home صفحه اصلی lock person ثبت نام phone_iphone تماس با ما
پکیچ کامل و آماده دوربین مداربسته مخصوص مشاورین املاک

درخواست تماس شما جهت مشاوره با موفقیت ثبت شد.

نیاز به مشاوره دارید؟

شماره تماس خود را وارد کنید، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.
لطفا شماره موبایل خود را وارد کنید.
داهوا

فروش انواع

محصولات داهوا

خرید داهوا

دوربین مدار بسته مخفی

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

 

دوربین مخفی، جاسوسی و امنیتی یک دوربین مداربسته ویدئویی و ثابت است که برای ضبط تصویر از اشخاص، بدون اطلاعشان به‌کار می‌رود. عبارت "دوربین مخفی" در مواقعی‌که شخص از ضبط‌شدن تصویرش اطلاعی ندارد و یا تصویرش بدون آگاهی و اجازه‌اش ضبط می‌شود، به‌کار می‌رود. "دوربین جاسوسی" نیز معمولاً در مواقعی‌که بدون اطلاع افراد جهت تحقیقات و با هدف جاسوسی به حریم شخصی‌ آنها تعارض می‌شود، استفاده می‌شود. "دوربین امنیتی" نیز زمانی کاربرد دارد که ضبط تصویر به‌صورت مخفیانه با یک توجیه امنیتی صورت می‌گیرد. این نوع دوربین که همان دوربین مدار بسته است، برای افزایش سطح امنیت خانه، اداره، مغازه، فروشگاه و غیره به‌کار می‌رود و در مواقعی‌که حادثه‌ای رخ دهد، تصویر ضبط شده دوربین مداربسته قابل استناد و ارائه به دادگاه است. معمولاً در اماکن از اخطار "این مکان مجهز به دوربین مداربسته است" برای آگاهی دادن از حضور دوربین امنیتی در محیط استفاده می‌شود.

دوربین ممکن است مخفی باشد زیرا در دید شخصی که تصویرش ضبط می‌شود نیست. این نوع دوربین طوری نصب می‌شود که از دید سوژه خارج باشد، به‌طور مثال با رنگ محیط استتار یافته باشد، یا پشت آینه‌ای دوطرفه مخفی شده باشد و یا در قالب شیء دیگری در محیط نصب شود. دوربین های مخفی می‌توانند در وسایل رایج و معمولی پنهان شده باشند، مثل تلویزیون، سنسور دود نصب شده روی سقف، رادیو، سنسور حرکت، کلاه لبه دار، گیاهان و گوشی موبایل. یک دوربین مخفی می‌تواند جهت نظارت بر خانه و اهداف تبلیغاتی و صنعتی به‌عنوان دوربین مداربسته امنیتی نصب و استفاده شوند. قیمت پایین دستگاه های ضبط ویدئویی باعث افزایش استفاده از دوربین های مخفی برای اهداف نظارتی قانونی و همچنین سرگرمی و دیگر اهداف شده است.

استفاده از دوربین مخفی باعث بروز برخی مشکلات در ارتباط با حریم شخصی افراد شده و ممکن است برای استفاده از این نوع دوربین ها بسته به نوع استفاده و محل نصب، نیاز به مدنظر قرار دادن برخی جنبه‌های قانونی باشد.

انواع دوربین مدار بسته مخفی

یک دوربین مخفی ممکن است سیمی یا بیسیم (وایرلس) باشد. دوربین مخفی سیمی از طریق یک کابل به یک نمایشگر مانند تلویزیون و یا یک دستگاه ضبط مانند VCR، دستگاه DVR، مموری کارت یا دیگر دستگاه‌های ذخیره سازی، متصل می‌شود. دوربین مخفی بیسیم یا وایرلس می‌تواند سیگنال‌های ویدئویی را به یک گیرنده که در فاصله کوتاهی قرار دارد، ارسال کند. در این گیرنده تصاویر دریافت شده می‌تواند نمایش داده شده و یا ضبط شوند. دوربین مخفی ممکن است قابلیت ضبط و ارسال صدا را نیز داشته باشد. یک دوربین مخفی امکان فعال شدن دستی توسط یک ریموت کنترل (کنترل از راه دور) یا با اتصال به یک سنسور تشخیص حرکت را دارد.

دوربین مخفی کوچک یا مینیاتوری

دوربین مخفی کوچک

دوربین های مخفی فوق کوچک و ثابت زمان زیادی است که برای فیلم برداری و عکس برداری مخفیانه استفاده می‌شوند. نوع دیگری از دوربین مخفی به نامه دوربین مینوکس برای تصویر برداری مخفیانه از اسناد به‌صورت کلوزآپ برای جاسوسی به‌کار می‌روند. امروزه هر کسی می‌تواند دوربین های جاسوسی را با قیمتی کم خریداری کند. این نوع دوربین مخفی کوچک می‌تواند به کوچکی یک جاسوئیچی با رزولوشن تصویری بسیار بالا باشد.

دوربین نانی

دوربین های مخفی می‌توانند درون وسایل معمول خانگی برای نظارت و ضبط فعالیت های اشخاصی مانند پرستار بچه و سالمندان نصب شوند. این نوع دوربین‌ها به دوریبن‌های نانی معروف هستند. قانوناً استفاده از این نوع دوربین مخفی برای نظارت بر جنجال و پرخاش در خانه است. باید توجه داشت که در همه نوع دوربین های مداربسته و نظارتی، کیفیت تصویر و فیلم ضبط شده بسیار حائز اهمیت است، به‌طور مثال تصویری که از یک پرستار بچه در حال تکان دادن نوزاد به‌طور خشونت آمیزی بود توسط دوربین مخفی مداربسته ای که والدین نصب کرده بودند ضبط شد، ولی تنها به‌دلیل اینکه کیفیت تصویر مناسب نبود، غیر قابل استناد و ارائه در دادگاه شد.

 

چگونه یک دوربین مخفی نصب شده در محیط را پیدا کنیم

تا‌به‌حال هنگام ورود به یک اتاق یا پیاده روی در خیابان حس کرده‌اید که کسی شما را تماشا می‌کند؟ به کسی مشکوک هستید یا کسی به شما مشکوک است و احتمال می‌دهید که از شما فیلم بگیرد؟ اینکه کسی حرکات شما را با استفاده از یک دوربین مخفی مداربسته مشاهده کند، در واقع خیلی نگران‌کننده‌تر از این است که کسی تماس‌های تلفنی و ایمیل‌های شما را کنترل کند. این روزها دوربین های جاسوسی همه‌جا هستند و هر روز نیز به تعدادشان افزوده می‌شود.

به عنوان یک شهروند در دنیای مدرن امروز برایمان قابل‌قبول است که در اماکن عمومی مثل خیابان و بانک‌ها به‌دلیل مسائل امنیتی تصویرمان توسط دوربین های مداربسته نصب شده ضبط شود، اما در مورد اماکن شخصی مانند خانه، محل کار، سرویس بهداشتی، اتاق پرو یا هر مکان دیگری که انتظار وجود یک دوربین مداربسته برای ضبط تک تک حرکاتمان را نداریم، چطور؟

تصاویری که بدون اطلاعتان از شما ضبط می‌شوند، ممکن است با هدف کنترل حرکات و اعمالتان بوده و علیه‌تان استفاده شوند. دوربین به‌کار رفته ممکن است دوربینی پیشرفته یا یک وب کم متصل به یک کامپیوتر و یا یک برد رزبری پای باشد. حتی ممکن است یک گوشی موبایل هوشمند قدیمی یا تبلت باشد. شما برای مقابله با این کار چه می‌توانید بکنید؟

شاید کنجکاو باشید که چطور می‌شود این دوربین های مخفی را پیدا کرد تا از حریم خصوصی خود محافظت کنید. به‌غیر از دستگاه‌های دوربین یابی که در فیلم‌های جیمزباند دیده‌ایم، چه دستگاهی برای اینکار وجود دارد؟

روش اول: از چشمانتان استفاده کنید.

با اینکه دوربین را می‌توان به‌طور کامل مخفی کرد، ولی لنز دوربین را نمی‌توان مانند بدنه‌اش پشت مانعی پنهان کرد و تنها می‌توان آن را با محیط اطرافش هم‌شکل یا هم‌رنگ (استتار) کرد. بنابراین به‌دنبال علامت‌های واضح و مشخص بگردید.

  • در محل کار یا منزل مکان‌هایی که ممکن است دوربین مخفی نصب شده باشد را پیدا کنید. جستجو را از جاهایی مانند اتاق خواب، حال یا مکان‌هایی اشیاء قیمتی وجود دارد شروع کنید.

نصب دوربین مخفی در اتاق خواب

  • وسایل رایجی که ممکن است درونشان دوربین مخفی نصب شده باشد شامل کتاب، سنسور دود، گلدان‌های رومیزی، جعبه دستمال کاغذی، عروسک‌ها و پریزهای برق هستند.

 دوربین مخفی در پریز USB

  • اشیائی که کمتر مشکوک هستند را نیز چک کنید. از جمله کیف ورزشی، کیف دستی، جعبه DVD، بدنه اسپیلت یا کولر، عینک، چراغ مطالعه، لوستر و غیره.

دوربین مخفی در چراغ مطالعه

  • به‌دنبال حفره‌ای کوچک، به کوچکی O انگلیسی بگردید. مخصوصاً در مکان‌هایی که به کل اتاق دید دارند.

دوربین مخفی در حفره های کوچک

  • آئینه‌ها را چک کنید، مخصوصاً در مکان‌هایی که وجود آئینه لازم یا منطقی نیست.

دوربین مخفی در مکان‌های عمومی

  • مکان‌هایی که بیشترین زاویه دید دارند را جستجو کنید. به‌طور مثال در مکان‌های مرتفع روی ساختمان‌ها، یا فضاهای باز.

دوربین مخفی در گل و گیاه و باغچه

  • به‌دنبال اشیاء گنبدی شکل رنگی پلاستیکی یا شیشه‌ای بگردید. دوربین های مخفی نصب‌شده در اماکن عمومی معمولاً پشت نوعی حفاظ‌ نصب می‌شوند.

  

 

روش دوم: ردیابی دوربین مخفی با استفاده از گوشی موبایل

با اینکه به‌نظر این کار ما را به یاد فیلم‌های جیمزباند می‌اندازد، ولی در واقع با استفاده از گوشی موبایل اندروید یا iOS خود (با توجه به اینکه یک گوشی همراه هوشمند می‌تواند امواج الکترومغناطیسی موجود در محیط را تشخیص دهد)، می‌توانید دوربین های مخفی مدار بسته نصب شده در محیط را پیدا کنید.

1. با تماس گرفتن

با گوشی همراهتان با شخصی تماس گرفته و هنگامی که گوشی موبایل در حال تماس است، گوشی را در مکان‌های مشکوک بچرخانید. وقتی گوشی در کنار یک منبع امواج الکترومغناطیسی قرار گیرد، صدای نویز می‌دهد. همان صدایی که از یک گوشیِ در حال تماس وقتی کنار بلندگویی قرار می‌گیرد، شنیده می‌شود.

ردیابی دوربین مخفی مداربسته توسط گوشی موبایل

2. با نصب نرم افزار

در واقع شما می‌توانید از گوشی موبایل هوشمند خود به‌عنوان یک دستگاه ردیاب دوربین مخفی استفاده کنید. با نصب تنها یک اپلیکیشن (نرم افزار) بر روی گوشی موبایل خود و چرخاندن گوشی همراه در مکان‌هایی که مشکوک به نصب دوربین مخفی هستند. اگر سیگنال الکترومغناطیسی قوی‌ای دریافت کردید، می‌توانید احتمال دهید که در یکی شیء یا در دیوار، دوربین مخفی مداربسته نصب شده است.

شما می‌توانید اپلیکیشن های مختلفی برای سیستم عامل های مطرح مانند اندروید (Android) و ای او اس (iOS) برای ردیابی دوربین های مخفی در گوگل پلی و اپ استور پیدا کنید که در اینجا چند مورد را معرفی می‌کنیم. برای Iphone نرم افزار hidden Camera Detector بهترین گزینه است. کاربران گوشی های اندروید نیز می‌توانند از نرم افزار Glint Finder یا Hidden Camera Detector استفاده کنند.

نرم افزار Hidden Camaera Detector برنامه ای محبوب است. این اپلیکیشن را می‌توانید به‌صورت رایگان از برنامه "گوگل پلی" یا "بازار" یا "اپ استور" دانلود و نصب کنید. با نصب این نرم افزار به‌راحتی می‌توانید دوربین های مخفی نصب شده در محیط را با استفاده از امواج رادیویی ردیابی کنید.

به محض نصب و اجرا، اگر گوشی تلفن همراه در نزدیکی دوربین مخفی‌ای باشد، برنامه خط متقاطع قرمز رنگی نشان می‌دهد. لازم به‌ذکر است این خط وقتی گوشی موبایل اندروید در نزدیکی دیگر انواع سخت افزار قرار گیرد نیز نشان داده می‌شود، پس به عددی که در وسط صفحه نمایش داده می‌شود، توجه کنید. این عدد وقتی گوشی موبایل در نزدیکی یک دوربین مخفی قرار گیرد، بالاتر از 100 می‌رود.

ردیابی دوربین مخفی مداربسته توسط گوشی موبایل اندروید

برای افزایش قابلیت ردیابی دوربین مخفی، برنامه Hidden Camera Detector حالتی به‌نام IR دارد (IR Mode) که با استفاده از این حالت می‌توانید دوربین هایی که از چشم شما دور مانده‌اند را بیابید. برای این کار باید گوشی موبایل هوشمند خود را به سمت جایی که احساس می‌کنید دوربین مخفی کار گذاشته شده است نشانه روید، اگر برنامه دوربینی پیدا کند، نور سفید دایره‌ای شکلی نشان می‌دهد.

روش سوم: با استفاده از دستگاه دوربین یاب (wireless camera detector)

اگر می‌خواهید به‌طور تخصصی‌تر به این موضوع بپردازید، می‌توانید دستگاه RF detection یا Wireless camera detection که قادر به خواندن سیگنال های ارسال شده توسط دوربین های بیسیم است، را خریداری و استفاده کنید. با خرید دستگاه ردیاب دوربین مخفی می‌توانید به‌کلی مکانی که در آن به‌دنبال دوربین مخفی هستید، را جستجو کنید.

دستگاه ردیاب دوربین مخفی

لازم به‌ذکر است گزینه‌های دیگری نیز وجود دارد. به‌طور مثال وقتی با گوشی همراه خود شبکه های وای فای (Wifi) اطراف را جستجو کنید، بعضی دوربین های مخفی بی سیم در لیست دستگاه های پیدا شده، ظاهر می‌شوند.  

اگر یک دوربین مخفی در محیط پیدا کردم، چه کنم؟

اگر متوجه شدید یک دوربین مداربسته مخفی در محیط نصب شده است، می‌توانید برای جلوگیری از دیده شدن نوار چسبی روی لنز دوربین بزنید. ولی باید توجه داشته باشید که با انجام هر کاری مثل پوشاندن لنز دوربین مخفی، نصاب دوربین متوجه آگاهی شما می‌شود.

 

منابع: wikipedia، wikihow، makeuseof و بخش فنی فروشگاه فرافن مارکت

مترجم، گردآورنده و ویراستار: احسان کیاستی

اشتراک‌گذاری در تلگرام

نظرات کاربران  

0 خطیب 01 تیر 1397
من تمایل به خرید دارم اما بدون مجوز نمیشه
درسته؟ پاسخ دادن | گزارش به مدیر
0 بخش سایت 03 آذر 1397
با سلام.
پیش از نصب دوربین مخفی باید از مراجع قانونی مجوزهای لازم رو اخذ کنید. پاسخ دادن | گزارش به مدیر
0 بنيتا 16 تیر 1397
به چه در گوشي جايگذاري ميشود ، ايا مگر نبايد حفرهاي كوچك داشته باشد به اندازه لنز ان ؟ پاسخ دادن | گزارش به مدیر
+1 ارام 16 تیر 1397
خريدن ان چه مجوزي ميخواهد ؟ پاسخ دادن | گزارش به مدیر
0 بخش سایت 03 آذر 1397
با سلام.
بله، برای نصب دوربین مداربسته مخفی احتیاج به اخذ مجوز دارید. پاسخ دادن | گزارش به مدیر
-1 حسین موسوی 27 آبان 1397
سلام دوربین های مخفی چقدر شارژ نگه میدارن وخرید دوربین به چه شکل میباشد پاسخ دادن | گزارش به مدیر
0 بخش سایت 03 آذر 1397
با سلام.
به نوع و کیفیت ساخت دوربین مخفی بستگی دارد. پاسخ دادن | گزارش به مدیر
0 علی پرشور 09 آذر 1397
من یه دوربین کوچیک مینیاتوری میخوام میخواستم ببین شرایط خرید به چه شکل و اینکه چطوری به صورت آنلاین باگوشی میتونم. نگا کنم ممنون میشم جوابگو باشید پاسخ دادن | گزارش به مدیر
+2 بخش فروش
جناب پرشور فروش دوربین مخفی نداریم
در صورت درخواست مشاوره با شماره شرکت تماس بگیرید، همکاران بخش فروش پاسخگو هستن پاسخ دادن | گزارش به مدیر

نظر خود را بنویسید.

پرفروش‌ترین‌های دوربین مداربسته
دوربین اسپیددام AHD مدل AH6RV3-130

سنسورتصوير: 2MP
کيفيت: Full HD
لنز: زوم 480x
ديددرشب: 150 متر
ساير: 3D DNR, DWDR,

3,150,000 تومان
پک آماده دوربین مداربسته 16 کانال AHD ویژه کارگاه ها و مراکز صنعتی و سوله ها

- دستگاه XVR شانزده کانال
- 10 عدد دوربین بولت 2 مگاپیکسل
- 50 متر دید در شب
- کابل تصویر RG59 به متراژ 100 متر
- منبع تغذیه مرکزی 15 آمپر ...

4,944,000 تومان
hikvision-2T83G0-I8

سنسورتصویر: 8MP
کیفیت: 3840 × 2160
لنز: فیکس 6/4/2.8 میلی‌متر
دیددرشب: 50 متر
سایر: 3D DNR, 120dB WDR, H.+265

3,201,600 تومان
پک آماده دوربین مداربسته 8 کانال AHD

- دستگاه DVR 8 کانال
- دوربین دومگاپیکسل
- 20 متر دید در شب
- کابل تصویر RG59 دوسر سوکت هشت حلقه 10 متری
- یک عدد منبع تغذیه مرکزی 10 آمپر ...

2,727,000 تومان
هایک ویژن

فروش انواع

محصولات هایک ویژن

خرید هایک ویژن
جدیدترین‌ها
Pack-4-Exsom

- دستگاه تحت شبکه 4 کانال POE
- 4 عدد دوربین بالت 4 مگاپیکسل تحت شبکه
- 50 متر کابل شبکه Cat6
-50 ماه گارانتی

3,810,000 تومان
3,968,000 تومان
Pack-4-Exsom

- دستگاه تحت شبکه 4 کانال POE
- 4 عدد دوربین بالت 2 مگاپیکسل تحت شبکه
- 50 متر کابل شبکه Cat6
-50 ماه گارانتی

3,081,000 تومان
3,200,000 تومان
Pack-2-Exsom

- دستگاه تحت شبکه 4 کانال POE
- 2 عدد دوربین دام 4 مگاپیکسل تحت شبکه
- دو حلقه کابل شبکه آماده 15 متری
-50 ماه گارانتی

2,414,000 تومان
2,502,000 تومان
Pack-2-Exsom

- دستگاه تحت شبکه 4 کانال POE
- 2 عدد دوربین دام 2 مگاپیکسل تحت شبکه
- دو حلقه کابل شبکه آماده 15 متری
-50 ماه گارانتی

2,049,500 تومان
2,148,000 تومان
ورتینا

فروش انواع

محصولات ورتینا

خرید ورتینا
داغ
تصویر موجود نیست

یکی از مهم‌ترین و اولین دغدغه‌های افراد هنگام انتخاب و خرید دوربین مداربسته یا هر محصول دیگری، یافتن بهترین و باکیفیت‌ترین برند و تشخیص برندهای نامعتبر و محصولات نامرغوب می‌باشد. در این مقاله سعی داریم مقایسه‌ای جامع میان دو شرکت مطرح در زمینه تولید تجهیزات نظارت تصویری ارائه دهیم. ...

معرفی دوربین های مداربسته Turbo HD PIR هایک ویژن

      در طول تاریخ و دوره‌های زمانی مختلف، جهت حفاظت پیرامونی یک محیط از خندق و برجک گرفته تا دیوارهای مدرن و حصارهای آهنی استفاده می‌شد. تکنولوژی دنیای امروز انواع جدیدی از سیستم‌های حفاظت پیرامونی الکتریکی معرفی کرده است. این سیستم‌های هوشمند علاوه‌بر تشخیص، در بعضی موارد با پیشبینی دقیق ...

معرفی 10 محصول برای هوشمندسازی منزل

    اگر شما به اندازه کافی خوش‌شانس هستید که بتوانید منزل دومی داشته باشید، یک خانه‌ی هوشمند برای ایام تعطیلات با امکاناتی متفاوت از محل اقامت اصلی شما می‌تواند ایده‌ی خوبی باشد. خواه تمایل داشته باشید که اقامتگاه صرفاً برای استفاده‌ی شخصی خودتان باشد یا قصد تجهیز آن به امکانات هوشمند برای اجا ...

دانلود HiLookVision ورژن 2.7.1.50 - نرم افزار انتقال تصویر دوربین های مدار بسته های لوک نسخه ویندوز

نرم افزار HiLookVision برنامه نظارت تصویری همه‌کاره‌ای است که برای دوربین‌های مداربسته تحت شبکه IP، دستگاه‌های DVR و NVR، دیکدرها و اینکدرها و غیره استفاده می‌شود.   قابلیت‌های برنامه های لوک ویژن نظارت بر تصاویر زنده ضبط تصاویر ویدئویی جستجو و بازبینی تصاویر ضبط شده از راه دور بک‌آپ ...

دانلود HiLookVision - نرم افزار انتقال تصویر دوربین های مدار بسته های لوک نسخه اندروید

     نرم افزار HiLookVision جهت استفاده برای دستگاه‌های DVR و NVR و دوربین های مدار بسته تحت شبکه ای که از قابلیت p2p کلود پشتیبانی می‌کنند، طراحی و عرضه شده است. برنامه های لوک ویژن با انتقال تصویر دوربین مداربسته از طریق اینترنت روی گوشی موبایل همراه، به کاربر امکان مشاهده تصاویر زنده ...

جلوگیری از سرقت در تعطیلات

    در آستانه‌ی سال نو و تعطیلات پیش‌رو آخرین چیزی که نیاز است نگران آن باشید سارقانی هستند که قصد دستبرد به منزل شما را دارند. سرقت از منازل در ایام تعطیلات نوروز و تابستان که بیشتر خانواده‌ها در مسافرت بسر می‌برند، شایع‎‌تر می‌باشد. بنابراین نگه‌داشتن عزیزان و دارایی‌هایتان دور از دسترس ...

مقایسه اندازه های لنز در دوربین های مداربسته

    اندازه‌ی لنز دوربین‌های مداربسته، میدان دید و میزان بزرگنمایی تصویر ضبط شده توسط دوربین را تعیین می‌کند. اندازه‌ی لنز دوربین‌های مداربسته به‌طور‌کلی از 2.5mm تا 100 mm تغییر می‌کند. هرقدر اندازه‌ی لنز دوربین بزرگتر باشد، پهنای میدان دید کمتر و بزرگنمایی تصویر بیشتر است. دوربین‌های م ...

عملکرد دوربین‌ مداربسته‌ دید در شب

  پیش‌تر دوربین‌های مداربسته با قابلیت دید در شب در حوزه‌ی فعالیت‌های ارتش، تولید برنامه‌های تلویزیونی شکار ارواح و فیلمبرداری حرفه‌ای ازحیات وحش مورد استفاده قرار می‌گرفت. با این‌حال، امروزه تقریباً هرکسی می‌تواند از این تکنولوژی استفاده کند، به‌خصوص زمانیکه موضوع نظارت و محافظت از ا ...

ضبط مکالمات در آمازون الکسا: قابلیت یا تهدید

در عصر فن‌آوری، همواره با هر پیشرفت و تکامل در قابلیت های محصولات تکنولوژیکی، حواشی یا انتقادات مثبت و منفی گسترده ای بوجود می‌آید. دستیار هوشمند آمازون که با نام الکسا شناخته شده است نیز از این قاعده  مستثنی نیست. به این معنا که از زمان تولید این محصول و تجربه استفاده از آن توسط افراد مختل ...

داغ
الکسا - آشنایی با دستیار هوشمند شرکت آمازون Alexa

  الکسای (Alexa) آمازون، که با عنوان اکسا نیز شناخته شده، یک دستیار مجازی است که توسط شرکت آمازون تولید شده است. این تکنولوژی برای نخستینبار در بلندگوهای هوشمند Amazon Echo و Amazon Echo Dot که دو محصول از شرکت Amazon Lab126 هستند، مورد استفاده قرار گرفت. این تکنولوژی توانایی برقراری ...

معرفی 5 قابلیت مهم دوربین‌های مدار بسته هوشمند

  آیا تاکنون درباره‌ی دوربین‌های مداربسته AI شنیده‌اید؟ زمانی که برای اولین بار مفهوم دوربین‌های مداربسته AI معرفی شد و به دنبال آن به سرعت جای خود را در منازل هزاران نفر باز کرد، من توسط یکی از همکارانم که خود مهندس AI (هوش مصنوعی) بود، با عملکرد این نوع دوربین‌ها آشنا شدم. صادقانه بگویم، ...

4 عامل موثر در برد دوربین های مدار بسته

  آیا شما می‌دانید که خط دید دوربین‌های مداربسته بسیار مهم است؟ دانستن این موضوع که دوربین‌های مداربسته چه مسافتی را می‌توانند پوشش دهند به شما کمک می‌کند تا بتوانید به نحوی صحیح سیستم‌های نظارتی منزل خود را تنظیم کنید به گونه‌ای که نقطه‌ی کوری باقی نماند. معرفی 5 قابلیت مهم دوربین‌های مدا ...

داغ
دستیار هوشمند گوگل Google Home و انواع آن

  Google Home نام تجاری بلندگوهای هوشمندی است که توسط شرکت google ساخته‌شده است. اولین دستگاه در ماه مه 2016 رسماً رونمایی و در نوامبر همان سال در ایالات متحده امریکا به بازار عرضه‌شد و به‌دنبال آن در سال‌های 2017 و 2018 در اختیار بازارهای جهانی قرار‌گرفت. ...

10 دستگاه خانه هوشمند که باید در موردشان بدانید!

  می‌توان گفت که گستره و تنوع محصولات خانگی هوشمند در سال 2018 در قیاس با سال‌های پیش به مراتب قوی‌تر و بهتر بوده است. شاید شما در حال حاضر از لامپ‌های برق هوشمند استفاده می‌کنید ولی تمایل دارید از وسایل هوشمند دیگری نیز در منزل خود استفاده کنید. شاید شما هم اکنون به طور کامل برای هوشمن ...

دانلود نرم افزار gDMSS Plus

  نرم افزار gDMSS Plus ساخت شرکت داهوا بوده و جهت نظارت بر تصاویر زنده و ضبط شده دوربین های مدار بسته Dahua ارائه شده است. برنامه gdmss plus دارای قابلیت‌هایی مانند ارسال نوتیفیکیشن (هشدار)، پخش تصاویر ضبط شده، مشاهده تصاویر زنده، تشخیص انگشت، و... می‌باشد.   توجه جهت دریافت نوتیفکی ...

آموزش انتقال تصویر دوربین مدار بسته

بانک کامل

مقالات آموزشی دوربین مداربسته

مقالات آموزشی
آموزش انتقال تصویر دوربین مدار بسته

بانک دانلود

نرم افزار دوربین مداربسته

دانلود نرم افزار