home صفحه اصلی lock person ثبت نام phone_iphone تماس با ما
پکیج های دزدگیر منزل، ساختمان و آپارتمان

آغاز همکاری هایک ویژن با آزمایشگاه امنیتی تحقیقاتی Brightsight

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

 همکاری هایک ویژن hikvision و brightsight

شرکت هایک ویژن، تولیدکننده محصولات امنیتی از نوع نظارت تصویری، شامل دوربین مداربسته تحت شبکه IP و HD، دستگاه DVR و NVR و غیره در سطح جهانی می‌باشد. هایک‌ویژن هرساله با اختصاص بخش قابل توجهی از درآمدش برای تحقیق و توسعه و با تکیه بر تیم تحقیق و توسعه خود، توانسته با ارائه تکنولوژی‌ها و قابلیت‌های جدید در دنیای نظارت تصویری پیشرو و الگو باشد. شرکت هایکویژن همواره در تلاش بوده با تولید و عرضه محصولات با کیفیت، خود را به عنوان اولین تولیدکننده محصولات نظارت تصویری در جهان مطرح کند. با نگاه به لیست 50 برند برتر سال 2017 دنیای امنیت می‌بینیم که توانسته به خوبی به این مهم دست یابد.

کمپانی Hikvision جهت مبارزه با مسائل امنیت سایبری و جلوگیری از حملات امنیتی، از همکاری با Brightsight (آزمایشگاهی در زمینه تکنولوژی‌های امنیتی) خبر داد. با شروع این همکاری، Brightsight آزمایشگاه هایک ویژن جهت ایجاد انقلابی در محصولات خود خواهد بود.

در سال 2017 شرکتی تحقیقاتی در زمینه تکنولوژی به نام گارتنر پیشبینی کرد که تا سال 2020 میلادی بیش از 20 میلیون دستگاه با قابلیت IoT توسعه پیدا خواهند کرد. LoT که مخفف Internet of Things می‌باشد، شبکه‌ای از دستگاه‌ها، وسایل نقلیه، وسایل منزل، نرم‌افزارها، سنسورها و اتصالات می‌باشد که امکان ارتباط و مبادله اطلاعات را فراهم می‌کند.

شرکت گارتنر همچنین پیشبینی کرده است تا سال 2020 میلادی 95% از محصولات دارای اتصالات LoT خواهند بود. هایک ویژن به عنوان شرکتی فعال در زمینه ارائه تکنولوژی‌های امنیتی روز دنیا، با همکاری با Brightsight در این زمینه نیز از پیشروها در صنعت نظارت تصویری خواهد بود.

دکتر بیون وانگ، مدیرکل آزمایشگاه امنیت اطلاعات شبکه و دپارتمان امنیت شبکه شرکت هایک ویژن Hikvision می‌گوید:
"هایک ویژن با توجه به اهمیت بالایی که برای امنیت سایبری قائل است، با جدیت همواره تمام محصولات را از لحاظ استانداردهای امنیت سایبری چک و بروزرسانی می‌کند تا محصولات تولید شده توسط کمپانی Hikvision علاوه بر مدرن بودن، قابل اطمینان نیز باشند. Brightsight آزمایشگاهی شناخته شده در زمینه امنیت سایبری در سطح جهانی است و این همکاری به ما کمک می‌کند امنیت سایبری تمامی محصولات هایک ویژن را بیش از پیش تقویت کنیم."

ارنست بولندر، مدیر ارشد کسب و کار در Brightsight می‌گوید:
"همکاری ما با هایک ویژن، تعهد ما نسبت به ایمن‌سازی محصولات در زمینه امنیت سایبری در سطح جهانی را نشان می‌دهد. جدیت هایک ویژن در ایمن‌سازی محصولاتش، یکی از اولین قدم‌ها در زمینه محصولات LoT در صنعت نظارت تصویر می‌باشد. ما مفتخریم آزمایشگاهی هستیم که هایک ویژن برای انجام تحقیقات و پژوهش‌هایش انتخاب کرده و امید به همکاری طولانی بین دو شرکت داریم."

 

منبع: asmag و wikipedia
مترجم: احسان کیاستی

اشتراک‌گذاری در تلگرام

نظر خود را بنویسید.