home صفحه اصلی lock person ثبت نام phone_iphone تماس با ما
پکیج های دزدگیر منزل، ساختمان و آپارتمان

نصب دوربین مداربسته هایک ویژن برای ایمن‌سازی مهد کودک مونترال

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

نصب دوربین مداربسته هایک ویژن  در مهد کودک

نمایندگی هایک ویژن در کانادا یکی از شرکت‌های پیشرو و فعال در آمریکای شمالی، جهت ایمن‌سازی مهدکودکی به نام "مرکز کودکان JPPS" دوربین های مدار بسته خود را ارائه داد که توسط شرکت Alarme Sentinelle نصب و راه‌اندازی شدند.

این مهدکودک مرکزی برای نگهداری کودکان است که توسط فرمانداری استان کبک در کانادا حمایت شده و توسط 18 کارمند از حدود 80 کودک در یک ساختمان دو طبقه نگهداری می‌کند. دوربین های مدار بسته قبلی که در این مرکز نصب شده بود، به دلیل جابجایی از کار افتاده بودند و نصاب آنها نیز تغییر شغل داده بود. لازم به ذکر است دوربین ها نیز فاقد گارانتی بودند.

"دوربین های مدار بسته هایک ویژن تغییر مثبت و بزرگی برای ما هستند. محصولات هایک ویژن ما را قادر می‌سازد نظارت کامل به بچه‌ها داشته باشیم، مخصوصا آنهایی که به کمک‌های ویژه احتیاج دارند. علاوه بر این ما را در پیشبرد برنامه‌هایمان کمک می‌کنند."
- رندی زوکر، مدیر مهد کودک JPPS

مهد کودک JPPS جهت نصب دوربین مداربسته، شرکتی در شهر مونترال به نام Alarme Sentinelle با 39 سال سابقه در زمینه امنیت را پیدا کرد. فرانک مارتینز مدیر پروژه و نصب شرکت، دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD2512F-I را برای نصب در این مهد کودک پیشنهاد کرد. دلیل این پیشنهاد را در ادامه از زبان خودش می‌خوانیم.

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD2512F-I

"این مدل دوربین مداربسته Hikvision در حال حاضر بهترین محصول در این رنج قیمت بوده و کیفیت ضبط تصویر و قابلیت‌های دوربین مداربسته مدل DS-2CD2512F-I شرکت هایک ویژن برای این گونه پروژه‌ها عالیست.
هدف شرکت ما علاوه بر دادن اطمینان خاطر به مشتریان، ارائه سیستمی امنیتی پیشرفته و حرفه‌ای است که در 24 ساعت شبانه‌روز بدون قطعی کار کند."

شرکت Alarm Sentinelle به موسسه‌های آموزشی و مدارس پیشنهادد می‌کند نصابانی جهت نصب دوربین مداربسته و سیستم امنیتی خود انتخاب کنند که توسط BSP و RBQ تایید شده باشند و عضو CANASA باشند.

"در نهایت، این مثال بسیار خوبی برای طریقه همکاری هایک ویژن با مجریان نصب و راه‌اندازی سیستم‌های نظارت تصویری و دوربین مداربسته، برای ساپورت و حمایت از مدارس و موسسه‌های آموزشی غیرانتفاعی می‌باشد.
داشتن همکاران قابل اعتماد علاوه بر این که به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند، به ما اجازه می‌دهد موقعیت خود را در صنعت امنیت و نظارت تصویری حفظ کنیم."

 

منبع: asmag
مترجم: احسان کیاستی

اشتراک‌گذاری در تلگرام

نظر خود را بنویسید.