آخرین بروزرسانی:

نرم افزار اویجیلون avigilon

 

ساده‌ترین راه استفاده از interfaceها، با اصلاح طرح‌های قبلی و استفاده از تجربیات کاربران آسانتر شد.

شرکت اویجیلون بر این باور است که نرم‌افزارهای قوی نباید لزوماً پیچیده باشند. به همین دلیل است که طراحی مجدد نرم‌افزار مرکز کنترل Avigilon به‌طور پایه‌ای و رفع نقایص و اشکالات قبلی آن را در دستور کار خود قرار داده‌اند تا با امکانات جدیدی که به این بسته اضافه شده از قبیل یک جستجوگر سیستم جدید، کارکردهای نرم‌افزاری ساده شده و فضای بیشتری که به تصاویر دوربین های مدار بسته اختصاص داده شده، استفاده از آن برای کاربران آسان‌تر شود.

 

نرم‌افزار جدید با همگام‌سازی سرورها با استفاده از روش مدیریت ضدضربه سرورهای اینترپرایز، فضایی ایمن را برای آنها فراهم می‌کند.

سیستم مدیریت ضدضربه سرور ACC5.0 به شما این امکان را می‌دهد تا ضدسرور را به صورت یک واحد مستقل بدون نیاز به اختصاص یک سرور جداگانه برای مدیریت آن، دسته‌بندی کنید. بنابراین، در صورت خرابی یک سرور، سایر سرورها همچنان بدون نقص و به‌طور کامل به کار خود ادامه خواهند داد بدین معنی که کلیه تنظیمات کاربران، وقایع، آلارم‌ها و سایر اطلاعات مهم دست نخورده باقی می‌مانند. امکان فوق از ایجاد تاخیر در کارکردهای ذکر شده جلوگیری بعمل آورده و اثرات خرابی سرور بر روی منابع شما را به حداقل ممکن می‌رساند.

”با قابلیت جدید مدیریت ضدضربه سرورهای شرکتی در نرم‌افزار ACC5.0، شما دیگر لازم نیست نگران از دست دادن زمان به دلیل خرابی یکی از سرورها باشید. در گذشته، سایت‌های نظارتی از یک سرور اختصاصی برای مدیریت و ارتباط با سایر سرورهای سایت استفاده می‌کردند و اگر زمانی آن سرور خراب می‌شد، کلیه تنظیمات کاربران، وقایع، آژیرها، و سایر اطلاعات مهم موجود در درون سیستم نظارتی از بین می‌رفت و باعث ایجاد تاخیر درعملکرد سیستم و در نتیجه اتلاف زمان و منابع می‌شد. اما اکنون، با نرم‌افزار جدید مدیریت ضدضربه سرورهای شرکتی ACC5.0 می‌توان تا حدود 100 سرور را یکجا و به صورت یک واحد مستقل و بدون نیاز به یک سرور اختصاصی جداگانه عمل کنند. در چنین شرایطی، اگر یک سرور خراب شده و از کار بیفتد، سایر سرورها بدون نقص و به طور کامل به کار خود ادامه خواهند داد و اطلاعات و تنظیماتی را در بر خواهند داشت که در شرایط قبل ممکن بود همگی از بین برود. در این شرایط، اضافه کردن یک سرور جدید نیز کار بسیار آسانی است و فقط به اندازه وصل کردن آن به برق زمان می‌برد. این سرور جدید سپس به‌طور اتوماتیک تمام اطلاعات و تنظیمات کاربران، موجود بر روی سایر سرورها را دریافت خواهد کرد بدون آنکه نیاز به تنظیمات خاصی داشته باشد. این است قدرت نرم‌افزار جدید ACC5.0″

 

نظارت تصویری توسط دوربین های مدار بسته

 

با بهره‌گیری از نرم‌افزار Intelligent Virtual Matrix، از کلیه قابلیت‌های دیوار نمایشگرهای خود به‌طور کامل استفاده کنید.

نرم‌افزار Intelligent Virtual Matrix مرکز کنترل Avigilon  به شما این امکان را می‌دهد تا نمایشگرهای ثابت خود را سریعاً و بدون دردسر به دیواری از نمایشگرهای هوشمند تبدیل کرده و از همه قابلیت‌ها و کارکردهای آن به طور کامل بهره‌مند شوید. برخی از این قابلیت‌ها عبارتند از: حرکت آسان از تصویری به تصویر دیگر در دوربین های مدار بسته، تغییر چیدمان صفحات نمایشگر و کار با امکانات بزرگنمایی (zoom)، تصویر (video)، عقب بردن فیلم (rewind)،جداسازی تصویر (isolate) و امکانات دیگر.

 

“ACC5.0 با استفاده از نرم‌افزار Intelligent Virtual Matrix، قابلیت ماتریسی فعلی مرکز کنترل هوشمند را یک مرحله ارتقاء می‌دهد. در گذشته، تعویض تصاویر موجود بر روی نمایشگرها از راه دور کاری بسیار سخت و دشوار بوده و هیچ تعامل و ارتباطی بین تصاویری که روی نمایشگرها مشاهده می‌شد، وجود نداشت. اما اکنون، با قابلیت‌های ACC5.0، شما می‌توانید مجموعه نمایشگرهای ثابت و بی‌حرکت خود را به‌طور کامل و بدون نقص به دیواری از نمایشگرهای هوشمند تبدیل کنید که امکان استفاده از قابلیت‌های متعددی اعم از حرکت آسان از تصویری به تصویر دیگر در دوربین های مدار بسته، تغییر چیدمان صفحات نمایشگر و کار با امکانات تصویری، بزرگ‌نمایی، عقب بردن فیلم و جداسازی تصویر را برای شما فراهم می‌کند. اکنون شما می‌توانید ظرف چند ثانیه، کلیه این ویژگی‌های نرم‌افزاری را به آسانی و بدون دردسر کنترل نمایید. این است قدرت نرم‌افزار ACC5.0”

 

یکی از قابلیت‌های این نرم‌افزار، امکان بررسی رویدادها و حوادث با همکاری دیگران برای صرفه‌جویی در زمان است. به این کار، تحقیقات گروهی یا دسته جمعی گفته می‌شود.

ACC5.0 این قابلیت را فراهم می‌کند که چندین اپراتور به‌طور هم‌زمان بتوانند با نمایشگرهای واحد و interface در یک محدوده زمانی معین کار کنند. با صدور فرمان انتقال تصاویر به یک ایستگاه کاری دیگر و فراهم کردن امکان کار با تصاویر و مانور بر روی آنها برای هر دو کاربر به‌طور هم‌زمان، این کاربران می‌توانند با همکاری یکدیگر و نمایش وقایع و رویدادها و بازنگری فیلم‌های HD با یکدیگر، حتی اگر در دو اتاق جداگانه باشند، زمان تحقیقات را به حداقل زمان ممکن کاهش دهند.

“ACC5.0 به اپراتورها این امکان را می‌دهد که به‌طور هم‌زمان یک تصویر و interface واحد را مشاهده کرده و با آن کار کنند. با استفاده از این امکان و ارسال یک تصویر توسط یک اپراتور دیگر، هر دوی آنها قادر خواهند بود با داشتن احاطه کامل بر کار، بر روی تصویر مورد نظر مانور داده و آن را مطابق میل خود تغییر دهند. با فراهم کردن امکان نمایش رویدادها و وقایع توسط اپراتورها و بازنگری فیلم‌ها و تصاویر HD با همکاری یکدیگر حتی اگر در یک اتاق نباشند، بسیار در وقت این افراد صرفه‌جویی می‌شود. این است قدرت نرم‌افزار ACC5.0”

 

شما می‌توانید کلیه ویژگی‌های نرم‌افزار ACC4 را در نرم‌افزار ACC5.0  پیدا کنید.

کلیه ویژگی‌های مهم نرم‌افزارهای قبلی اعم از نشانه‌گذاری تصاویر مورد علاقه به روشی ایمن و ارسال فیلم‌های HD و تصاویر ثابت، نصب و اتصال آسان سرورها و دوربین های مدار بسته به برق و قابلیت جستجوی سریع و آسان آژیرهای خطر، پلاک خودروها، فیلم‌های نشانه‌گذاری شده و غیره در ACC5.0 موجود است. به‌علاوه با استفاده از قدرت فن‌آوری HDSM™، شما همواره می‌توانید جزئیات تصاویر را به روشی که نظیر آن تاکنون دیده نشده، با حداقل پهنای باند و فضای مورد نیاز برای ذخیره آن، دریافت کنید.

 

منبع: ماهنامه سیباشهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *