home صفحه اصلی lock person ثبت نام phone_iphone تماس با ما

دوربین های مدار بسته هایک ویژن و نظارت کامل بر محیط بصورت سیار

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

 نصب دوربین مداربسته هایک ویژن روی ماشین

وقتی از شرکت Mercury Fire & Security خواسته شد تا سیستم نظارت تصویری کاملا سیار و بیسیم برای شرکت Magpie Security واقع در شهر Nottingham راه‌اندازی کند، این شرکت تصمیم گرفت برای غلبه بر چالش‌های موجود در این پروژه (شامل گردوغبار، لرزش و آب‌وهوا نامساعد) از دوربین های مداربسته هایک ویژن استفاده کند.

در ادامه لوئیس فاستر مدیرکل شرکت Mercury و سم فوتر مدیر فنی شرکت Magpie Security جزئیات بیشتری در مورد سریع‌ترین سیستم نظارت تصویری بریتانیا ارائه خواهند داد.

Magpi Security یکی از شرکت‌های برتر امنیتی-آموزشی بریتانیا است. این شرکت برای هر مشتری متناسب با نیازهای پروژه، سیستم امنیتی خاصی طراحی و پیاده‌سازی می‌کند. با توجه به تنوع نیاز مشتریان و گستردگی محدوده کاری، شرکت Magpie کالاهای موردنیاز خود را از تولیدکننده‌های متفاوتی تهیه می‌کند.

آخرین ارائه از Magpie می تواند در منطقه ناتینگهام مشخص شود: یک زن و شوهر از ون های نظارت با نگهبانان برای گشت زنی در سایت های حساس و خطرناک که در آن وجود امنیت زیاد مورد نیاز است مستقر هستند. ون ها با Mercury Fire & Security گسترش داده شده اند، که دوربین های Hikvision و شبکه ویدیویی ضبط کننده که در قلب این راه حل منحصر به فرد مدار بسته در آن ارائه شده است. Mercury همچنین یک پنل خورشیدی و باتری ها را برای استفاده از سیستم بدون استفاده مداوم از موتورهای وسایل نقلیه نصب کرده و یک روتر 3G از Eseye Communications را عرضه کرده است. بسته به موفقیت پروژه در یک دوره آزمایشی اولیه، راه حل جدیدی در آینده نزدیک به وسایل نقلیه اضافی تبدیل خواهد شد.
 
فشار آوردن به محدودیت ها
فرایند ساخت یک راه حل امنیتی تلفن همراه به جای سیستم معمولی ثابت، نوع دیگری از چالش برای تیم های اجرا را بوجود می آورد. هر دو وسیله نقلیه دارای 4 دوربین HD متحرک هستند که یک ون نیز با یک دوربین PTZ و NVR مجهز به یک HQ موبایل است. اما این تجهیزات با یک چالش زیست محیطی و دوام به مراتب فراتر از اکثریت راه حل های ثابت دوربین های مدار بسته معمولی روبرو هستند.
 
لوئیس فاستر، مدیر کل شرکت Mercury Fire & Security، می گوید: "در حال نصب خودرو، دوربین ها و ضبط کننده ها به وضوح در یک محیط خشن هستند. انتظار می رود که این خودرو همچنان در محدوده سرعت 70 مایل در ساعت حرکت کند، مقاوم در برابر ضربه های معمول و ضربه های سرعت و 24 ساعت شبانه روز عمل کند. لرزش چالش اصلی این راه اندازی است، اما تا کنون، دوربین های Hikvision چندین ماه بدون از کار افتادن وجود داشته اند. بدیهی است که دوربین بزرگ PTZ که ما آن را نصب کردیم، کمی ظریف تر است و بنابراین برای اطمینان، این امر در طول حمل و نقل محدود می شود. در هر صورت، این مورد بسیار قابل اعتماد بوده و بدون وقفه انجام شده است.
 
"Security Magpie خواستار دسترسی به اینترنت برای دوربین ها بود، به این معنی که یک روتر توانا 3G مورد نیاز بود و این موضوع ویدیو را به محافظ ها در سایت خود در تلفن های همراه خود پخش کند تا آنها بتوانند پاسبانی کنند و از این ویدئو ها استفاده کنند. خوشبختانه برنامه IVMS-4500 اجازه می دهد تا به راحتی در تعدادی از تلفن های نگهبانان راه اندازی شود. "
 
لوئیس می گوید هر وسیله نقلیه دارای چهار دوربین دیجیتال DS-2CD2332-I است. او می گوید: "برای ما، مادون قرمز EXIR در این دوربین ها بی نظیر است." "در بررسی ها، دریافتیم که دوربین های گنبدی می توانند از انعکاس IR برخوردار شوند، اما دوربین های برجک کاملا قابل اطمینان هستند. آنها مهر و موم شده اند، بنابراین هیچ ریسکی از ورود رطوبت به دوربین وجود ندارد، آنها به راحتی در صورت لزوم تنظیم می شوند، وکیفیت تصویرشان فوق العاده است. آنها با پوشش کامل 360 درجه در اطراف ون اطمینان می دهند که هیچ چیز در هنگام ردیابی با PTZ برای جزئیات بیشتر از دست نرفته است.
 
قیمت رقابتی ورودی Hikvision DS-2DE7184-A IP PTZ دلیل اصلی استفاده از آن در این سیستم آزمایشی بود اما کیفیت تصویر، محدوده IR و زوم اپتیکال مشتریان ما را از بین می برد. در عین حال، براکت های قوی نصب شده از لرزش در هنگام رانندگی جلوگیری می کند، که برای موفقیت کل پروژه ضروری است. PTZ به عامل در وسیله نقلیه برای ردیابی اهداف و به دست آوردن جزئیات دقیق از منطقه اطراف و اشیاء دور اجازه می دهد.
 
"ما اطمینان داشتیم که دوربین های برجک از خود در برابر هر گونه ارتعاش مقاومت می کنند و بنابراین ما آنها را به طور ایمن به وسیله نقلیه با استفاده از براکت های استاندارد به یک قاب سفارشی ساخته شده به ویژه برای وسیله نقلیه نصب کرده ایم. NVR نسبت به دیسک سخت کمی حساس تر است، بنابراین عایق فوم در اطراف NVR قرار گرفته است تا در هنگام حرکت برخی از زیرسازی ها را ارائه دهد. مراقبت های لازم اعمال شده بود تا بلوک ها را در NVR مسدود نکند و این راه حل ثابت شده است که بسیار قابل اعتماد است، و این مورد کیفیت تجهیزات Hikvision را نشان می دهد.
 
"روتر HERA601 بسیار قابل اعتماد است و عملکرد 3G کامل را نشان می دهد. باتری اصلی خودرو به باتری های 200Ah مستقل CCTV متصل شده است، که هر بار که موتور در حال اجرا است، شارژ تمام باتری ها را تامین می کند. علاوه بر این، پانل خورشیدی 250W انتخابی ما باتری 200Ah را در طول روز شارژ نگه می دارد، که برای استفاده در شب آماده است. تمام تجهیزات دوربین مدار بسته از طریق یک اینورتر، از جمله مانیتور 40 اینچی ای که نمای بسیار خوبی از تمام دوربین ها ارائه می دهد. "
 
پتانسیل یک بازار جدید
راه حل جدید تلفن همراه آینده ای امیدوار کننده را برای هر دو Mercury Fire & Security  و Magpie Security نشان می دهد، آزمایش های اولیه اثبات می کند که تجهیزات با تمام خواسته های قرار داده شده در یک راه حل تلفن همراه سازگار است. سام فوتر، مدیر عملیات فنی در Magpie Security می گوید: "این پروژه این تجهیزات را در حد محدوده سختی قرار داده است. اطمینان از کارایی مطمئن این تجهیزات، حیاتی بوده و مسائل مربوط به استفاده از انرژی خورشیدی، یک راه حل سازگار با محیط زیست را ارائه می کند، به این معنی که موتور به طور مداوم در حال اجرا نیست. تا کنون تجهیزات به خوبی به ارتعاش ذاتی خاتمه یافته است و کیفیت عالی ای را برای قیمتی بسیار پایینتر از وسایل نقلیه ای که به طور خاص طراحی شده است ارائه می کند. "
 
لوئیس فاستر در مورد پتانسیل آینده برای هر دو راه حل جدید و استفاده از محصولات Hikvision بیشتر در تلاش های تجاری Mercury Security می گوید: "این پروژه ممکن است آغاز یک بازار جدید برای ما باشد. دوربین مداربسته خودرویی به مدت چندین سال توسط پلیس مورد استفاده قرار گرفته است، اما تا کنون قیمت آن ها بسیار زیاد بوده است، با وسایل نقلیه ای که دوربین های PTZ روی آنها نصب شده است که هزینه بسیاری دارد. در حال حاضر، ما قادر به ارائه تجهیزات با کیفیت برای قیمت بسیار رقابتی می باشیم. مطمئنا ما امیدواریم که همکاری با Magpie Security را ادامه دهیم، علاوه بر وسایل نقلیه موجود و خودروهای دوربین مدار بسته بیشتری به عنوان قرارداد خود با استفاده از وسایل نقلیه ارتقاء پیدا می کند.
 
"Hikvision خود را اثبات کرده است که یک نیروی استثنایی در صنعت است، که غالبا فراتر از وظیفه خود در کمک به ما برای ارائه راه حل مورد نیاز پیش رفته است. تجهیزات آنها بسیار رقابتی هستند و در زمان نسبتا کوتاهی که ما با Hikvision کار کرده ایم متوجه ارتقاء نرم افزار به طور منظم و پیش روی واضح برای برتری آن شدیم. بعضی موارد اجتناب ناپذیر وجود دارد، زمانی که موردی بدرستی کار نکرده است و پشتیبانی از طریق توزیع کنندگان ما، دوربین مدار بسته Dynamic فوق العاده است. اگر توزیع کنندگان نتوانند آن مشکل را حل کنند، Dynamic خوشحال بوده است که به طور مستقیم با Hikvision صحبت می کنند و سیستم عامل مورد نظر ارائه شده است. این موضوع در هیچ جای دیگری اتفاق نمی افتد و خیال ما را برای آینده با Hikvision راحت می کند. "


نظر خود را بنویسید.