home صفحه اصلی lock person ثبت نام

5 مزیت motion Detection در دوربین های مداربسته

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

 

اغلب زمانی که شما از طریق کاتالوگ برای خرید دوربین های مداربسته اقدام می کنید، متوجه خواهید شد که برخی از آنها ویژگی مشخصی به نام  Motion Detection دارند. برخی از این دوربین های مدار بسته، با قابلیت Motion Detection  نامیده می شوند. اگرچه تعداد زیادی از این دوربین های مداربسته وجود دارند، اما تعداد کمی از مردم درک می‌کنند که دوربین های مداربسته Motion Detection واقعا چیست؟

 

318 Motion Detection

Motion Detection چیست؟

دوربین تشخیص حرکت یا Motion Detection، دوربینی است که می تواند با تشخیص حرکت فعال شود. این تشخیص را می توان با اندازه گیری میزان سرعت یا پرتاب اشیا در میدان دید انجام داد. این دوربین مداربسته می تواند با روشن شدن نورافکن، صدای آلارم (آژیر) یا حتی شروع ضبط، فعال شود. چنین دوربین هایی می توانند با روش دقیق تری در جاهایی که این مشخصه را ندارند، عمل کنند.

 

5 مزیت نصب دوربین هایی با قابلیت Motion Detection (موشن دتکشن)

مزایای زیادی وجود دارد که شما می توانید حین استفاده از دوربین های مداربسته Motion Detection دریافت کنید؛ این 5 مورد شامل:

 

1- صرفه جویی درقیمت دوربین مدار بسته

اکثر مردم این ادعا را درست نمی دانند، اما وقتی منطقی به قضیه نگاه کنید متوجه می شوید که آن پول زیادی از شما را ذخیره خواهد کرد. درشرایط عادی، وقتی شما دوربین مداربسته ندارید باید برای مراقبت از اموال و دارایی تان محافظان بیشتری استخدام کنید و در این موارد شما هزینه بیشتری را ماهیانه پرداخت خواهید کرد. اما با این دوربین های مداربسته شما یکبار آن را خریداری خواهید کرد و تمام مدت از پرداخت هزینه محافظان معاف خواهید شد.

 

2- صرفه جویی در زمان

در بیشتر اوقات شما بایستی زمان زیادی را برای محافظت از اموال خود با بازبینی تصاویر دربرابر هرگونه تجاوز صرف کنید، اما با استفاده از دوربین های مداربسته Motion Detection، شما زمان کمتری را صرف می کنید و به دیگر امور کسب و کارتان می پردازید. این دوربین ها می توانند همیشه آماده به کار بوده و با درک حرکت یک شیء یا انسان، بطور خودکار شروع به ضبط نمایند. چند دقیقه بعد زمانی که هیچ حرکتی نباشد، ضبط دوربین متوقف می شود و دوباره به حالت آماده به کار در می آید، شما می توانید فقط آنچه را که از قبل اتفاق افتاده بازبینی کنید.

 

3- تامین حفاظت بهتر

اگر شما قابلیت های دوربین های مدار بسته Motion Detection و معمولی را مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که دوربین های Motion Detection امنیت بیشتری را تامین می کنند. اگر شما به دنبال حفاظت از خانه، محل کار  یا دفتر خود هستید، دوربین های Motion Detection بهترین انتخاب هستند. شما همیشه می توانید فقط آنچه را که در زمان عدم حضور شما اتفاق افتاده، مشاهده کنید.

 

4- اعتماد و اطمینان بیشتر

یک دوربین مداربسته Motion Detection به مراتب از یک دوربین مداربسته معمولی یا هر دوربین مداربسته دیگر قابل اعتمادتر است. بدین دلیل که این دوربین تنها صحنه های مهم را ضبط می کند. این دوربین به گونه ای طراحی شده که اگر آلارمی به صدا در بیاید؛ حرکت را تخمین می زند. بعلاوه اگر آنرا روی ضبط تنظیم کنیم، زمانی که حرکتی باشد شروع به ضبط می کند. به همین دلیل است که می گویند وقتی لازم است آلارم دریافت می کند. مزیت این است که شما می توانید حافظه زیادی از دسنگاه ذخیره ساز را تنها برای صحنه هایی که ضروری هستند ذخیره کنید.

 

5- ذخیره مقدار زیاد انرژی

دو روش برای ذخیره انرژی در دوربین های مداربسته  Motion Detection وجود دارد.

نخست اینکه، آن انرژی که شما برای تماشای اتاق های خالی صرف می کنید، ذخیره می شود. این دوربین ها فقط چیزهایی مثل یک فعالیت ادامه دار را ضبط می کنند. به عبارت دیگر، دوربین های دیگر هر چیزی را ضبط خواهند کرد، به این معنی که شما الزاماً تمام ورودی های آنرا حتی اگر چیزی اتفاق نیفتاده باشد، مشاهده خواهید کرد. دوم اینکه این دوربین ها همیشه آماده به کار خواهند بود تا زمانی که حرکتی باشد. این کار انرژی زیادی را ذخیره می کند که میتواند از قدرت دوربین مداربسته در تمام دوره استفاده کند.

بطور کلی دوربین های مدار بسته Motion Detection می توانند کمک بیشتری به شما بکنند تا نظارت بهتری در خانه خود داشته باشید. بجز مسائل امنیتی شما همچنین می توانید از این دوربین ها برای تشخیص برخی آسیب های احتمالی تان استفاده کنید. این به شما کمک می کند که این آسیب ها را بشناسید و آنها را کنترل کنید. بطور ایده آل مزایای بیشتری وجود دارد که شما می توانید حین استفاده از این دوربین های مدار بسته در مقایسه با دوربین های دیگر بهره ببرید.

 

 


نظر خود را بنویسید.