home صفحه اصلی lock person ثبت نام
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

550 Hikvision Camera

شرکت هایک ویژن، پیشرو و نوآور در زمینه تولید سیستم‌های نظارت تصویری اعم از دوربین مداربسته و دستگاه DVR و NVR، در زمینه شناسایی مکان آلودگی‌ها و منشا بوهای نامطبوع موجود در اطراف شهر دائگو کشور کره جنوبی، کمک شایانی کرده است. کمپانی هایک ویژن برای حل این مورد از دوربین های مداربسته پانورامیک و PTZ (اسپید دام) 180 درجه PanoVu خود رونمایی کرده است تا سیستمی پیشرفته جهت جمع‌آوری اطلاعات محیطی و جوی شکل دهد.

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

 نصب دوربین مداربسته در پارکینگ

اکثر کسب‌وکارها جهت افزایش امنیت فضای کاری اقدام به نصب دوربین های مدار بسته می‌کنند. سیستم های نظارت تصویری امکان مانیتور اماکن از اتاق مانیتورینگ یا از راه دور را می‌دهند. با نصب دوربین مداربسته می‌توانید حتی هنگامی که در مسافرت هستید، اتاق‌ها، سالن‌ها، راه‌روها، پارکینگ و غیره را مشاهده و نظارت کنید و در صورت بروز مشکل یا ورود غیر مجاز، سریعا اقدام لازم را انجام دهید.

دوربین های مداربسته می‌توانند در مدیریت پارکینگ‌ها، ثبت تصادفات، ردگیری سارقین و تصویربرداری از وقوع جرایم کمک شایانی کنند. تصاویر ضبط شده توسط دوربین‌ها مدرک معتبری جهت ارائه به مراجع قانونی و ببرسی شکایات هستند. در این مقاله سعی داریم به بیان مزایای نصب دوربین مداربسته در پارکینگ ها بپردازیم.

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

 نصب و عیب یابی دوربین مدار بسته تحت شبکه

صنعت نظارت تصویر به سرعت از سیستم‌های آنالوگ به دیجیتال تغییر پیدا کرد. پس از آن با کاهش قیمت سریع دوربین های مدار بسته تحت شبکه یا IP و قابلیت انتقال تصویر یا نظارت از راه دور و مزایای نگهداری این نوع دوربین‌ها بین خریداران و نصاب های دوربین مداربسته محبوب شد.

با اینکه تنظیم سیستم های تحت شبکه نسبت به اوایل بسیار راحت‌تر است، ولی باز هم گاها مصرف‌کنندگان در تنظیم سیستم های IP به مشکل می‌خورند. اگر شما نصاب دوربین مدار بسته هستید، مخصوصا اگر تازه وارد این صنعت شده‌اید، عیب یابی سیستم ها و دوربین های مداربسته تحت شبکه وقتی موردی پیش می‌آید، می‌تواند یک چالش وقت گیر و آزاردهنده باشد.

در ادامه 10 نکته عیب یابی دوربین های مداربسته تحت شبکه IP را ارائه می‌دهیم. امیدواریم خواندن این مقاله در عیب یابی نصب دوربین مداربسته در آینده به شما کمک کرده و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شود.

 

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

مشاوره قیمت خرید دوربین مداربسته

 

Consuit در لغت به معنای مشورت و همفکری دادن شخصی آگاه و مطلع به امور و قوانین برای امری خاصی می باشد، بطور کلی شخصی که در زمینه خاصی اعم از حقوق، روانشناسی، کامپیوتر، الکترونیک و ... راهنمائی های تخصصی ارائه می دهد، را مشاور گویند. لازم بذکر است مشاوره در زمینه سیستم هایی با زیر ساختار الکترونیکی یا کامپیوتری چندین بخش اساسی از جمله: طراحی، انتخاب تجهیزات، نظارت بر اجرا و پیاده سازی سیستم را شامل می گردد.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

 280 1

 

امروزه به لطف تکنولوژی؛ یافتن خودروها، وسایل و حتی انسان‌های مفقود شده بسیار ساده‌تر شده است. سیستم‌های آر.اف.آی.دی می‌توانند با استفاده از برچسب‌های الکترونیکی بسیار کوچک اطلاعات مربوط به موقعیت اشخاص و وسایل را در اختیار ما قرار دهند، حال آنکه سیستم‌های جی.پی.اس برای ردیابی به کمک نرم‌افزارهای ردیابی در محدوده‌های وسیع‌تر مناسب هستند. این تجهیزات، امکان ردیابی و یافتن وسایل دزدیده یا مفقود شده و همینطور نظارت بر کودکان یا افراد سالخورده را فراهم می‌کنند.

در این مقاله به معرفی انواع سیستم‌های ردیاب و نیز معرفی نمونه‌هایی از بهترین دستگاه‌های ردیاب شخصی پرداخته شده است.

 

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

 

 هوش مصنوعی در امنیت

هوش مصنوعی چندین سال است که موجب حیرت افراد شده است. ایده تولید ماشینی که قادربه تفکر مستقل، تصمیمگیری و واکنش مناسب باشد، موفقیت‌های زیادی ار در عرصه‌های تفریحی و حرفه‌ای در بر دارد. موارد استفاده از ان تکنولوژی در زمینه‌هایی چون خرده‌فروشی، داروسازی و امنیت چندان دور به نظر نمی‌رسد. نگاه مقاله حاضر به کاربرد هوش مصنوعی در امنیت است.

 

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

 

 تغییر سیستم‌های CCTV از آنالوگ به IP

در این مقاله به تغییر یک سیستم دوربین مداربسته آنالوگ به تحت شبکه می‌پردازیم و میزان افزایش سوددهی این تغییر را بررسی کرده و در ادامه از مزایای سیستم های دوربین های مدار بسته IP یا تحت شبکه خواهیم گفت. 

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

نظارت هوشمند یا اسمارت مانیتورینگ

 

بروز خطا و اشتباه در هنگام تمرکز بر روی تصاویر ویدئویی از سوی ماهرترین اپراتورهای CCTV معمول و طبیعی است، نظارت هوشمند می تواند به ما کمک کند تا هیچ تصویری را از دست ندهیم.

تغییرات سیاسی، اجتماعی، تجاری و تکنولوژیکی در جامعه باعث تغییر شیوه های مدیریتی مسائل امنیتی مدرن شده است. مسائل به وجود آمده اخیر باعث شده است تا مسائل امنیتی مورد توجه خاص قرار گیرند و چگونگی استفاده و به کارگیری امنیت، سوالی است که برای هر یک از مدیران پدید آمده است. اولین سوالی که در ذهن هر مدیر یا رئیس به وجود می آید این است که: آیا در هنگام بروز حوادث و فجایع امنیتی از لحاظ نیروی انسانی و تکنولوژی توان پاسخگویی و ایستادگی در مقابل خطرات امنیتی را داریم؟ چگونه می توانیم توان امنیتی خود و افراد را بسط و گسترش دهیم؟ امروزه با نزدیک تر شدن تکنولوژی IT به مسائل امنیتی و همکاری متخصصان IT با متخصصان مسائل امنیتی، سازمان ها و ارگان ها دریافته اند که با تلفیق این دو تکنولوژی می توانند از لحاظ تجاری صرفه جویی کنند و با قراردادن هر دو تکنولوژی  IT نقش به سزایی در این زمینه بازی می کنند، اما در مقابل تاثیری نیز بر افراد و چگونگی انجام کار توسط آنها دارد.