home صفحه اصلی lock person ثبت نام phone_iphone تماس با ما

فروش ویژه عید غدیر

دوربین های مدار بسته هایک ویژن و نظارت کامل بر محیط به‌صورت سیار

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 نصب دوربین مداربسته هایک ویژن روی ماشین

وقتی از شرکت Mercury Fire & Security خواسته شد تا سیستم نظارت تصویری کاملاً سیار و بیسیم برای شرکت Magpie Security واقع در شهر Nottingham راه‌اندازی کند، این شرکت تصمیم گرفت برای غلبه بر چالش‌های موجود در این پروژه (شامل گردوغبار، لرزش و آب‌وهوای نامساعد) از دوربین های مداربسته هایک ویژن استفاده کند.

در ادامه لوئیس فاستر مدیرکل شرکت Mercury و سم فوتر مدیر فنی شرکت Magpie Security جزئیات بیشتری در مورد سریع‌ترین سیستم نظارت تصویری بریتانیا ارائه خواهند داد.

Magpi Security یکی از شرکت‌های برتر امنیتی-آموزشی بریتانیا است. این شرکت برای هر مشتری متناسب با نیازهای پروژه، سیستم امنیتی خاصی طراحی و پیاده‌سازی می‌کند. با توجه به تنوع نیاز مشتریان و گستردگی محدوده کاری، شرکت Magpie کالاهای موردنیاز خود را از تولیدکننده‌های متفاوتی تهیه می‌کند.

آخرین ارائه از Magpie می‌تواند در منطقه ناتینگهام مشخص شود: یک زن و شوهر از ون‌های نظارت با نگهبانان برای گشت‌زنی در سایت‌های حساس و خطرناک که در آن وجود امنیت زیاد مورد نیاز است مستقر هستند. ون‌ها با Mercury Fire & Security گسترش داده شده‌اند و دوربین های Hikvision و شبکه ویدیویی ضبط‌کننده در قلب این راه حل منحصر به فرد ارائه شده است. Mercury همچنین یک پنل خورشیدی و باتری ها را برای استفاده از سیستم بدون استفاده مداوم از موتورهای وسایل نقلیه نصب کرده و یک روتر 3G از Eseye Communications را عرضه کرده است. بسته به موفقیت پروژه در یک دوره آزمایشی اولیه، راه حل جدیدی در آینده نزدیک به وسایل نقلیه اضافی تبدیل خواهد شد.
   

  

غلبه بر چالش ها با هایک ویژن

فرایند ساخت یک راه حل امنیتی تلفن همراه به جای سیستم معمولی ثابت، نوع دیگری از چالش برای تیم های اجرا را بوجود می‌آورد. هر دو وسیله نقلیه دارای 4 دوربین HD متحرک هستند که یک ون نیز با یک دوربین PTZ و NVR مجهز به یک HQ موبایل است. اما این تجهیزات با یک چالش زیست محیطی و دوام به‌مراتب فراتر از اکثریت راه‌حل‌های ثابت دوربین های مدار بسته معمولی روبرو هستند.
 
لوئیس فاستر، مدیر کل شرکت Mercury Fire & Security، می گوید: "در‌حال نصب خودرو، دوربین ها و ضبط کننده ها به وضوح در یک محیط خشن هستند. انتظار می‌رود که این خودرو همچنان در محدوده سرعت 70 مایل در ساعت حرکت کند، مقاوم در برابر ضربه های معمول و ضربه های سرعت و 24 ساعت شبانه روز عمل کند. لرزش چالش اصلی این راه اندازی است. اما تا کنون، دوربین های Hikvision چندین ماه بدون از‌کار‌افتادن کاربرد داشته اند. بدیهی است که دوربین بزرگ PTZ که ما آن را نصب کردیم، کمی ظریف‌تر است و بنابراین برای اطمینان، این امر در طول حمل‌و‌نقل محدود می‌شود. در‌هر‌صورت، این مورد بسیار قابل اعتماد بوده و بدون وقفه انجام شده‌است.
 
"Security Magpie خواستار دسترسی به اینترنت برای دوربین ها بود، به‌این معنی‌که یک روتر توانا 3G مورد‌نیاز بود تا ویدئو را در تلفن‌های همراه محافظان پخش کند و درنتیجه بتوانند پاسبانی کنند و از این ویدئو ها استفاده نمایند. خوشبختانه برنامه IVMS-4500 اجازه می‌دهد تا به‌راحتی در تعدادی از تلفن های نگهبانان راه‌اندازی شود. "
 
لوئیس می‌گوید هر وسیله نقلیه دارای چهار دوربین دیجیتال DS-2CD2332-I است. او می گوید: "برای ما، مادون قرمز EXIR در این دوربین ها بی‌نظیر است." در بررسی‌ها، دریافتیم که دوربین های گنبدی می توانند از انعکاس IR برخوردار شوند، اما دوربین های برجک کاملاً قابل اطمینان هستند. آنها مهر و موم شده‌اند، بنابراین هیچ ریسکی از ورود رطوبت به دوربین وجود ندارد، آنها به‌راحتی در صورت لزوم تنظیم می شوند و کیفیت تصویرشان فوق‌العاده است. آنها با پوشش کامل 360 درجه در اطراف ون اطمینان می‌دهند که هیچ چیز در‌هنگام ردیابی با PTZ برای جزئیات بیشتر از‌دست نرفته است.
 
قیمت رقابتی ورودی Hikvision DS-2DE7184-A IP PTZ دلیل اصلی استفاده از آن در این سیستم آزمایشی بود. اما کیفیت تصویر، محدوده IR و زوم اپتیکال مشتریان ما را از بین می‌برد. در عین حال، براکت های قوی نصب شده از لرزش در هنگام رانندگی جلوگیری می‌کند، که برای موفقیت کل پروژه ضروری است. PTZ به سرنشین وسیله نقلیه اجازه ردیابی اهداف و به‌دست آوردن جزئیات دقیق از منطقه اطراف و اشیاء دور را می‌دهد.
 
"ما اطمینان داشتیم که دوربین های برجک در برابر هر گونه ارتعاش مقاومت می‌کنند و بنابراین ما آنها را به‌طور ایمن به‌وسیله نقلیه وبا استفاده از براکت های استاندارد به یک قاب سفارشی ساخته‌شده نصب کرده‌ایم. NVR نسبت به دیسک سخت کمی حساس‌تر است، بنابراین عایق فوم در اطراف NVR قرار گرفته است تا در هنگام حرکت برخی از زیرسازی‌ها را ارائه دهد. مراقبت‌های لازم اعمال‌شده بود تا بلوک‌ها را در NVR مسدود نکند و این راه‌حل ثابت‌شده است که بسیار قابل‌اعتماد است و این‌مورد کیفیت تجهیزات Hikvision را نشان می‌دهد.
 
"روتر HERA601 بسیار قابل اعتماد است و عملکرد 3G کامل را نشان می‌دهد. باتری اصلی خودرو به باتری های 200Ah مستقل CCTV متصل شده است و هر‌بار که موتور در حال‌اجرا است، شارژ تمام باتری ها را تأمین می کند. علاوه‌بر‌این، پانل خورشیدی 250W انتخابی ما باتری 200Ah را در طول‌روز شارژ نگه می‌دارد، که برای استفاده در شب آماده است. تمام تجهیزات دوربین مدار بسته از جمله مانیتور 40 اینچی ای که نمای بسیار خوبی از تمام دوربین ها ارائه می‌دهد، از طریق یک اینورتر به هم مرتبط‌اند. "
 
پتانسیل یک بازار جدید
راه‌حل جدید تلفن همراه آینده‌ای امیدوار‌کننده را برای هر‌دو Mercury Fire & Security  و Magpie Security نشان می‌دهد. آزمایش های اولیه اثبات می‌کند که تجهیزات با تمام خواسته‌های قرار داده‌شده در یک راه‌حل تلفن همراه سازگار است. سام فوتر، مدیر عملیات فنی در Magpie Security می‌گوید: "این پروژه این تجهیزات را در‌حد محدوده سختی قرار‌داده است. اطمینان از کارایی مطمئن این تجهیزات، حیاتی بوده و مسائل مربوط به استفاده از انرژی خورشیدی، یک راه حل سازگار با محیط زیست را ارائه می کند، به این معنی‌که موتور به‌طور مداوم در‌حال‌اجرا نیست. تا‌کنون تجهیزات به‌خوبی به ارتعاش ذاتی خاتمه‌یافته است و کیفیت عالی را با قیمتی بسیار پایینتر از وسایل نقلیه‌ای که به‌طور خاص طراحی شده‌است ارائه می‌کند. "
   

   

 

لوئیس فاستر در مورد پتانسیل آینده برای هر دو راه‌حل جدید و استفاده از محصولات Hikvision بیشتر در تلاش های تجاری Mercury Security می گوید: "این پروژه ممکن است آغاز یک بازار جدید برای ما باشد. دوربین مداربسته خودرویی به مدت چندین سال توسط پلیس مورد استفاده قرار‌گرفته است، اما تا کنون با وسایل نقلیه‌ای که دوربین های PTZ روی‌آنها نصب‌شده است، قیمت آن‌ها بسیار زیاد بوده‌است. در‌حال‌حاضر، ما قادر به ارائه تجهیزات با‌کیفیت برای قیمت بسیار رقابتی می‌باشیم. مطمئناً ما امیدواریم که همکاری با Magpie Security را ادامه دهیم. علاوه‌بر وسایل نقلیه موجود و خودروها، دوربین مدار بسته بیشتری طی قرارداد با استفاده از وسایل نقلیه ارتقاء پیدا می‌کند.
 
"Hikvision خود را اثبات کرده است که یک نیروی استثنایی در صنعت است، که غالباً فراتر از وظیفه خود در کمک به ما برای ارائه راه‌حل مورد‌نیاز پیش‌رفته است. تجهیزات آنها بسیار رقابتی هستند و در زمان نسبتاً کوتاهی که ما با Hikvision کار کرده‌ایم متوجه ارتقاء نرم افزار به‌طور منظم‌ شده‌ایم. بعضی موارد اجتناب‌ناپذیر نیز وجود دارد، زمانیکه موردی به‌درستی کار نکند، پشتیبانی از طریق توزیع کنندگان ما برای دوربین مدار بسته Dynamic فوق العاده خواهد بود. اگر توزیع‌کنندگان نتوانند آن مشکل را حل کنند، Dynamic خوشحال بوده است که به‌طور مستقیم با شرکت Hikvision صحبت می‌کنند و سیستم‌عامل مورد‌نظر ارائه‌شده است. این موضوع در هیچ جای دیگری اتفاق نمی‌افتد و خیال‌ما را برای آینده با Hikvision راحت می‌کند. "

اشتراک‌گذاری در تلگرام

نظر خود را بنویسید.

هایک ویژن

فروش انواع

محصولات هایک ویژن

خرید هایک ویژن
پرفروش‌ترین‌های دوربین مداربسته
Baby-Cam-2

سنسورتصوير: 2MP
کيفيت: 1080p
دیددرشب: 10 متر
انتقال صدای 2 طرفه

535,000 تومان
598,000 تومان
دوربین بولت داهوا مدل DH-HAC-HFW1200TP | DH-HAC-HFW1400TP

سنسور تصویر: 4.1 مگاپیکسل
کیفیت: 2688×1520, 4.1MP
لنز ثابت: 3.6 میلی متر
دید در شب: 20 متر
سایر: ICR + ِDWDR + HLC + BLC + IP67 + Lux + DNR + ...

740,000 تومان
پک آماده 8 کانال دوربین مداربسته ویژه دفاتر کار و مراکز اداری و مراکز خرید

- دستگاه DVR 8 کانال
- 8 عدد دوربین بولت 2 مگاپیکسل
- 25 متر دید در شب
- کابل تصویر RG59 دوسر سوکت 8 حلقه 10 متری
- منبع تغذیه مرکزی 10 آمپر ...

3,309,000 تومان
3,676,500 تومان
پک آماده دوربین مداربسته 16 کانال AHD ویژه کارگاه ها و مراکز صنعتی و سوله ها

- دستگاه XVR شانزده کانال
- 10 عدد دوربین بولت 2 مگاپیکسل
- 25 متر دید در شب
- کابل تصویر RG59 به متراژ 100 متر
- منبع تغذیه مرکزی 15 آمپر ...

3,315,000 تومان
3,683,000 تومان
داهوا

فروش انواع

محصولات داهوا

خرید داهوا
جدیدترین‌ها
KP-2408H4SM+7

- سوئیچ 24 پورت POE
- 8 پورت Uplink
- سرعت انتقال داده 100/1000
- ارسال برق تا 150 متر
- سه سال گارانتی

3,600,000 تومان
KP-2402H3

- سوئیچ 24 پورت POE
- 2 پورت Uplink
- دارای توان 600 وات
- بدنه فلز
- سه سال گارانتی

2,000,000 تومان
KP-1604H3S

- سوئیچ 16 پورت POE
- 4 پورت Uplink
- دارای توان 400 وات
- بدنه فلز
- سه سال گارانتی

1,730,000 تومان
KP-1604H3

- سوئیچ 16 پورت POE
- 4 پورت Uplink
- دارای توان 400 وات
- بدنه فلز
- سه سال گارانتی

1,550,000 تومان
ورتینا

فروش انواع

محصولات ورتینا

خرید ورتینا

پکیج دوربین

ورتینامشاهده

درب اتوماتیک

ورتینامشاهده

خانه هوشمند

ورتینامشاهده

منبع تغذیه

ورتینامشاهده
بهترین کابل های دوربین مداربسته

    وقتی نوبت به انتخاب کابل دوربین مدار بسته می‌رسد، ممکن است این کار آنقدرها هم ساده نباشد، زیرا شما می‌توانید در تجهیزات نظارتی خود از انواع مختلف کابل‌ها استفاده کنید. با این حال ، بهتر است بدانید که کدام یک از کابل ها برای تجهیزات شما مناسب‌تر هستند. ما در این مقاله‌ٰ، قصد داریم در مور ...

تقویت امنیت کسب و کار با راه حل های هوشمند

    امنیت کسب و کار یکی از نگرانی‌های بزرگ شرکت‌های سراسر دنیا به حساب می‌آید و البته نگرانی آنها بی دلیل هم نیست. زیرا شما به عنوان یک انسان عاقل باید از سرمایه گذاری‌های خود در یک کسب و کار محافظت کنید و سیستم‌های امنیتی، روش مؤثری برای انجام این کار هستند. در این مورد می‌توان به عبارت مش ...

5 دلیل برای خرید دوربین‌ مداربسته بیسیم

    هوشمندسازی خانه ها بر 2 اصل بنیادی پایه گذاری شده است که عبارتند از راحتی و امنیت. همان‌طور که از نام این مفاهیم پیداست ، علاوه بر اینکه زندگی شما راحت تر خواهد شد می‌توانید از مزایای زیاد دوربین‌های مداربسته نیز منتفع شوید. حال می‌خواهیم به تشریح 5 دلیل مهم خرید یک دوربین مداربسته بی‌ ...

بهترین سیستم دوربین مداربسته کدام است؟

  برای یافتن بهترین سیستم دوربین مداربسته، باید عوامل متعددی مد‌نظر قرار گیرد. به‌طور کلی هیچ سیستم امنیتی منحصربه‌فردی وجود ندارد که برای تمام شرایط و نیازها مناسب باشد. با این وجود این مقاله راهنمای مفیدی برای صاحبان خانه و کسب‌وکار است تا بتوانند بهترین سیستم نظارت تصویری که با شرایط‌شا ...

روش های بهبود دید در شب دوربین مداربسته از پشت پنجره

     دوربین های مداربسته Wi-Fi،  از اشعه مادون قرمز (IR) برای حالت دید در شب استفاده می‌کنند. ازآنجاییکه اشعه مادون قرمز از پشت شیشه خوب عمل نمی‌کند، بنابراین اگر شما دوربین خود را در پشت یک پنجره نصب کرده‌اید، هنگام شب تنها یک انعکاس تار خواهید دید. لذا در ادامه نحوه ذخیره یک تصویر واضح را به ...

5 گام خرید دوربین مداربسته هوشمند خانگی

      در دنیای امروز، تکنولوژی خانه‌های هوشمند به‌طور فزاینده‌ای رواج یافته است. با‌وجود جذابیت و راحتی استفاده از ترموستات، لوازم خانگی و لامپ‌های خودکار در منزل، شاید مهم‌ترین عنصر در سیستم خانه‌های هوشمند دوربین امنیتی باشد. مطمئناً انجام آسان و اتوماتیک کارهای مربوط به داخل منزل بسیار م ...

تأثیر فناوری خانه هوشمند بر صنعت املاک و مستغلات

    به نظر شما رشد انفجاری فن آوری های هوشمند چه تأثیری بر صنعت املاک داشته است؟ آنچه امروزه شاهد هستیم این است که چگونه فناوری هوشمند یک اسپیکر هوشمند را به چیزی فراتر از گوش دادن به موسیقی یا مدیریت امور روزمره مبدل ساخته است. پیش از ارائه آمارهایی در این زمینه، به اختصار حوزه هایی د ...

چگونه بهترین سیستم نظارتی را برای کسب و کارتان پیدا کنید؟

   برای هر کسب و کاری بدون توجه به نوع حرفه یا ابعاد آن، راه‌اندازی یک سیستم نظارتی و امنیتی، مهم‌ترین سرمایه گذاری محسوب می‌شود. هر کسب و کاری تعهدات و مسؤلیت هایی برای حفظ امنیت کارکنان و مشتریان خود دارد که دارایی های ارزشمند و کالاها را از گزند سرقت و خرابکاری محافظت می‌نماید. صنعت نظارت ت ...

مشتریان ما
آبفای روستایی استان گلستان
بیمه معلم
اداره کل پست استان گلستان
بانک توسعه تعاون
دینا ایمن قطعه
شرکت گاز خراسان شمالی
آموزش و پرورش گلستان
شهرداری احمدآباد
بیمارستان فاطمه زهرا
مرغ پیگیر
هتل پارس شیراز