home صفحه اصلی lock person ثبت نام

دوربین های مداربسته سری 4 هایک ویژن

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

 

هوشمند آخرین مفهومی است که دنیای نظارت تصویر را به سمت صفاتی مانند حرفه‌ای، خبره، موثر و ساده سوق می‌دهد. این مفهوم دنیای نظارت تصویر را توسط تکنولوژی‌های هوشمندی مانند فشرده‌سازی هوشمند، تشخیص هوشمند و کنترل هوشمند؛ غنی کرده است. دوربین های مدار بسته IP شرکت هایک ویژن به‌طور مخصوصی طراحی شدند تا این مفهوم را به بازار عرضه کنند و امنیت هوشمند را به ارمغان بیاورد. دوربین های مدار بسته تحت شبکه هوشمند هایک ویژن می‌توانند تمام نیازهای حرفه‌ای بازار مانند پهنای‌باند موثر، فضای ذخیره‌سازی، کیفیت تصویر بی‌نظیر و راحتی مشتری را  برآورده سازند.

 

جهت مشاهده لیست قیمت و مشخصات جدیدترین دوربین های مداربسته هایک ویژن، و دریافت مشاوره رایگان جهت نصب دوربین مداربسته هایک ویژن، به بخش زیر مراجعه فرمائید. 

 

فروش، خرید، نصب و لیست قیمت دوربین مداربسته هایک ویژن

 

Low bit rate

اصطلاحاتی که باید بدانیم:

codec: یک دستگاه یا برنامه که اطلاعات را برای انتقال سریع‌تر فشرده می‌کند، و همیچنین اطلاعات دریافتی را از حالت فشرده بیرون می‌آورد.

bit rate: به تعداد بیت‌هایی که می‌توانند در مدت زمان یک ثانیه در یک شبکه دیجیتال منتقل شوند، bit rate می‌گویند.

دوربین های مدار بسته IP سری چهار هایک ویژن با بکار بستن الگوریتم codec پیشرفته، می‌تواند موثرترین روش رمزگذاری (encoding) را انتخاب کرده و در نتیجه مقدار بارگذاری سیستم و میزان فضای لازم برای ذخیره سازی را کاهش دهد. در شرایط bit rate پایین (بطور مثال 2Mbps در وضوح 720p) دوربین های مداربسته سری 4 کیفیت عکس را تا 30% افزایش می‌دهند.

Low-Bit-Rate 

 

Triple Streams

جریان های سه‌گانه از طریق ارسال 3 جریان متفاوت بصورت هم‌زمان (که هرکدام هدف خاصی دارند)، به مصرف کننده انعطاف پذیری بیشتری می‌دهند:

  1. جریان اصلی: وضوح کامل
  2. جریان تابع: وضوح پایین
  3. سومین جریان: قابل انتخاب (وضوح بالا، پایین، پویا)

Triple-Streams 

 

Smart IR

عملکرد بهبود یافته Smart IR در دوربین های مداربسته، امکان تنظیم قدرت IR را برای دستیابی به دید بهتر، بسته به نیازی خاص، فراهم می‌کند.

 Smart IR

 

120dB WDR

تکنولوژی منحصربه‌فرد WDR هایک ویژن، برای دوربین های مداربسته قابلیت کنترل نور تصویر قدرتمندی را جهت تولید تصاویر شفاف، حتی در محیطی با نور پس‌زمینه شدید، به ارمغان می‌آورد.

 120dB WDR

 

ROI Codec

براساس منطقه‌ای که مصرف‌کننده مشخص می‌کند (ROI یا Region of interest)، دوربین های مداربسته می‌تواند مناطق غیر منطقه مشخص شده را با کیفیت کمتری ضبط کرده و از این طریق در فضای ذخیره‌سازی و در پهنای‌باند صرفه‌جویی کند. مناطق مشخص شده بصورت هوشمند با جزئیات و کیفیت بالا منتقل می‌شود.

ROI Codec 

 

Network Access

دوربین های مدار بسته IP هوشمند سری 4 هایک ویژن، توان عملیاتی بسیار بالاتری دارند و می‌توانند تا 20 کانال تصویر زنده را بطور هم‌زمان ساپورت کند.

 Network Access

 

Defog

در میان الگوریتم‌های تصحیح تصویر، قابلیت Defog دوربین های مداربسته می‌تواند وضوح و شفافیت تصویر را حتی در هوای بسیار مه آلود، بهبود بخشد.

 Defog

 

Low-light

جدیدترین نسل تکنولوژی نور-کم هایکویژن، دید بسیار عالی‌ای را حتی در شرایط نوری بسیار تاریک، فراهم می‌کند.

Low light 

 

EIS (Electronic Image Stabilization)

تکنولوژی EIS به دوربین های مداربسته سری 4 اجازه می‌دهد تا تاری تصویر که از تکان خوردن دوربین مداربسته بوجود آمده را خنثی کنند و تصاویر واضح‌تر و ثابت‌تری ضبط شوند.

EIS (Electronic Image Stabilization) 

 

3D DNR

دوربین های مداربسته سری چهار هایکویژن با استفاده از تکنولوژی پیشرفته ISP (پردازش سیگنال تصویربرداری)، قادرند تصاویر با کیفیت شفاف در شرایط محیطی با نور کم، بدون هیچگونه نویز ضبط کنند.

 3D DNR

 

Low Stream Latency

دوربین های مدار بسته تحت شبکه هوشمند سری 4 هایک ویژن زمان تاخیر جریان شبکه را برای دریافت تصاویر زنده‌تر، بسیار کاهش می‌دهد.

Low Stream Latency 

 

Rotate Mode

در محیط های عمودی مانند راهروها، یک تصویر افقی بسیاری از فضای محیط را از دست داده و تصویر برداری نمی‌کند. اما با قابلیت چرخش تصویر، دوربین های مدار بسته IP هوشمند سری چهار هایک ویژن همه محیط را تحت پوشش قرار می‌دهد.

Rotate Mode 

 

P-Iris

دوربین های مدار بسته تحت شبکه هوشمند سری چهار هایک ویژن از پیشرفته ترین تکنولوژی کنترل iris، یعنی P-Iris، بهره می‌برند. این تکنولوژی شفافیت و عمق تصویر را بصورت دقیق و ثابت نگه می‌دارد.

 P Iris

 

Up to 60fps

در بعضی شرایط، نظارت با جزئیات بیشتری احتیاج است، مثل کنترل شمارش پول نقد. دوربین های IP هوشمند سری چهار هایک ویژن با نرخ فریم بالایشان در وضوح HD و Full HD، امکان ضبط تصاویر با جزئیات و کیفیت بالا را فراهم آورده‌اند.

Up to 60fps 

 

face detection یا تشخیص چهره

دوربین های مدار بسته تحت شبکه هوشمند سری 4 هایک ویژن با بکارگیری تکنولوژی تشخیص چهره هایکویژن، توانایی تشخیص دقیق چهره افراد به منظور ضبط تصویر چهره یا روشن کردن زنگ خطر را فراهم آورده‌اند.

Face Detection 

 

VQD (Video Quality Detection)

دوربین های مداربسته سری چهار هایک‌ویژن، بطور اتوماتیک هر مشکلی مربوط به فضای ذخیره‌سازی، اتصال شبکه، جهت لنز، فوکس و مداخله را تشخیص می‌دهد.

 VQD (Video Quality Detection)

 

Audio Detection یا تشخیص صدا

دوربین های مدار بسته IP هوشمند سری چهار، صداهای محیط را تشخیص و تحلیل می‌کند و وقتی یک صدای خاص از پیش تعریف شده تشخیص داده شود، زنگ خطر را بصدا دربیاورد. این دوربین های مداربسته همچنین می‌توانند نیوز محیط را فیلتر کرده تا بهتر بتواند صداهایی که از پیش برایش تعریف شده را تشخیص دهد.

 Audio Detection

 

ABF (Auto Back Focus)

تکنولوژی ABF به دوربین های مداربسته سری 4 اجازه می‌دهند که محل سنسور تصویر را برای دستیابی به فوکس بهینه، تنظیم کنند. مصرف کننده می‌تواند از طریق سایت به این قابلیت دسترسی داشته باشد.

ABF (Auto Back Focus) 

 

 

 

Intrusion Detection

این قابلیت دوربین های مداربسته برای مواقعی که مصرف‌کننده مناطق مشخصی را در محیط تصویربرداری مشخص کرده، بسیار سودمند است. برای مثال در صورت سعی برای وارد شدن به یک ماشین، دوربین های مداربسته هوشمند سری 4 هایک ویژن بطور خودکار همزمان با ضبط تصویر می‌تواند زنگ خطر را بصدا دربیاورد. در آخرین الگوریتم‌های اعمال شده، اصلاحاتی صورت گرفته تا به صدا درآمدن اشتباه زنگ خطر کاهش یابد.

Intrusion Detection 

 

 

منبع: hikvision4lineseriesbrochure

مترجم: احسان کیاستی - فرافن

 

جهت مشاهده لیست قیمت و مشخصات جدیدترین دوربین های مداربسته هایک ویژن، و دریافت مشاوره رایگان جهت نصب دوربین مداربسته هایک ویژن، به بخش زیر مراجعه فرمائید. 

 

فروش، خرید، نصب و لیست قیمت دوربین مداربسته هایک ویژن

 

 


نظر خود را بنویسید.