home صفحه اصلی lock person ثبت نام

هایک ویژن از دوربین های مدار بسته و دستگاه های DVR سری Turbo HD 5.0 خود رونمایی کرد

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

 دوربین های مداربسته Turbo HD 5.0 هایک ویژن

جهت به ارمغان آوردن کیفیت HD برای سیستم‌های نظارت تصویری آنالوگ، هایک ویژن در سال 2013 از اولین نسل دستگاه های DVR و دوربین های مدار بسته Turbo HD خود رونمایی کرد. از آن زمان چند نسل دیگر از محصولات Turbo HD توسط Hikvision وارد بازار شدند و قابلیت‌هایی مانند ضبط تصویر در نور بسیار پایین و استفاده مقروبصرفه از پهنای باند و فضای ذخیره‌سازی را ارائه دادند، که باعث بهبود سیستم امنیتی و حفاظتی مشتریان هایک ویژن شد.

اکنون هایک ویژن با بهره‌گیری از دانش روز و تجربیات گذشته، نسل پنجم محصولات نظارت تصویری Turbo HD خود را معرفی کرده است، که شامل AcuSense Turbo HD DVRs و دوربین های مدار بسته ColorVu Turbo HD می‌شود. این تکنولوژی‌ها در عین کاهش هزینه‌ها و مداخله افراد، شناسایی و عکس‌العمل در برابر نقض امنیت را برای اشخاص و سازمان‌ها را بسیار ساده کرده است.

 

مزایای کلیدی دستگاه های AcuSense Turbo HD DVR هایک ویژن

خانواده AcuSense دارای 11 مدل مختلف دستگاه DVR می‌باشد و از آخرین تکنولوژی‌های Deep Learning برا بهبود تشخیص شیء استفاده می‌کند. دستگاه های AcuSense Turbo HD DVR انسان‌ها و خودروها را از حیوانات، برگ درخت و دیگر اشیاء تشخیص داده و بدین ترتیب باعث کاهش بصدا درآمدن اشتباه آلارم شده و دفعات چک دستی سیستم را کاهش می‌دهد.

قابلیت جستجوی سریع سوژه و استخراج تصویر افراد و خودروها از بین مجموعه بزرگ تصاویر ذخیره شده بصورت اتوماتیک، از مزیت‌های دیگر سری AcuSense هایک ویژن است. با بهره‌گیری از این قابلیت دیگر لازم نیست افراد صحنه موردنظر خود را بین پایگاه داده‌های بزرگی از تصاویر جستجو کنند.

دوربین مداربسته و دستگاه دی وی ار turbo hd 5 هایک ویژن

 

مزایای کلیدی دوربین های مدار بسته ColorVu Turbo HD هایک ویژن

دوربین های مدار بسته سری ColorVu Turbo HD هایک ویژن حتی در شرایط نوری بسیار ضعیف تصاویری رنگی و روشن ارائه می‌دهند. قابلیت بهبود رنگ و روشنایی این دوربین های مداربسته با بهره‌گیری از آخرین تکنولوژی‌های مدرن مربوط به تصاویر ویدئویی مانند شیشه‌های اپتیکال ED و iris، لنز ضد منبع شدید نور موجود در تصویر، تعداد بالای پیکسل‌های حسی و... بدست آمده است.

با ضبط تصاویر روشن‌تر و رنگی، مشتریان هایک ویژن در مقابل خطرات امنیتی حفظ می‌کند، حتی اگر در تاریکی شب اتفاق افتاده باشند.

 

Turbo HD 5.0: امنیت بیشتر با هزینه کمتر

در سیستم‌های آنالوگ از کابل کواکسیال و فیش BNC برای انتقال اطلاعات و تصاویر استفاده می‌شود. اما در سیستم‌های نظارت تصویری تحت شبکه از کابل و سوکت شبکه استفاده می‌شود. بدین ترتیب برای ارتقاء یک سیستم قدیمی آنالوگ به تحت شبکه احتیاج است که تمام بستر سیستم تعویض شود که این موضوع باعث افزایش هزینه بروزرسانی، نصب و راه‌اندازی می‌شود.

با توجه به اینکه در سیستم‌های HD انتقال اطلاعات روی بستر آنالوگ، یعنی کابل کواکسیال انجام می‌شود، ارتقاء سیستم قدیمی آنالوگ به سیستم‌های جدید HD بسیار آسان و مقرون‌به‌صرفه است و تا حد مورد توجهی باعث کاهش هزینه‌ها می‌شود.

محصولات سری Turbo HD 5.0 هایک ویژن قابلیت‌های سیستم‌های نظارت تصویری آنالوگ قدیمی را بالا برده و به سازمان‌ها کمک می‌کند با هزینه کم، امنیت را بالا ببرند.

"در دستگاه AcuSense Turbo HD DVR هایک ویژن، ما با توسعه تکنولوژی انقلابی Deep Learning به مشتریانمان کمک کردیم دیگر نگران آلارم‌های خطا نباشند، با سرعت بیشتری به بازیابی صحنه موردنظر بپردازند، و به اتفاقات به محض وقوع آنها عکس‌العمل نشان دهند. در عین حال دوربین های مداربسته ColorVu Turbo HD هایک ویژن حتی در تاریکی مطلق نیز تصاویری واضح، روشن و رنگی ارائه می‌دهند."
- فرانک ژانگ، مدیر دپارتمان بازاریابی بین‌المللی محصولات در Hikvision Digital Technology

 

منبع: hikvision
مترجم: احسان کیاستی


نظر خود را بنویسید.