داهوا از آغاز همکاری با Graybar Canada خبر داد

ذخیرهذخیرهحذف شده 0
پیشنهاد امتیاز+1
پیشنهاد امتیاز+1

 همکاری داهوا dahua فروشنده دوربین مدار بسته و graybar canada

شرکت داهوا تکنولوژی، تولیدکننده پیشرو در زمینه محصولات نظارت تصویری اعم از دوربین مداربسته HD و IP، دستگاه DVR و NVR و … اخیراً همکاری خود با شرکت Graybar Canada را اعلام نمود. کمپانی Graybar Canada توزیع کننده شناخته‌شده محصولات ارتباطی، اطلاعاتی، اتوماسیون و الکتریکی می‌باشد.

Graybar Canada زیرمجموعه شرکت Graybar Electric، از توزیع کنندگان قدیمی محصولات الکتریکی در آمریکای شمالی است. این شرکت محصولات نظارت تصویری تحت شبکه و HD داهوا را در 30 نقطه از کانادا توزیع خواهد کرد.

ارنست براردی، مدیر بازاریابی شرکت Dahua Technology USA گفت:
“کمپانی Graybar Canada اعتماد شرکت‌های امنیتی-الکتریکی زیادی در سطح کانادا را جلب کرده و همواره به آنها وفادار بوده است. در راستای افزایش فعالیت شرکت dahua در کشور کانادا، ما در پی ایجاد روابط ارزشمند با توزیع کنندگان برتر مانند Graybar Canada هستیم. این روابط ما را قادر می‌سازد نیازهای مشتریان را شناسایی کرده و محصولاتی مطابق با این نیازها برای پیشرفت و رشد کسب و کارشان ارائه دهیم.”

انگیزه شرکت Graybar Canada برای همکاری با شرکت داهوا تنها محصولات باکیفیت، مدرن و پیشرفته dahua نبود، بلکه مزایایی که شرکت داهوا تحت برنامه All-Star خود به توزیع‌کنندگان می‌دهد نیز آنها را به همکاری ارزشمند با این شرکت ترغیب کرد.

براون دونووان، مدیر بازاریابی ملی Graybar Canada در زمینه امنیت و تکنولوژی می‌گوید:
“مجموعه محصولات غنی و لیست بزرگ پروژه‌های موفق شرکت داهوا، Graybar Canada را قادر می‌سازد محصولات پیشرفته با امکانات زیاد و در عین حال خوش قیمت، ارزان و اقتصادی به مشتریان خود ارائه دهد. برنامه همکاری All-Star داهوا این فرصت را به ما می‌دهد که با جذب مشتریان جدید و قدیمی سهم بزرگی از بازار را کسب کنیم.

  

 

درباره شرکت Graybar Canada

فرنک الیو سو سم هوارد در آگوست سال 1913 در یک سوله واقع در خیابان دیوید شهر اناریو شرکت Ellis & Howard را افتتاح کردند. در ابتدا فعالیت شرکت با پیمانکاری برق و سیم کشی منازل و مراکز صنعتی آغاز شد و در ادامه با افزایش تقاضا به توزیع وسایل الکتریکی نیز روی آوردند.

در سال 1924، شرکت Ellis & Howard سیم کشی برق را متوقف کرد و به‌طور تخصصی در زمینه توزیع وسایل الکترونیکی متمرکز شد. کسب و کار شرکت در طی سال‌های 1920 تا 1990 با وجود بحران اقتصادی و رکود بزرگ موفقیت‌های زیادی کسب کرد. در سال 1992 کمپانی Graybar Electric این شرکت را به همراه تمام متعلقات خریداری کرد و تمام 80 کارمندش را به استخدام خود درآورد.

 

درباره نمایندگی شرکت داهوا در آمریکای شمالی (Dahua Technology USA and canada)

راهکارهای هوشمند برای جهانی امن‌تر

نمایندگی شرکت داهوا در آمریکای شمالی در سطح جهان به‌عنوان توزیع کننده راهبر و پیشرو محصولات نظارت تصویری با کیفیت، کارآمد و پیشرفته با پشتیبانی فنی غیر‌قابل مقایسه شناخته شده است. محصولات این شرکت شامل دوربین مداربسته تحت شبکه و HD، دستگاه NVR و DVR و … می‌باشد.

آنچه داهوا می‌گوید:
“بیش از 20 سال است که تخصص ما در زمینه طراحی و تولید محصولات نظارت تصویری برای پروژه‌های حرفه‌ای می‌باشد. با بهره‌گیری از تیم تحقیق و توسعه (R&D) تا به امروز توانسته‌ایم بالای 590 ثبت اختراع (پتنت) در زمینه تکنولوژی‌های صنعت نظارت تصویری داشته باشیم.
تمرکز ما بر روی مرتفع ساختن نیازهای مشتریان و شرکای فروش خود در نقاط مختلف و کسب رضایت آنان با ارائه محصولاتی با کارآیی بالا، با کیفیت و قابل اطمینان می‌باشد.”

شرکت داهوا تکنولوژی با ارائه دامنه گسترده‌ای از دوربین های مدار بسته IP و HDCVI، دستگاه DVR و NVR و دیگر تجهیزات امنیتی در دو سری Pro (حرفه‌ای)  و Ultra توانسته متناسب با بودجه و خواسته مشتری همواره محصولی جهت ارائه داشته باشد.

وب‌سایت رسمی شرکت: us.dahuasecurity.com

  

  

 

منابع: asmag – linkedin – graybarcanada
مترجم: احسان کیاستی

تیم تولیدمحتوای فرافن همواره در تلاش‌اند تا بهترین و کاربردی‌ترین مطالب علمی و آموزشی مرتبط با حوزه امنیت و تکنولوژی را در دسترس شما خوانندگان گرامی قرار دهند.

نظر دهید

   پاسخ دهید

   4 − یک =

   فرافن مارکت
   مقایسه موارد
   • کل (0)
   مقایسه
   0