دوربین های مداربسته سری 4 هایک ویژن

1
دوربین های مداربسته سری 4 هایک ویژن

 

هوشمند مفهومی است که دنیای نظارت تصویری را به سمت صفاتی مانند حرفه‌ای، خبره، موثر و ساده سوق می‌دهد. این مفهوم دنیای نظارت تصویری را توسط تکنولوژی‌های هوشمندی مانند فشرده‌سازی هوشمند، تشخیص هوشمند و کنترل هوشمند؛ غنی کرده است.

دوربین های مدار بسته IP شرکت هایک ویژن به‌طور مخصوصی طراحی شدند تا این مفهوم را به بازار عرضه کنند و امنیت هوشمند را به ارمغان بیاورد. دوربین های مدار بسته تحت شبکه هوشمند هایک ویژن می‌توانند تمام نیازهای حرفه‌ای بازار مانند پهنای‌باند موثر، فضای ذخیره‌سازی بهینه، کیفیت تصویر بی‌نظیر و استفاده آسان برای مشتری را برآورده سازند.

 

 

 

تکنولوژی‌های بکار رفته در دوربین های مدار بسته سری چهار شرکت Hikvision

در ادامه برخی از تکنولوژی‌های بکار رفته در این سری محصولات شرکت Hikvision را معرفی می‌کنیم:

 

Low bit rate

اصطلاحاتی که باید بدانید:

  • codec: یک دستگاه یا برنامه که اطلاعات را برای انتقال سریع‌تر فشرده می‌کند، و همیچنین اطلاعات دریافتی را از حالت فشرده بیرون می‌آورد.
  • bit rate: به تعداد بیت‌هایی که می‌توانند در مدت زمان یک ثانیه در یک شبکه دیجیتال منتقل شوند، bit rate می‌گویند.

دوربین های مدار بسته IP سری چهار هایک ویژن با بکار بستن الگوریتم codec پیشرفته، می‌تواند موثرترین روش رمزگذاری (encoding) را انتخاب کرده و در نتیجه مقدار بارگذاری سیستم و میزان فضای لازم برای ذخیره سازی را کاهش دهد. در شرایط bit rate پایین (بطور مثال 2Mbps در وضوح 720p) دوربین های مداربسته سری 4 کیفیت عکس را تا 30% افزایش می‌دهند.

Low Bit Rate 

 

Triple Streams

جریان‌های سه‌گانه از طریق ارسال 3 جریان متفاوت بصورت هم‌زمان (که هرکدام هدف خاصی دارند)، به کاربر انعطاف پذیری بیشتری می‌دهند:

  1. جریان اصلی (با وضوح بالا): جهت ذخیره‌سازی تصاویر روی هارد دیسک دستگاه ضبط (DVR)
  2. جریان دوم (با وضوح متوسط): جهت انتقال تصاویر روی اینترنت، جهت مشاهده و بازبینی روی موبایل
  3. جریان سوم (وضوح قابل انتخاب): جهت بازبینی تصاویر

Triple-Streams 

 

Smart IR

عملکرد بهبودیافته Smart IR در دوربین های مداربسته، امکان تنظیم قدرت IR را برای دستیابی به دید بهتر، بسته به نیاز خاص، فراهم می‌کند.

 Smart IR

 

120dB WDR

تکنولوژی منحصربه‌فرد WDR هایک ویژن، دوربین مداربسته را قادر می‌سازد حتی در محیط‌های کم‌نور نیز با تنظیم نور، تصویری با کیفیت و روشن ارائه دهند.

 120dB WDR در محصولات هایک

 

ROI Codec

قابلیت ROI (مخفف Region of Interest به معنی ناحیه مورد نظر) به کاربر امکان می‌دهد ناحیه‌ای از محیط که از اهمیت بیشتری برخوردار است را مشخص کرده تا ناحیه مشخص شده با کیفیت و وضوح بیشتری تصویربرداری شود. تصویر دیگر نواحی که از اهمیت پایین‌تری برخودارند، با کیفیت کمتری ذخیره می‌شوند.

از این طریق در مصرف فضای ذخیره‌سازی (هارد) و مصرف پهنای باند صرفه‌جویی می‌شود.

کدک ROI 

 

Network Access

دوربین های مدار بسته IP هوشمند سری 4 هایک ویژن، توان عملیاتی بسیار بالاتری دارند و می‌توانند تا 20 کانال تصویر زنده را بطور هم‌زمان ساپورت کند.

 Network Access

 

Defog

در میان الگوریتم‌های اصلاح تصویر، قابلیت Defog دوربین های مداربسته می‌تواند وضوح و شفافیت تصویر را در هوای بسیار مه آلود، بهبود بخشد.

 تکنولوژی مه زدایی هایک ویژن

 

Low-light

جدیدترین نسل تکنولوژی نور-کم هایکویژن، دید بسیار عالی‌ای را حتی در شرایط نوری بسیار تاریک، فراهم می‌کند.

Low light 

 

EIS

تکنولوژی EIS (مخفف Electronic Image Stabilization) به دوربین های مداربسته سری 4 اجازه می‌دهد تا تاری تصویر که از تکان خوردن دوربین مداربسته حاصل می‌شود را خنثی کرده تا تصاویر واضح‌تری ضبط شوند.

EIS (Electronic Image Stabilization) 

 

3D DNR

عدم وجود نور کافی در محیط، علاوه بر تاریکی تصویر ضبط شده، باعث ایجاد نویز در تصویر نیز می‌شود.

دوربین های مداربسته سری چهار هایکویژن با استفاده از تکنولوژی پیشرفته ISP (پردازش سیگنال تصویربرداری)، قادرند تصاویر با کیفیت شفاف در شرایط محیطی با نور کم، بدون هیچگونه نویز ضبط کنند.

 تکنولوژی 3D DNR هایک ویژن

 

Low Stream Latency

دوربین های مدار بسته تحت شبکه هوشمند سری 4 هایک ویژن زمان تاخیر شبکه را برای دریافت تصاویر زنده‌تر، کاهش می‌دهند.

تکنولوژی Low Stream Latency 

 

Rotate Mode (امکان چرخش لنز)

در محیط‌های عمودی مانند راهروها، دوربین باید بصورت عمودی به ضبط تصویر بپردازد. ضبط تصویر بصورت افقی باعث می‌شود بسیاری از فضای محیط از دست برود.

دوربین های هوشمند سری چهار هایک ویژن با بهره‌گیری از قابلیت چرخش تصویر،  تمامی نقاط محیط مورد نظر را تحت پوشش قرار می‌دهند.

حالت چرخش در محصولات شرکت hikvision 

 

P-Iris

دوربین‌های مداربسته تحت شبکه سری چهار هایک‌ویژن از پیشرفته‌ترین تکنولوژی کنترل iris، یعنی P-Iris، بهره می‌برند. این تکنولوژی شفافیت و عمق تصویر را بصورت دقیق و ثابت نگه می‌دارد.

 تکنولوژی P Iris

 

تا 60 فریم بر ثانیه (60 fps)

در بعضی شرایط، نظارت با جزئیات بیشتری احتیاج است، مثل کنترل شمارش پول نقد. دوربین های IP هوشمند سری چهار هایک ویژن با استفاده از نرخ فریم بالای خود (Frame Rate) در وضوح HD و Full HD، امکان ضبط تصاویر با جزئیات و کیفیت بالا را فراهم می‌آورند.

فریم بر ثانیه در محصولات هایک ویژن 

 

تشخیص چهره (Face Detection)

دوربین های مدار بسته تحت شبکه هوشمند سری 4 هایک ویژن با بکارگیری تکنولوژی تشخیص چهره، توانایی تشخیص دقیق چهره افراد به منظور ضبط تصویر چهره یا روشن کردن زنگ خطر (در صورت ورود غیر مجاز) را فراهم آورده‌اند.

تکنولوژی تشخیص چهره در دوربین مداربسته hikvision 

 

VQD (Video Quality Detection)

دوربین های مداربسته سری چهار هایک‌ویژن، بطور اتوماتیک هر مشکلی مربوط به فضای ذخیره‌سازی، اتصال شبکه، جهت لنز، فوکس و مداخله را تشخیص می‌دهد.

 تشخیص کیفیت تصویر

 

Audio Detection یا تشخیص صدا

دوربین های مدار بسته IP هوشمند سری چهار، صداهای موجود در محیط را تشخیص داده و تحلیل می‌کنند. وقتی صدایی خاص که از پیش در سیستم تعریف شده تشخیص داده شود، زنگ خطر بصدا درمی‌آید.

این سری محصولات هایک ویژن جهت افزایش کیفیت عملکرد و کاهش ایجاد آلارم‌های خطا، نویزهای (صداهای اضافی و مزاحم) اضافی موجود در محیط را فیلتر می‌کنند.

 تشخیص صدا در دوربین های مدار بسته هایک ویژن

 

ABF (Auto Back Focus)

تکنولوژی ABF به دوربین های مداربسته سری 4 اجازه می‌دهد سنسور تصویر (لنز) را برای دستیابی به فوکس بهتر، تنظیم کنند. کاربر می‌تواند از طریق سایت به این قابلیت دسترسی داشته باشد.

ABF در دوربین های مداربسته هایک ویژن 

 

 

 

تشخیص نفوذ (Intrusion Detection)

این قابلیت محصولات سری چهار Hikvision در مواقعی که کاربر نواحی مهم محیط را در سیستم مشخص کرده، بسیار سودمند است.

برای مثال در صورت تلاش برای ورود به یک ماشین، دوربین های مداربسته هوشمند سری 4 هایک ویژن بطور خودکار همزمان با ضبط تصویر می‌تواند زنگ خطر را بصدا دربیاورد.

در آخرین الگوریتم‌های اعمال شده، اصلاحاتی صورت گرفته تا آلارم‌های خطا کاهش یابد.

تشخیص نفوذ هایک ویژن 

 

 

 

شما عزیزان می‌توانید جهت مشاهده لیست قیمت و مشخصات جدیدترین دوربین های مداربسته هایک ویژن، و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

 

 

منبع: hikvision4lineseriesbrochure
مترجم: احسان کیاستی – فرافن

نظر دهید

پاسخ دهید

با عضویت در خبرنامه از آخرین پیشنهادها و تخفیف های ما با خبر شوید!

فروشگاه آنلاین فرافن مارکت

فروشگاه فرافن مارکت از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه تأمین و فروش تجهیزات امنیتی و سیستم های حفاظتی و نظارتی از قبیل دوربین مدار بسته، دزدگیر اماکن، اعلام حریق، تلفن سانترال و ویپ، درب اتوماتیک، شبکه کامپیوتر، ups، موتور برق، خانه هوشمند و ..آغاز نمود و اکنون با بیش از یک دهه تجربه موفق در اجرای پروژه‌های بزرگ دوربین مدار بسته و سیستم‌های امنیتی ادارات دولتی، بانک‌ها و مؤسسات اعتباری، کارخانجات صنعتی، هتل‌ها و مراکز تفریحی، فروشگاه‌ها، مغازه ها و منازل مسکونی، آماده ارائه محصولات و خدمات به هموطنان عزیز در کلیه شهرهای ایران از جمله تهران، مشهد، تبریز، اصفهان، قم، شیراز، اراک، ساری، سمنان، گرگان، بندرعباس، اهواز، شاهرود، یزد و .. می‌باشد.

فرافن مارکت

نمادهای اعتماد

نماد اعتماد

logo-samandehi

نشان شرکت برتر

ارتباط با ما

آدرس تهرانتهران: سعادت آباد، بلوار پاک‌نژاد، خیابان بنفشه، پلاک 124

آدرس گرگان گرگان: بلوار شهید شکاری، نبش کوچه پنجم، پلاک 73

پست الکترونیکی پست الکترونیکی: info[at]farafan-market.com

شماره تماس شماره تلفن: 02126742969 | 02126743685

تلگرام فرافن مارکت    اینستاگرام فرافن مارکت    آپارات فرافن مارکت    فیسبوک فرافن مارکت

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی فرافن مارکت فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت فراسرمایه فرجاد نواندیش (فرافن) می‌باشد.

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0