home صفحه اصلی lock person ثبت نام

راهنمای نصب دوربین مدار بسته در بانک ها

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

 420 BANKING 1

 

صنعت بانکداری یک هسته مهم در صنعت سیستم های نظارتی است. بانک ها برای نظارت دفاتر و شعب خود به سیستم های بسیار پیشرفته نیاز دارند. بسیاری از نصابان، می خواهند مراحل نصب و راه اندازی این سیستم ها را بدانند. بعنوان تولیدکننده پیشتاز در این صنعت، Unifore خواهان تامین دوربین های مدار بسته شبکه و دستگاه NVR با تکنولوژی های جدید است.

بطور کلی، سیستم های نظارتی شامل دوربین های مدار بسته تحت شبکه، NVRها و همچنین سوئیچ (یا سوئیچ POE) هستند. از آنجایی که این سیستم ها به شبکه وابسته اند، اساسا طراحی آن ها شبیه مسیریابی شبکه ای است. چون فن آوری اترنت متداول تر  است، ما کاربران را به انتخاب تجهیزات شبکه POE توصیه می کنیم، زیرا بوسیله POE ، محدودیت داشتن خروجی برق (پریز) حذف می شود و میتوان انرژی را بهتر مدیریت کرد.

 

420 BANKING 2

 

چالش حل امنیت بانک ها

کیفیت تصویر مگاپیکسلی

امروزه کاربران تجاری به دوربین های مدار بسته مگاپیکسل با پشتیبانی از رزولوشن فول اچ دی 1080p و کارکرد طولانی مدت با امنیت بالا نیاز دارند. بعلاوه باید در برابر شرایط بد آب و هوایی مقاوم بوده و همچنین انواع مختلف نرم افزارها از جمله: ضد آب بودن، تخریب، داخل و خارج بودن و نوسان دما را پوشش دهند.

مقیاس پذیری سیستم

معمولا سیستم های امنیتی بانک ها، نیاز به ساختاری تعمیم یافته با مدیریت متمرکز دارند. و تنها راه آن مقیاس پذیری است که به کاربران اجازه می دهد تا تعداد دوربین های مدار بسته تحت شبکه در مکان های اختصاصی را افزایش و یا حتی این روش را با  پوشش مکان های بیشتر توسعه دهند.

قابل اطمینان بودن سیستم

قابل اطمینان بودن، نگرانی بزرگ در حل امنیت بانک هاست، و این راه حل باید با برپایی نظارت ویدوئویی درست امکانپذیر باشد تا نصب و راه اندازی و نگهداری آن بصورت ساده و بدون هزینه انجام گیرد.

 

 مترجم خانوم مهناز ثلاثي کارشناس فروش مترجم خانم مهناز ثلاثي
مسئول بخش آموزش
ايميل: salasi[at]farafan-market.ir


نظر خود را بنویسید.