🔔 آفر ویژه زمستان 99

دوربین مداربسته ahd برند ریکو (Ricoh)

معرفی برند داهوا؛ تاریخچه و محصولات

ذخیرهذخیرهحذف شده 0
پیشنهاد امتیاز0
پیشنهاد امتیاز0

هدف ما از معرفی برند داهوا، آشنایی بیشتر شما با تاریخچه این شرکت و دلایل موفقیت ها و پیشرفت های این شرکت است. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید داهوا چگونه به دومین برند موفق در صنعت نظارت تصویری تبدیل شده است.

معرفی برند داهوا

با توجه به گزارش‌های ارائه‌شده در سال 2015 و مطابق با گزارش HIS 2016، کمپانی داهوا با ارائه محصولات و خدمات نظارت تصویری به‌عنوان دومین برند، بزرگ ترین سهم را در صنعت جهانی سیستم های نظارتی دارد.

442 DAHUA1

این کمپانی متعهد به ارائه بهترین کیفیت محصول براساس آخرین تکنولوژی روز به مشتریان است. بر همین‌اساس، بیش از 5000 هزار مهندس R&D (تحقیق و توسعه) و حدود 10درصد از فروش سالیانه سهام R&D از سال 2010 تا‌کنون را در اختیار دارد. مهندسین داهوآ با دقت روی لنز دوربین، سنسور تصویر، رمزگذاری، انتقال تصویر، پردازش، گرافیک و نرم افزار‌های امنیت شبکه کار می‌کنند. این کمپانی همچنین محصولات بسیاری را توسط سازمان‌ها و اتحادیه‌های تخصصی به صنعت امنیتی معرفی کرده است.

طراحی و تولید محصولات داهوا به گونه‌ای است که مورد توجه و اعتماد بسیاری از برندهای بین‌المللی قرار گرفته است. کمپانی داهوآ یکی از تولیدکنندگان پیشرو در ارائه خدمات OEM و ODM به شرکت‌های مختلف محصولات امنیتی در سراسر جهان است. این شرکت دارای 22 دفتر در خارج از کشور چین برای ارائه پشتیبانی فنی، مشاوره، گارانتی و خدمات پس از فروش می‌باشد.

442 DAHUA3

زمینه فعالیت

خط تولید اصلی کمپانی داهوآ، دوربین های مدار بسته تحت شبکه، NVR، دوربین های مدار بسته HDCVI و دستگاه‌های HDCVI HCVRs-Dahua را شامل می‌شود. به‌علاوه، این کمپانی تجهیزات مخابراتی، اعلان خطر، سنسورهای حرکتی و کنترل دسترسی نیز تولید می‌کند.

فناوری داهوآ، محصولات نظارت تصویری زیادی را به بسیاری از بازار‌ها از جمله: بانک‌ها، مراکز عمومی، نیروگاه‌ها، مخابرات، ساختمان‌ها و حمل و نقل هوشمند و همچنین به‌طور گسترده ای در خرده فروشی‌ها مانند مدارس، هتل‌ها، بزرگراه‌ها، عوارض راهداری و مدیریت ترافیک شهری و… عرضه کرده‌است.

در سال 2012، داهوآ با اختراع تکنولوژی HDCVI، برای اولین‌بار استاندارد بین‌المللی با کیفیت بسیار بالا را به ارمغان آورد و انقلابی بزرگ در صنعت نظارت تصویری آنالوگ به‌وجود آورد.

کمپانی داهوآ به‌عنوان مخترع و صاحب امتیاز تکنولوژی HDCVI، آن‌را به‌عنوان یک استاندارد آزاد جهانی تولید و دسترسی آنرا برای استفاده شرکت های رقیب باز گذاشته است.

بنابراین، با همکاری شرکت های مختلف، بهترین محصولات و خدمات را به مشتریانش در سراسر جهان ارائه می‌دهد.

442 DAHUA4

ارزش های اصلی

مشتری مداری: رضایت مشتری به‌عنوان عامل محرک برای پیشرفت مستمر

سیستم باز: خواهان ایجاد یک شبکه باز و مرتبط، سازگار با صنعت اکوسیستم

صداقت: صداقت اصلی ترین مشخصه است، نه تنها برای مشتریان بلکه برای همه شرکا و همکاران

حرفه‌ای‌گری: یک شریک حرفه ای برای مشتریان، همکاران صنعتی و همکاران داخلی

نوآوری: سرمایه‌گذاری در تحقیق و توسعه برای نوآوری‌های بهتر

یکپارچگی: ارزش‌گذاری به مشتری توسط یکپارچگی با سیستم‌های نرم افزاری و همکاری با شرکای صنعتی

مسؤلیت‌پذیری: متعهد به مسؤل‌بودن در جامعه، حفظ ارزش مشتریان و پایبند به ساختن جهانی امن و بهتر

شعبات داهوا

افتتاح نمایندگی داهوا در شهر مسکو روسیه

شرکت داهوا تکنولوژی، یک شرکت پیشرو در ارائه محصولات و خدمات نظارت ویدئویی سراسری است که به‌تازگی افتتاح شعبه جدید خود در مسکوی روسیه را اعلام کرد. شرکت داهوآ تکنولوژی روسیه، اولین شرکت فرعی داهوآ در بازار کشورهای مستقل مشترک‌المنافع است و تمام فعالیت‌های آتی در زمینه فروش، بازاریابی و خدمات دیگر در محدوده این منطقه از اینجا مدیریت می‌شود.

معاونت داهوآ، مدیریت کل کسب و کار برون‌مرزی داهوآ، مایکل چن، معاون مدیر بازار کشورهای مستقل مشترک‌المنافع داهوا، ژائو شنگبو، کاردار سفارت جمهوری خلق چین در فدراسیون روسیه، ژانگ ژیائو و رئیس کل اتحادیه روسی‌آسیایی صنایع و کارآفرینان، ویتالی مونکویچ، افرادی بودند که در مراسم افتتاحیه داهوآ تکنولوژی روسیه شرکت داشتند.

با حضور دفتر مرکزی داهوآ در چین، داهوآ درست یک گام در مسیر جهانی‌سازی خویش قدم برداشته است. داهوآ تکنولوژی روسیه، تمام محصولات نظارت (بازبینی) ویدئویی و خدمات داهوآ را برای بازار کشورهای مستقل مشترک‌المنافع عرضه خواهد کرد. از جمله سیستم نظارت ویدئویی پیشرفته، محصولات مربوط به حمل و نقل هوشمند، راه‌حل‌های ساخت و ساز هوشمندانه، کنترل دستیابی، ارتباط داخلی ویدئویی، اعلان هشدار، قفل هوشمند و غیره.

این محصولات و راه‌حل‌ها را می‌توان در بسیاری از زمینه‌ها به وفور به‌کار برد، از جمله مغازه‌های خرده‌فروشی، آموزشگاه‌ها، هتل‌ها، بانکداری، مدیریت امنیت و ترافیک شهری، ساخت و ساز هوشمند و حمل و نقل هوشمند. علاوه‌بر گزیده کارهای جامع، متخصصان محلی با تجربه داهوا، پشتیبانی پیش‌ از خرید را از لحاظ مشاوره راه‌حل‌های فنی مربوطه، ضمانت و خدمات پشتیبانی پس از فروش، به مشتریان CIS ارائه خواهند کرد.

سخنرانی مایکل چن در افتتاح نمایندگی داهوا در مسکو

مایکل چن بعد از بریدن روبان در مراسم افتتاحیه در برج نورثرن (یک مرکز تجاری) در مسکو، با اعلان چشم‌انداز وسیع این شرکت گفت: «اهداف اصلی، ایجاد آگاهی از ورود این شرکت در بازار کشورهای مستقل مشترک‌المنافع و نمایش چالاکی فنی آن در زمینه نظارت ویدئویی، از طریق ارائه بازبینی جذاب و لذت‌بخش و تجربه «عینی» محصولات آن است».

ژائو شنگبو، معاون مدیر بازار کشورهای مستقل مشترک‌المنافع داهوا، با اظهار‌نظر درباره افتتاح موفق داهوآ تکنولوژی شعبه روسیه گفت: «این موفقیت بزرگی بود. واکنش‌ها به ورود ما در بازار کشورهای مستقل مشترک‌المنافع و راه‌حل‌های نظارت ویدئویی ما شگفت‌انگیز بوده است. ما حضور خود را کاملاً شفاف و قاطعانه اعلام کردیم. همچنین درک بهتری از نیازها و دغدغه‌های مصرف‌کنندگان خود پیدا کردیم. آنها تعاملی، الهام‌بخش و تأثیرگذار بودند و به ما کمک کردند تا نام تجاری (برند) خود را بالا ببریم. گردش مالی فروش در منطقه فدراسیون روسیه در سال گذشته بسیار خوب بود و انتظار می‌رود امسال رشد قابل ملاحظه‌ای داشته باشد.»

آقای ژانگ چیائو و آقای ویتالی در مراسم افتتاح شعبه مسکو داهوا

داهوآ از سال 2008 در خدمت بازار کشورهای مستقل مشترک‌المنافع بوده است. در تمام این سالها، شرکای فراوانی دور خود جمع‌کرده است که همه از بازیگران اصلی این بازار هستند. برای خدمت بهتر به آنها، داهوا نمایش‌های جاده‌ای و کارگاه‌های آموزشی را سازماندهی خواهد کرد تا راه‌حل‌های منحصربفرد سفارشی‌شده برای بازار کشورهای مستقل مشترک‌المنافع را معرفی کند.

افتتاحیه باشکوه داهوآ تکنولوژی روسیه، تعهد داهوا را برای خدمت به مصرف‌کنندگان در بازار کشورهای مستقل مشترک‌المنافع نشان می‌دهد و گامی رو به جلو در جهت جهانی‌‌شدن است. نمایشگاه و ایستگاه خدمات روسی، برای خدمت بهتر به مصرف‌کنندگان محلی افتتاح شده است. با مأموریت «جامعه امن‌تر، زندگی هوشمندانه‌تر»، داهوا به تمرکز روی «نوآوری، کیفیت و خدمات» ادامه خواهد داد تا به شرکا و مصرف‌کنندگان خود در سرتاسر دنیا خدمات بهتری ارائه کند.

همکاری با Graybar Canada

همکاری داهوا dahua فروشنده دوربین مدار بسته و graybar canada

شرکت داهوا تکنولوژی، تولیدکننده پیشرو در زمینه محصولات نظارت تصویری اعم از دوربین مداربسته HD و IP، دستگاه DVR و NVR و … اخیراً همکاری خود با شرکت Graybar Canada را اعلام نمود. کمپانی Graybar Canada توزیع کننده شناخته‌شده محصولات ارتباطی، اطلاعاتی، اتوماسیون و الکتریکی می‌باشد.
Graybar Canada زیرمجموعه شرکت Graybar Electric، از توزیع کنندگان قدیمی محصولات الکتریکی در آمریکای شمالی است. این شرکت محصولات نظارت تصویری تحت شبکه و HD داهوا را در 30 نقطه از کانادا توزیع خواهد کرد.
ارنست براردی، مدیر بازاریابی شرکت Dahua Technology USA گفت:
“کمپانی Graybar Canada اعتماد شرکت‌های امنیتی-الکتریکی زیادی در سطح کانادا را جلب کرده و همواره به آنها وفادار بوده است. در راستای افزایش فعالیت شرکت dahua در کشور کانادا، ما در پی ایجاد روابط ارزشمند با توزیع کنندگان برتر مانند Graybar Canada هستیم. این روابط ما را قادر می‌سازد نیازهای مشتریان را شناسایی کرده و محصولاتی مطابق با این نیازها برای پیشرفت و رشد کسب و کارشان ارائه دهیم.”
انگیزه شرکت Graybar Canada برای همکاری با شرکت داهوا تنها محصولات باکیفیت، مدرن و پیشرفته dahua نبود، بلکه مزایایی که شرکت داهوا تحت برنامه All-Star خود به توزیع‌کنندگان می‌دهد نیز آنها را به همکاری ارزشمند با این شرکت ترغیب کرد.
براون دونووان، مدیر بازاریابی ملی Graybar Canada در زمینه امنیت و تکنولوژی می‌گوید:
“مجموعه محصولات غنی و لیست بزرگ پروژه‌های موفق شرکت داهوا، Graybar Canada را قادر می‌سازد محصولات پیشرفته با امکانات زیاد و در عین حال خوش قیمت، ارزان و اقتصادی به مشتریان خود ارائه دهد. برنامه همکاری All-Star داهوا این فرصت را به ما می‌دهد که با جذب مشتریان جدید و قدیمی سهم بزرگی از بازار را کسب کنیم.


درباره شرکت Graybar Canada
فرنک الیو سو سم هوارد در آگوست سال 1913 در یک سوله واقع در خیابان دیوید شهر اناریو شرکت Ellis & Howard را افتتاح کردند. در ابتدا فعالیت شرکت با پیمانکاری برق و سیم کشی منازل و مراکز صنعتی آغاز شد و در ادامه با افزایش تقاضا به توزیع وسایل الکتریکی نیز روی آوردند.
در سال 1924، شرکت Ellis & Howard سیم کشی برق را متوقف کرد و به‌طور تخصصی در زمینه توزیع وسایل الکترونیکی متمرکز شد. کسب و کار شرکت در طی سال‌های 1920 تا 1990 با وجود بحران اقتصادی و رکود بزرگ موفقیت‌های زیادی کسب کرد. در سال 1992 کمپانی Graybar Electric این شرکت را به همراه تمام متعلقات خریداری کرد و تمام 80 کارمندش را به استخدام خود درآورد.

درباره نمایندگی شرکت داهوا در آمریکای شمالی (Dahua Technology USA and canada)
راهکارهای هوشمند برای جهانی امن‌تر
نمایندگی شرکت داهوا در آمریکای شمالی در سطح جهان به‌عنوان توزیع کننده راهبر و پیشرو محصولات نظارت تصویری با کیفیت، کارآمد و پیشرفته با پشتیبانی فنی غیر‌قابل مقایسه شناخته شده است. محصولات این شرکت شامل دوربین مداربسته تحت شبکه و HD، دستگاه NVR و DVR و … می‌باشد.
آنچه داهوا می‌گوید:
“بیش از 20 سال است که تخصص ما در زمینه طراحی و تولید محصولات نظارت تصویری برای پروژه‌های حرفه‌ای می‌باشد. با بهره‌گیری از تیم تحقیق و توسعه (R&D) تا به امروز توانسته‌ایم بالای 590 ثبت اختراع (پتنت) در زمینه تکنولوژی‌های صنعت نظارت تصویری داشته باشیم.
تمرکز ما بر روی مرتفع ساختن نیازهای مشتریان و شرکای فروش خود در نقاط مختلف و کسب رضایت آنان با ارائه محصولاتی با کارآیی بالا، با کیفیت و قابل اطمینان می‌باشد.”
شرکت داهوا تکنولوژی با ارائه دامنه گسترده‌ای از دوربین های مدار بسته IP و HDCVI، دستگاه DVR و NVR و دیگر تجهیزات امنیتی در دو سری Pro (حرفه‌ای)  و Ultra توانسته متناسب با بودجه و خواسته مشتری همواره محصولی جهت ارائه داشته باشد.  

نظر دهید

   پاسخ دهید

   دو × چهار =

   فرافن مارکت
   Logo
   مقایسه موارد
   • کل (0)
   مقایسه
   0
   Shopping cart