آخرین بروزرسانی:

نصب و راه اندازی Roidmi Driver بسیار ساده است. تنها کافیست که شما این نرم افزار را از دکمه انتهای صفحه دانلود کنید و پس از راه‌اندازی که مراحل ان در ادامه آمده شارژر فندکی Roidmi 2S شیائومی خود را از طریق بلوتوث به گوشی خود متصل کنید. سپس می‌توانید باند‌های رادیویی را بر روی استریو خودرو خود انتخاب کرده و حال شما آماده انتخاب موسیقی بر روی برنامه خود هستید.

با استفاده از اکانت Mi وارد شوید.

SW Roidmi 1

 توسط بلوتوث اتصال را برقرار سازید.

SW Roidmi 2

موزیک پلیر مورد نظر را انتخاب کنید.

SW Roidmi 3

فرکانسی را که می خواهید با رادیو FM ارتباط برقرار کنید تعیین نمایید.

اکنون می توانید از پخش موسیقی لذت ببرید.

برای افرادی که وقت زیادی را در ماشینی می گذرانند که فاقد سیستم بلوتوث است، این دستگاه بهترین گزینه است.

یکی دیگر از ویژگی های مثبت این دیوایس امکان پاسخگویی به تماس و استفاده بجای هندزفری است. در این حالت می توانید از میکروفون داخل شارژر استفاده کنید.

در اپلیکیشن رویدمی می توانید تکان دادن گوشی را به عنوان یک عملکرد تعریف کنید. این عملکرد برای پاسخ دادن به تماس و یا تغییر موسیقی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

SW Roidmi 4

علاوه بر این‌ها  می تواند پیامهای مسیریابی را برای شما پخش کند. اگر موسیقی در حال پخش باشد، صدای موسیقی به صورت خوکار کم خواهد شد تا به خوبی پیام را دریافت کنید.

اگر دوست ندارید صحبتهای شما توسط ماشینهای اطراف دریافت شود و نمی خواهید از دیوایس برای پاسخگویی به تماس استفاده کنید، و ترجیح می دهید برای این منظور از هندزفری استفاده کنید؛ با تنظیمات زیر تنها موسیقی و مسیریابی از بلندگوی ماشین پخش خواهد شد.

SW Roidmi 5

ویژگی دیگر این دیوایس امکان بررسی ولتاژ باتری است. رویدمی 2S کمک می کند تا بتوانید شرایط باتری ماشین را در نظر داشته باشید. اگر ولتاژ باتری پایین باشد، دیوایس از طریق تولید صدا و چراغ LED قرمز رنگ به شما اخطار خواهد داد.

برای این کار کافی است زمانی که دستگاه را تنظیم می کنید، تعیین کنید ماشین شما کوچک است یا بزرگ. نرم افزار همچنین دارای جدولی است که شرایط سلامت باتری را نشان می دهد.

SW Roidmi 7

رنگ LED های موجود بر روی دستگاه نیز توسط نرم افزار قابل تنظیم است.

SW Roidmi 8

 

 

 

دانلود RoidmiDriver ورژن 2.2.3 – نرم افزار شارژر فندکی بلوتوث رویدمی 2S

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *