home صفحه اصلی lock person ثبت نام
Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

 نصب دوربین مداربسته هایک ویژن در مدرسه Lycee Ducancoup فرانسه

تحصیل فرزندان یکی از اولویت‌های مهم والدین است. این روزها علاوه بر آموزش صحیح، یکی دیگر از مواردی که برای والدین حائز اهمیت است، امنیت فرزندان در محیط مدرسه است. مدرسه‌ای در فرانسه با بهره‌گیری از دوربین های مداربسته هایک ویژن، دقیقا به همین مسئله (امنیت دانش آموزان در مدرسه) پرداخته است.

سیستم دوربین مداربسته ارائه شده توسط هایک ویژن، به کمک مدرسه Lycee Ducancoup (مدرسه‌ای خصوصی واقع در شهر بولون فرانسه) آمده است. با نصب 20 دوربین مداربسته در سراسر مدرسه، سطح امنیت فضای تحصیلی دانش آموزشان افزایش یافته است. هدف مدیران از نصب دوربین مداربسته جلوگیری از نزاع و درگیری، کنترل اماکن، کنترل درب‌های ورود و خروج و دیگر اتفاقات احتمالی، برای افزایش رفاه حال دانش آموزشان می‌باشد.

در این پروژه 8 دوربین مداربسته اسپیددام (PTZ) و 12 دوربین مداربسته اوتدور (outdoor) بولت 3 مگاپیکسل نصب شده و سپس تمام دوربین ها به یک دستگاه NVR هایک ویژن متصل شده‌اند. با استفاده از نرم افزار انتقال تصویر iVMS-4200 هایک ویژن، مسئولین مربوطه و مدیر مدرسه امکان مشاهده تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مدار بسته بر روی کامپیوتر یا موبایل خود را دارند.

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

 اخبار دوربین مداربسته هایک ویژن - Blazer Express Hikvision

هایک ویژن از Blazer Express رونمایی کرد. این محصول بطور اختصاصی برای رفع نیازهای سیستم‌های نظارت تصویری کوچک تا متوسط طراحی شده و دارای نرم‌افزار هوشمند مدیریت تصویر (iVMS) ساده و موثر است.

Blazer Express که تا 16 یا 32 دوربین مدار بسته را ساپورت می‌کند. به سیستم نظارت تصویر مغازه‌ها، فروشگاه‌هایی که از چند بخش تشکیل شده‌اند (مثل فروشگاه‌های زنجیره‌ای) و پمپ‌بنزین‌ها مدیریت مرکزی یکپارچه و آسانی ارائه می‌کند، به‌همراه نصب آسان و سریع و شناسایی خودکار دستگاه‌های هایک ویژن متصل به سیستم.