هایک ویژن از دوربین های مداربسته IP و دستگاه NVR سری EasyIP 4.0 رونمایی کرد

ذخیرهذخیرهحذف شده 0
پیشنهاد امتیاز+1
پیشنهاد امتیاز+1

دوربین مداربسته تحت شبکه و دستگاه nvr سری easyip 4.0 

 

شرکت هایک ویژن، پیشرو و راهبر در ارائه محصولات و پکیج های حفاظتی و نظارت تصویری اعم از دوربین مداربسته و دستگاه ضبط، گروه جدیدی از دوربین های مداربسته و دستگاه NVR سری EasyIP 4.0 را رونمایی کرد. سری EasyIP 4.0 علاوه‌بر بهره‌گیری از قابلیت‌های سری EasyIP 3.0، نسبت به سری قبل برای پروژه‌های کوچک و متوسط آسان‌تر (برای نصب)، کاربردی‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر است.

دوربین های مدار بسته و دستگاه های NVR سری EasyIP 4.0 براساس کدک فشرده‌سازی H.265+ هایک ویژن طراحی شده‌اند که نسبت به تکنولوژی H.265 باعث کاهش 50 درصدی در مصرف پهنای باند و فضای ذخیره‌سازی می‌شود. استفاده از تکنولوژی H.265+ باعث بهبود چشم‌گیری در کارایی و عملکرد سیستم می‌شود.

سری EasyIP 4.0 علاوه‌بر قابلیت‌های سری قبل، از چندین تکنولوژی جدید نیز بهره می‌برد که باعث افزایش قدرت نظارتی و امنیتی سیستم می‌شود. در ادامه به این تکنولوژی‌های جدید اشاره خواهیم کرد:

 

تکنولوژی AcuSense هایک ویژن

به‌کارگیری تکنولوژی AcuSense هایک ویژن در دوربین های مدار بسته تحت شبکه و دستگاه های NVR سری EasyIP 4.0 با حذف آلارم‌های اشتباه، باعث افزایش دقت سیستم تا بیش از 90% و عکس‌العمل سریع‌تر به تهدیدهای امنیتی می‌شود.
این تکنولوژی، انسان‌ها و وسایل نقلیه را با دقت بالا تشخیص داده و سایر حرکات موجود در محیط مانند قطرات باران یا ریزش یک برگ را مدنظر قرار نمی‌دهد و درنتیجه باعث کاهش چشم‌گیری در هشدارها یا آلارم‌های خطا می‌شود.

علاوه‌براین، دوربین های مداربسته AcuSense هایک ویژن از تکنولوژی روشنایی ultra-low-light که در سری DarkFighter به‌کار رفته نیز بهره می‌برد، که باعث نظارت تصویری با کیفیت بسیار عالی حتی در تاریکی شب می‌شود. با تلفیق این قابلیت و قابلیت ultra-high-definition سری DarkFighter، شناسایی و عکس‌العمل سریع توسط سازمان‌ها در مواقع بروز تهدید امنیتی را تضمین می‌کند و می‌تواند شواهد تصویری بسیار مفیدی جهت ارائه به دادگاه ارائه دهد.

دستگاه های NVR سری EasyIP 4.0 هایک ویژن دارای قابلیتی به نام “quick target search” به‌معنی “جستجوی سریع هدف” هستند که کاربر و تیم‌های امنیتی را قادر می‌سازند در صورت بروز هرگونه اتفاق، به‌سرعت تصویر مورد‌نظر را بازیابی و بازبینی کنند. این قابلیت زحمت جستجوی دستی تصویر در بین حجم بزرگی از اطلاعات را کم کرده و باعث صرفه‌جویی فراوانی در زمان می‌شود.

 

تکنولوژی acusense و colorvu هایک ویژن

تکنولوژی ColorVu هایک ویژن

دوربین های مدار بسته ColorVu سری EasyIP 4.0 هایک ویژن از نورپردازی مکمل گرم استفاده کرده تا حتی در تاریکی شب تصویری روشن و رنگی ضبط کند. این قابلیت‌ها که باعث ارائه تصاویر رنگی در 24 ساعت شبانه‌روز می‌شود، با استفاده از یک دیافراگم F1.0، یک سنسور پیشرفته‌تر، نورپردازی مکمل گرم و رنجی دیگر از تکنولوژی‌ها به ارمغان آمده است.
با تصاویر روشن‌تر و رنگی‌تر دوربین های مداربسته ColorVu سری EasyIP ورژن 4.0 Hikvision حوادث در هر زمانی که اتفاق بیافتند، چه روز و چه شب، قابل پیگیری هستند.

دوربین های مدار بسته ColorVu سری EasyIP 4.0 جدید می‌توانند با یکی از دستگاه های NVR سری AcuSense هایک ویژن جفت شده تا هشدارهای اشتباه به حداقل رسیده و سرعت جستجوی تصاویر مورد نظر بیشتر شود.

  

 

امنیت بی‌نظیر برای مشاغل کوچک و متوسط

دوربین های مداربسته تحت شبکه و دستگاه های NVR سری EasyIP 4.0 هایک ویژن، پکیج امنیتی و نظارتی مقرون‌به‌صرفه و سطح بالایی برای بیزنس‌های کوچک و متوسط ارائه می‌کند.

“در گذشته قابلیت‌ها و امکاناتی مانند تصویر ultra-high-definition، تصویر رنگی در شب، نورپردازی اتوماتیک و آلارم‌های صوتی برای اکثر سازمان‌ها و مشاغل کوچک و متوسط دور از دسترس بودند. حال ما با ارائه سری محصولات EasyIP 4.0، این امکانات را برای این دسته از مشتریان نیز ارائه کرده‌ایم تا به سطح بالاتری از امنیت دست یابند.”
– فرانک ژانگ، مدیرعامل دپارتمانی بازاریابی بین‌المللی محصولات در Hikvision

 

منبع: hikvision
مترجم: احسان کیاستی

تیم تولیدمحتوای فرافن همواره در تلاش‌اند تا بهترین و کاربردی‌ترین مطالب علمی و آموزشی مرتبط با حوزه امنیت و تکنولوژی را در دسترس شما خوانندگان گرامی قرار دهند.

نظر دهید

   پاسخ دهید

   17 − 6 =

   فرافن مارکت
   مقایسه موارد
   • کل (0)
   مقایسه
   0