آغاز همکاری هایک ویژن با آزمایشگاه امنیتی تحقیقاتی Brightsight

ذخیرهذخیرهحذف شده 0
پیشنهاد امتیاز+1
پیشنهاد امتیاز+1

 همکاری هایک ویژن hikvision و brightsight

شرکت هایک ویژن، تولیدکننده محصولات امنیتی و نظارت تصویری، شامل دوربین مداربسته تحت شبکه IP و HD، دستگاه DVR و NVR و … در سطح جهانی می‌باشد. هایک‌ویژن هرساله با اختصاص بخش قابل‌توجهی از درآمدش برای تحقیق و توسعه و با‌تکیه‌بر تیم‌تحقیق و توسعه خود، توانسته با ارائه تکنولوژی‌ها و قابلیت‌های‌جدید در دنیای نظارت‌تصویری پیشرو و الگو باشد. کمپانی دوربین مداربسته هایک ویژن همواره در تلاش بوده با تولید و عرضه محصولات با کیفیت، خود را به‌عنوان اولین تولیدکننده محصولات نظارت تصویری در جهان مطرح کند. با نگاه به لیست 50 برند برتر سال 2018 دنیای امنیت می‌بینیم که توانسته به‌خوبی به‌این مهم دست‌یابد.

کمپانی Hikvision جهت مبارزه با مسائل امنیت سایبری و جلوگیری از حملات امنیتی، از همکاری با Brightsight (آزمایشگاهی در زمینه تکنولوژی‌های امنیتی) خبر‌داد. با شروع این همکاری، Brightsight، به‌عنوان آزمایشگاه هایک ویژن در تلاش برای انقلابی در محصولاتش خواهد‌بود.

در سال 2017 شرکتی تحقیقاتی در زمینه تکنولوژی به نام گارتنر پیش‌بینی کرد که تا سال 2020 میلادی بیش از 20 میلیون دستگاه با قابلیت IoT توسعه پیدا خواهند کرد. LoT که مخفف Internet of Things می‌باشد، شبکه‌ای از دستگاه‌ها، وسایل نقلیه، وسایل منزل، نرم‌افزارها، سنسورها و اتصالات می‌باشد که امکان ارتباط و مبادله اطلاعات را فراهم می‌کند.

شرکت گارتنر همچنین پیشبینی کرده است تا سال 2020 میلادی 95% از محصولات دارای اتصالات LoT خواهند بود. هایک ویژن به‌عنوان شرکتی فعال در زمینه ارائه تکنولوژی‌های امنیتی روز دنیا، با همکاری با Brightsight در این زمینه نیز از پیش‌روان صنعت نظارت تصویری خواهد‌بود.

دکتر بیون وانگ، مدیرکل آزمایشگاه امنیت اطلاعات شبکه و دپارتمان امنیت شبکه شرکت هایک ویژن Hikvision می‌گوید:
“هایک ویژن با توجه به اهمیت بالایی که برای امنیت سایبری قائل است، با جدیت همواره تمام محصولات را از لحاظ استانداردهای امنیت سایبری چک و به‌روزرسانی می‌کند تا محصولات تولید‌شده توسط کمپانی Hikvision علاوه‌بر مدرن بودن، قابل اطمینان نیز باشند. Brightsight آزمایشگاهی شناخته‌شده در زمینه امنیت سایبری در سطح جهانی است و این همکاری به‌ما کمک‌می‌کند امنیت سایبری تمامی محصولات هایک ویژن را بیش از پیش درک کنیم.”

ارنست بولندر، مدیر ارشد کسب و کار در Brightsight می‌گوید:
“همکاری ما با هایک ویژن، تعهد ما نسبت به ایمن‌سازی محصولات در زمینه امنیت سایبری در سطح جهانی را نشان می‌دهد. جدیت هایک ویژن در ایمن‌سازی محصولاتش، یکی از اولین قدم‌ها در زمینه محصولات LoT در صنعت نظارت تصویر می‌باشد. ما مفتخریم آزمایشگاهی هستیم که هایک ویژن برای انجام تحقیقات و پژوهش‌هایش انتخاب کرده و امید به همکاری طولانی بین دو شرکت داریم.”

منبع: asmag و wikipedia
مترجم: احسان کیاستی

تیم تولیدمحتوای فرافن همواره در تلاش‌اند تا بهترین و کاربردی‌ترین مطالب علمی و آموزشی مرتبط با حوزه امنیت و تکنولوژی را در دسترس شما خوانندگان گرامی قرار دهند.

نظر دهید

   پاسخ دهید

   چهارده − چهار =

   فرافن مارکت
   مقایسه موارد
   • کل (0)
   مقایسه
   0