رونمایی هایک ویژن از محصول شگفت‌انگیز Blazer Express

ذخیرهذخیرهحذف شده 0
پیشنهاد امتیاز+1
پیشنهاد امتیاز+1

 اخبار دوربین مداربسته هایک ویژن - Blazer Express Hikvision

هایک ویژن از ذخیره‌ساز Blazer Express رونمایی کرد. این محصول بطور اختصاصی برای رفع نیازهای سیستم‌های نظارت تصویری کوچک تا متوسط طراحی شده و دارای نرم‌افزار هوشمند مدیریت تصویر (iVMS) ساده و موثر است.

Blazer Express که تا 16 یا 32 دوربین مدار بسته را پشتیبانی می‌کند، به سیستم نظارت تصویر مغازه‌ها، فروشگاه‌هایی که از چند بخش تشکیل شده‌اند (مثل فروشگاه‌های زنجیره‌ای) و پمپ‌بنزین‌ها، مدیریت مرکزی یکپارچه و آسانی را به‌همراه نصب آسان و سریع و شناسایی خودکار دستگاه‌های هایک ویژن متصل به سیستم ارائه می‌نماید.

عملکرد کاربر پسند

Blazer Express به مشاغل کوچک و متوسط کمک می‌کند تا شغل‌شان را بطور موثرتری مدیریت و امن کنند. این محصول به همراه قابلیت‌های قدرتمند زیادی ارائه شده است که به کاربر امکان افزایش بازده کاری در شغلش را می‌دهد. این قابلیت‌ها به کاربر اجازه بهره‌بردن از یک عملکرد برای استفاده‌های متعدد را می‌دهند. بطور مثال می‌توان از بازبینی فیلم گرفته شده توسط دوربین های مداربسته برای کنترل عملکرد کارکنان و آموزش آنان، و یا ارزیابی فروش، و همچنین محافظت از دارایی‌ها و کارکنان، بهره برد.

Blazer Express با تکیه بر محیط کاربری کاربر پسندش، امکان نمایش زنده، بازبینی تصاویر ضبط شده و آلارم دوربین مدار بسته را ارائه می‌کند. همچنین امکان جستجو در ویدیو براساس فیلترهای مختلف مثل tag، lock، interval و segment را فراهم می‌سازد. یک نقشه الکترونیکی با نمایش تصویری کامل از موقعیت مکانی همه دوربین های مدار بسته، اجازه می‌دهد تا بتوان تصویر زنده یا ضبط شده و یا آلارم‌های فعال شده مربوط به هر یک از دوربین های مدار بسته را سریعا بررسی، شناسایی و پیگیری کرد.

با توجه به این که این محصول برای مشاغل کوچک و متوسط طراحی شده است، Blazer Express با سیستم کارتخوان فروشگاه بطور کامل ادغام شده و انتقال اطلاعات کارتخوان موجود در محدوده دید هر دوربین مداربسته را ضبط می‌کند. این قابلیت به بازبینی و تشخیص انتقال‌های مشکوک و ارائه مدرک برای هر اختلافی با مشتری، کمک می‌کند.

Blazer Express دارای یک استاندارد تشخیص اتوماتیک پلاک خودرو است که از این بابت برای پمپ‌بنزین‌ها، پارکینگ‌ها و مکان‌هایی که ورود و خروج وسایل نقلیه کنترل می‌شود، مناسب است. قابلیت شمارش مشتری، اطلاعات ارزشمندی برای بدست آوردن میزان مشتری در دوره‌های زمانی مختلف ارائه می‌دهد.

عملکرد پیشرفته و مقیاس‌پذیر

در Blazer Express واحدهای iVMS می‌توانند بر روی چند مکان راه‌دور نصب شوند که این واحدها از حالت آبشاری برای دستیابی به مدیریت تصویر متمرکز استفاده می‌کنند. در حالت چند مکانه (مثل فروشگاه‌های زنجیره‌ای)، Blazer Express به اپراتورها اجازه می‌دهد به اطلاعات تصویری و اطلاعات آلارم‌ها از راه دور دسترسی داشته باشند. این محصول روند توسعه و گسترش سیستم را آسان کرده است، به عبارت‌دیگر چنانچه نیاز باشد که یک فروشگاه جدید به سیستم اضافه شود، فقط کافیست یک Blazer Express جدید به سیستم متصل شود. همچنین سیستم‌های چند مکانه می‌توانند طوری تنظیم شوند که یک Blazer Express client در سیستم تعریف شود که از طریق آن بتوان به اطلاعات تصویری و اطلاعات آلارم‌های تمام فروشگاه‌ها دسترسی داشت و بدین وسیله کارایی منابع و واکنش بیشتر می‌شود. در راستای بهبود مدیریت از راه دور،‌ Blazer Express که برپایه سیستم iVMS طراحی شده است، می‌تواند در هر زمان و مکان در دنیا از طریق چند کلاینت رایگان، قابل دسترسی باشد.

در راستای حمایت از نصب انعطاف‌پذیر و هزینه نگهداری مقرون‌به‌صرفه، Blazer Express از دوربین های مدار بسته با قابلیت ONVIF یا پروتکل‌های خصوصی نیز پشتیبانی می‌کند. در این زمینه شرکت هایک ویژن یک SDK برای یکپارچگی سیستم‌ها ارائه کرده نموده است.

معرفي کامل هايک ويژن آشنايي کامل با برند هايک ويژن، پرفروش‌ترين مارک دوربين مداربسته

منبع: asmag
مترجم: احسان کیاستی

تیم تولیدمحتوای فرافن همواره در تلاش‌اند تا بهترین و کاربردی‌ترین مطالب علمی و آموزشی مرتبط با حوزه امنیت و تکنولوژی را در دسترس شما خوانندگان گرامی قرار دهند.

نظر دهید

   پاسخ دهید

   سه × پنج =

   فرافن مارکت
   مقایسه موارد
   • کل (0)
   مقایسه
   0