هوشمند را به چیزی فراتر از گوش دادن به موسیقی یا مدیریت امور روزمره مبدل ساخته است. پیش از ارائه آمارهایی در این زمینه، به اختصار حوزه هایی در صنعت املاک را که با تکنولوژی های هوشمند سروکار دارند بررسی می‌کنیم.

  

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

 پیش نیاز خرید دوربین هوشمند خانگی

 

در دنیای امروز، تکنولوژی خانه‌های هوشمند به‌طور فزاینده‌ای رواج یافته است. با‌وجود جذابیت و راحتی استفاده از ترموستات، لوازم خانگی و لامپ‌های خودکار در منزل، شاید مهم‌ترین عنصر در سیستم خانه‌های هوشمند دوربین امنیتی باشد. مطمئناً انجام آسان و اتوماتیک کارهای مربوط به داخل منزل بسیار مطلوب است، اما تنها داشتن یک فضای داخلی خوب و همراه با فناوری پیشرفته بدون فراهم بودن امنیت محیط اطراف منزل کافی نخواهد بود.

امنیت و شادی خانه احتمالاً جزو اولین اولویت‌ها در زندگی هر فرد می‌باشد. یکی از مؤلفه‌های مهم حفظ امنیت خانواده، داشتن سیستم دوربین امنیتی هوشمند مناسب برای برآوردن نیازهای خاص خانواده می‌باشد. در این مقاله پنج نکته مهم برای خرید دوربین امنیتی هوشمند خانگی را بررسی خواهیم کرد تا با خواندن آن به‌راحتی بتوانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

  

  

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

  انتخاب سیستم نظارتی مناسب

برای هر کسب و کاری بدون توجه به نوع حرفه یا ابعاد آن، راه‌اندازی یک سیستم نظارتی و امنیتی، مهم‌ترین سرمایه گذاری محسوب می‌شود. هر کسب و کاری تعهدات و مسؤلیت هایی برای حفظ امنیت کارکنان و مشتریان خود دارد که دارایی های ارزشمند و کالاها را از گزند سرقت و خرابکاری محافظت می‌نماید.

صنعت نظارت تصویری و دوربین مدار بسته، به نوآوری ادامه می‌دهد و هرماه محصولات امنیتی پیشرفته به بازار می‌آیند. علی‌رغم تکنولوژی های نوآورانه و پیشرفته موجود در سیستم های نظارتی مدرن، آنها هرگز ارزان تر نشده اند.

بیشتر صاحبان کسب و کارها، متخصصان امنیتی نیستند و این یعنی اطمینان شما از سومند بودن چنین سرمایه گذاری ای ممکن است به چالش تبدیل گردد. خوش‌بختانه، روش هایی برای انتخاب بهترین تجهیزات و دوربین های مدار بسته امنیتی مناسب کسب و کار شما و چگونگی اجرای آنها با مؤثرترین روش ممکن وجود دارد.

مقاله حاضر، ملاحظاتی که باید در هنگام انتخاب بهترین سیستم دوربین های امنیتی برای کسب و کار خود درنظر بگیرید را مورد تأکید قرار می‌دهد.

 

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

  

 چگونه یک اتاق هوشمند بسازیم

 

شاید شما هم بیشتر وقت خود را صرف خواب یا فعالیت در اتاق خواب خود می‌کنید، با این‌وجود باز هم می‌توانید از تکنولوژی های خانه هوشمند یا SmartHome استفاده کنید. یک اتاق خواب هوشمند می‌تواند به شما کمک کند زمان بندی خواب یا بیداری خود را بهبود دهید.

 

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

 دوربین مداربسته اتدور

 

این مقاله جهت طراحی و پیاده سازی دوربین های مداربسته بی سیم و سیستم های حفاظتی در فضای آزاد، راهکارها و دیدگاه های مناسبی ارائه خواهد داد. شما ممکن است هنگامی که برای راهنمای نصب دوربین مداربسته در فضای باز جستجو می‌کنید این مقاله را مشاهده کنید. بسیاری از مشتریان و کاربران دوربین های نظارتی به این مقاله مراجعه می‌کنند تا درباره دوربین های مداربسته وای فای و نصب آنها در فضای خارجی بیشتر بدانند.