home صفحه اصلی lock person ثبت نام phone_iphone تماس با ما

درخواست تماس شما جهت مشاوره با موفقیت ثبت شد.

برای خرید نیاز به مشاوره دارید؟

شماره تلفن خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید.

دوربین مداربسته و دستگاه DVR سری HDCVI 5.0 داهوا

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

دوربین مداربسته و دستگاه DVR سری hdcvi 5.0 داهوا

 

شرکت داهوا با افتخار تکنولوژی HDCVI 5.0 را به جهان معرفی کرد. HDCVI نسخه 5 آخرین ورژن از سری HDCVI می‌باشد که در سال 2012 (نسخه اول) رونمایی شد. محصولات ساخته شده بر پایه این تکنولوژی وضوح تصویر، هوش و امنیتی در سطح غیرقابل پیشبینی ارائه می‌کنند.

 

اگر با تکنولوژی HDCVI در محصولات Dahua آشنا نیستید، به جای ارائه لیستی بلندبالا و پیچیده از مشخصات فنی، در ادامه به زبانی ساده به معرفی آن می‌پردازیم.

فرض کنید نگهبانی استخدام کرده‌اید که:

 • تاریکی شب نیز تأثیری بر قدرت دید چشمان تیزبینش ندارد.
 • قادر است تمام چهره‌هایی که حتی سریع از مقابلش می‌گذرند را شناسایی کند.
 • آنقدر هوشمند است که خطراتی احتمالی را قبل از وقوع شناسایی کند.
 • آنقدر شجاع است که هنگام خطر سریع‌ترین اقدام را انجام دهد.
 • و جدای از همه خستگی‌ناپذیر است و 24 ساعته در خدمت است.

داشتن چنین نگهبان یا تیم امنیتی احتیاج به معجزه ندارد. تکنولوژی HDCVI 5.0 شرکت داهوا تمام این موارد و حتی بیش از این را به ارمغان آورده است.

 

 

حال به معرفی قابلیت‌ها و ویژگی‌های تکنولوژی HDCVI نسخه پنجم شرکت داهوا می‌پردازیم تا مهر تأییدی بر مزایایی که برای شما به ارمغان می‌آورد باشد.

برخی دوربین های مدار بسته و دستگاه DVR سری HDCVI نسخه 5 عبارت اند از:

 • دوربین مداربسته Active Deterrence سری HDCVI
 • دوربین مداربسته سری Starlight HDCVI با کیفیت 4K و 5MP و 1080P
 • دوربین مداربسته 1080P Full-Color سری HDCVI
 • دستگاه ضبط هوشمند 4K سری HDCVI با قابلیت 265

وقتی در یک سیستم نظارت تصویری از تلفیقی از این محصولات بهره گرفته شود، در 5 سناریویی که در ادامه مطرح می‌شوند، باعث رفع نیازهای امنیتی می‌شوند.

 محصولات سری اچ دی سی وی ای 5 داهوا dahua

محصولات سری HDCVI 5.0 داهوا

 

حفاظت پیرامونی

محصولات سری HDCVI نسخه پنج قادرند تهدیدات احتمالی را با تکیه بر تشخیص حرکت و تشخیص نفوذ غیر مجاز، شناسایی کنند. سیستم در صورت بروز هرگونه حرکت نامعمول و غیر مجاز در ناحیه مشخص شده، هشداری برای کاربر ارسال می‌کند.

علاوه‌بر این، در راستای افزایش کارایی سیستم و کاهش ارسال هشدارهای اشتباه، سیستم‌های نظارت تصویری HDCVI نسخه 5 با بهره‌گیری از آنالیزهای هوشمند قادرند حرکات حیوانات، حشرات، برگ درختان، نور، قطرات باران و غیره را از حرکات خطرآفرین و مهم شناسایی کنند.

 

تشخیص چهره

محصولات سری HDCVI 5.0 قادرند به‌طور مثال چهره افرادی که وارد فروشگاه می‌شوند را تشخیص داده و سپس تصویر چهره فرد را با تصاویر موجود در پایگاه داده چک کنند.

با توجه به تصاویر چهره افرادی که در لیست سیاه قرار دارند، اگر فرد وارد شده به فروشگاه مشکوک باشد، سیستم هشداری برای تیم امنیتی ارسال می‌کنند تا تیم امنیتی فرد مزنون را جلوی درب ورودی متوقف کرده و چک کنند.

 • در راستای افزایش دقت و کارایی، سیستم قادر است تا 24 چهره در ثانیه را شناسایی کرده و با اطلاعات موجود در 20 پایگاه داده (در مجموع 100000 چهره) مقایسه کند.

 

جستجو و استخراج اطلاعات مفید و کارآمد

سیستم HDCVI نسخه پنج قادر است جنسیت، سن، عینک، ماسک، ریش و غیره را از چهره تشخیص داده شده شناسایی کرده و در پایگاه داده ذخیره کند. این اطلاعات امکان جستجوی هوشمند با مقایسه را ایجاد می‌کند. این امکان باعث افزایش دقت و کارایی سیستم می‌شود.

 • استفاده، مقایسه و تحلیل این گونه اطلاعات، در بعضی کسب‌وکارها بسیار کارآمد است. تحلیل داده‌ها و هوشمندسازی پروسه‌ها، باعث بهبود روال‌های کاری شده و در نهایت به رشد کسب‌وکار می‌انجامد.

 

سگ نگهبان

سیستم نظارت تصویری HDCVI نسخه 5 با بهره‌گیری از PIR و تشخیص حرکت (که باعث بهبود دقت و کاهش فضای ذخیره‌سازی مورد نیاز در سیستم‌هایی که تنها هنگام تشخیص حرکتی در محیط شروع به ضبط تصاویر می‌کنند) نه تنها قادر به ارسال هشدار صحیح و به موقع به کاربران هستند، بلکه با استفاده از نور و آژیر به مزاحمان و خرابکاران نیز هشدار می‌دهد.

 • بنابراین سیستم HDCVI سگ نگهبانی است که علاوه بر نگهبانی با نگاهی تیزبین، برای دور کردن خرابکاران و مزاحمان پارس نیز می‌کند.

علاوه بر ارسال هشدار روی موبایل کاربر، تصویر و صدایی که منجر به ارسال هشدار خطر شده نیز برای کاربر ارسال می‌شود تا مدرکی بر اتفاقِ افتاده باشد.

 

بهره‌گیری از تکنولوژی Starlight و Full-Color داهوا

برای محصولات HDCVI 5.0 بهانه‌ای به نام تاریکی محیط وجود ندارد. با بهره‌گیری از دوربین های مدار بسته Starlight که در رنج کیفیت 1080P تا 4K قرار دارند، و محصولات Full-Color که با سنسوری با قدرت و لنزی با دیافراگم بزرگتر تجهیز شده‌اند، سیستم HDCVI نسخه 5 قادر است با بازسازی رنگ‌های موجود در یک محیط تاریک، تصاویری روشن، شفاف و زنده به دست دهند.

 • این ویژگی در پروژه‌هایی که نیاز به نظارت تصویری در محیط‌های تاریک مانند پارکینگ‌های سرپوشیده و طبقاتی، خیابان‌ها، فروشگاه‌ها و غیره وجود دارد، بسیار کارآمد و حیاتی است.

دوربین های مدار بسته Full-Color امکان نظارت رنگی 24 ساعته برای جمع‌آوری اطلاعات مربوط به رنگ در بعضی پروژه‌ها مانند رنگ لباس و خودروها را ایجاد می‌کنند.

با تشکر از قابلیت جبران نور (light compensation) که با تکنولوژی Smart IR (برای دوربین های مداربسته Starlight داهوا) و تکنولوژی Smart White Light (برای دوربین های مدار  بسته Full-Color داهوا) به ارمغان می‌آید، در تاریکی مطلق نیز سیستم بدون مشکل به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

 • سپس تصاویر ضبط شده (که با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته جهت کاهش نویز در راستای ضبط تصاویر واضح گرفته شده‌اند) برای آنالیزهای بعدی بسیار مفید و کارآمد هستند.

 

 

 

سخن پایانی

HDCVI نسخه 5 نه تنها تمامی قابلیت‌های پایه‌ای سیستم‌های HD از قبیل بروزرسانی آسان و استفاده آسان را حفظ کرده است، بلکه پا را فراتر گذاشته و با بهره‌گیری از قابلیت‌های کاربردی مانند H.265+ هوشمند و ارسال تصاویر با کیفیت، گسترش و بروزرسانی سیستم را آسان‌تر کرده است.

شرکت Dahua Technology به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر در صنعت نظارت تصویری، تمرکز بسیاری روی "نوآوری، کیفیت و خدمات" گذاشته است، که این تلاش‌ها منجر به ارائه راه‌حل‌هایی مانند HDCVI شده است.

سری HDCVI ورژن پنجم قدمی دیگر در راستای دستیابی به هدف بزرگ شرکت داهوا، یعنی "ایجاد جامعه‌ای امن‌تر و زندگی هوشمندتر" بوده است.

 

 

 

منبع: 
مترجم: احسان کیاستی

اشتراک‌گذاری در تلگرام

نظر خود را بنویسید.

پرفروش‌ترین‌های دوربین مداربسته
پک آماده دوربین مداربسته 2 کانال AHD سری اقتصادی

- دستگاه DVR چهار کانال
- دوربین دومگاپیکسل
- 25 متر دید در شب
- کابل تصویر RG59 دوسر سوکت دو حلقه 10 متری
- منبع تغذیه 2 آمپر
- یک ...

1,208,000 تومان
پک آماده دوربین مداربسته 16 کانال AHD ویژه کارگاه ها و مراکز صنعتی و سوله ها

- دستگاه XVR شانزده کانال
- 10 عدد دوربین بولت 2 مگاپیکسل
- 25 متر دید در شب
- کابل تصویر RG59 به متراژ 100 متر
- منبع تغذیه مرکزی 15 آمپر ...

3,683,000 تومان
دوربین بولت داهوا مدل DH-HAC-HFW1200TP | DH-HAC-HFW1400TP

سنسور تصویر: 4.1 مگاپیکسل
کیفیت: 2688×1520, 4.1MP
لنز ثابت: 3.6 میلی متر
دید در شب: 20 متر
سایر: ICR + ِDWDR + HLC + BLC + IP67 + Lux + DNR + ...

740,000 تومان
پک آماده دوربین مداربسته 16 کانال AHD ویژه کارگاه ها و مراکز صنعتی و سوله ها

- دستگاه XVR شانزده کانال
- 10 عدد دوربین بولت 2 مگاپیکسل
- 50 متر دید در شب
- کابل تصویر RG59 به متراژ 100 متر
- منبع تغذیه مرکزی 15 آمپر ...

5,477,000 تومان
هایک ویژن

فروش انواع

محصولات هایک ویژن

خرید هایک ویژن
جدیدترین‌ها
کلید-سه-پل-لمسی-گیک-لینک

ارتباط با کنترل مرکزی هوشمند
پنل شیشه ای و لمسی
منبع تغذیه ایزوله

610,000 تومان
650,000 تومان
کلید-دو-پل-لمسی-geeklink

قابلیت کنترل از راه دور یا دستی
سنسور لمسی خازنی پیشرفته
طراحی ایمن

595,000 تومان
615,000 تومان
دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD2442FWD-IW

سنسورتصوير: 4MP
لنز: فیکس 2.8 میلی‌متر
دیددرشب: 10 متر
ساير: 3D DNR, DWDR, Wi-Fi

2,234,000 تومان
PTZ-Network-camera

سنسورتصوير: 2 MP
لنز: زوم 30x
ديددرشب: 150 متر
ساير: 3D DNR, DWDR, Onvif

5,900,000 تومان
داهوا

فروش انواع

محصولات داهوا

خرید داهوا
 های فرافن مارکت

پکیج دوربین

ورتینامشاهده

درب اتوماتیک

ورتینامشاهده

خانه هوشمند

ورتینامشاهده

منبع تغذیه

ورتینامشاهده
ورتینا

فروش انواع

محصولات ورتینا

خرید ورتینا
چگونه اتاق خواب خود را هوشمند کنیم؟

       شاید شما هم بیشتر وقت خود را صرف خواب یا فعالیت در اتاق خواب خود می‌کنید، با این‌وجود باز هم می‌توانید از تکنولوژی های خانه هوشمند یا SmartHome استفاده کنید. یک اتاق خواب هوشمند می‌تواند به شما کمک کند زمان بندی خواب یا بیداری خود را بهبود دهید.   چرا اتاق خواب را هوشمند کنیم؟ ...

راهنمای نصب سیستم دوربین مدار بسته بیسیم در فضای باز با دستگاه DVR مرکزی

      این مقاله جهت طراحی و پیاده سازی دوربین های مداربسته بی سیم و سیستم های حفاظتی در فضای آزاد، راهکارها و دیدگاه های مناسبی ارائه خواهد داد. شما ممکن است هنگامی که برای راهنمای نصب دوربین مداربسته در فضای باز جستجو می‌کنید این مقاله را مشاهده کنید. بسیاری از مشتریان و کاربران دوربین های ...

هارد بنفش (نظارت تصویری) یا هارد سبز (کامپیوتر)؟

    درایو های ذخیره سازی بسیاری برای مصارف مختلف وجود دارند، اما اکثر کاربران هنگام خرید نمی دانند کدام یک از هارد ها را انتخاب کنند. به‌طور خلاصه باید دانست که تفاوت هارد ها یا HDD ها به نوع طراحی و معماری ساخت آنها مربوط است. به‌عنوان نمونه امور نظارتی نیاز به فعالیت مداوم هارد دیسک ها ...

داغ
جنگ بزرگ بلندگوهای هوشمند: گوگل، آمازون و اپل

      3 مورد از بزرگ‌ترین شرکت‌های فعال در زمینه تکنولوژی، یعنی گوگل، آمازون و اپل، از بزرگ‌ترین رقبای تولیدکننده بلندگوهای هوشمند (Smart Speakers) هستند. هر بلندگوی هوشمند بطور کلی یک هدف اصلی را دنبال می‌کند: بخشی جدا نشدنی از منزل شود. تمام برندهای عنوان‌شده، با کمی تفاوت، در راس ...

خانه هوشمند، کودک هوشمند: تاثیرات خانه هوشمند بر کودکان

در اکثر مواقع وقتی حرف از هوشمندسازی منزل می‌شود، از نگاه بزرگسالان و والدین به این موضوع نگاه می‌شود. بطور مثال تاثیراتی مانند اینکه چطور به ایمن‌سازی منزل کمک می‌کند، چطور باعث راحتی مدیریت منزل و وسایل می‌شود، چطور باعث افزایش نظم می‌شود.   اما کمتر از تاثیرات و فوایدی که خانه هوشمند رو ...

رونمایی هایک ویژن از سری جدید دوربین های مدار بسته ترمال (حرارتی) با قابلیت یادگیری عمیق

هایک ویژن یکی از غول‌های صنعت دوربین مداربسته و بطور کل نظارت تصویری، اخیرا نسخه بروزشده‌ای از دوربین‌های بولت ترمال خود که از قابلیت یادگیری عمیق (Deep Learnning) بهره می‌برند را روانه بازار ساخته است. سری جدید دوربین‌های مداربسته ترمال هایک ویژن، قابلیت‌هایی پیشرفته‌تر و بهبودیافته‌تری برای ...

فواید هوشمند سازی منزل

       مقرون‌به‌صرفه بودن تکنولوژی های بیسیم، قابلیت های خانه هوشمند و گرایش مردم به سمت هوشمندسازی را شتاب بیشتری بخشیده است. امروزه اکثر مردم به فواید یک خانه هوشمند پی برده‌اند و به‌دلیل آسودگی خاطر، امنیت و امکاناتی که به همراه دارد، به هوشمندسازی منزل به‌عنوان سرمایه‌گذاری‌ای ارزشمن ...

چگونه دوربین های شمارنده دولنز منجر به فروش موفق می‌شوند؟

    شمارش افرادی که روزانه وارد فروشگاه یا مرکز خرید شما می‌شوند، از جهات مختلف می‌تواند به بهبود عملکرد شما کمک کند. به‌عنوان مثال، با افزایش دقیق تعداد پرسنل در زمان‌های شلوغ می‌توانید سرویس دهی به صف خرید را بهبود داده و با کاهش پرسنل در زمان های خلوت‌تر، بازدهی عملکردتان را افزایش دهید. ه ...

آموزش انتقال تصویر دوربین مدار بسته

بانک کامل

مقالات آموزشی دوربین مداربسته

مقالات آموزشی
دانلود نرم افزار دوربین مداربسته

بانک دانلود

نرم افزار دوربین مداربسته

دانلود نرم افزار