home صفحه اصلی lock person ثبت نام phone_iphone تماس با ما
Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

کارشناسان Messoa جهت پاسخگویی به نیاز کاربران و رفع مشکلات فنی آن‌ها ابزارهای پشتیبانی مفید برای دوربین‌های مدار بسته تحت شبکه را توصیه نمودند. در مقاله قبل، ما به معرفی دو ابزار از ابزارهای پشتیبانی کاربردی توصیه شده توسط این کارشناسان پرداختیم. در این مقاله جهت تکمیل لیست ابزارهای پشتیبانی توصیه شده به معرفی 4 ابزار دیگر پرداخته و امیدواریم به کمک این 6 ابزار نیاز کاربران در رفع عیب و مشکلات فنی دوربین‌ های مداربسته تحت شبکه را مرتفع نموده باشیم.

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

 431 NVR RESET

 

گاهی ممکن است برایتان اتفاق افتاده که پسورد دستگاه خود را فراموش کرده باشید، در این مواقع نگران نشوید. راه های زیادی برای حل این مشکل وجود دارد. در ابتدا ممکن است با فروشنده دستگاه تماس بگیرید که آنها معمولا دریافت رمز جدید یا تنظیم مجدد NVR را به شما پیشنهاد می کنند که این یک راهکار موقتی است. اما ممکن است این مشکل بارها و بارها برایتان پیش بیاید و شما بخواهید خودتان آنرا حل کنید. در این مقاله ما روش های چگونگی تنظیم مجدد NVR با کمک نرم افزار reset tool را آموزش خواهیم داد.

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

 

در این مقاله، ما لیست 6 ابزار پشتیبانی مفید برای دوربین های مدار بسته تحت شبکه که توسط کارشناسان Messoa توصیه شده را معرفی می کنیم تا با استفاده از آنها کاربران بتوانند پاسخگوی نیازهای خود و رفع عیب هرگونه مشکلات فنی باشند.