آخرین بروزرسانی:

 استفاده از دوربین مداربسته body-worn پاناسونیک توسط پلیس نیوآرک

نمایندگی کمپانی پاناسونیک واقع در شمال آمریکا (پیش‌رو در ارائه تجهیزاتی که به اجرای بهتر قانون کمک می‌کنند)، یکی از دوربین‌های پیشرفته حال حاضر لباسی (یا body-worn camera دوربین مداربسته ای که روی لباس نصب می‌شود) و ماشینی (یا in-car camera دوربین مداربسته ای که داخل خودرو نصب می‌شود) خود را به پلیس شهر نیوآرک ایالات متحده امریکا معرفی کرد.

در فاز دوم این پروژه، 80 افسر پلیس دیگر مجهز به دوربین مداربسته شدند و در مجموع 180 افسر مجهز به دوربین body-worn شدند. همچنین با نصب دوربین مداربسته در 17 خودروی دیگر، در مجموع 32 خودروی پلیس نیز مجهز به دوربین in-car شدند.

   

 

   

بازخوردهای همکاری با پاناسونیک

آقای Faisal Pandit، معاون ارشد Panasonic Systems Communications در شمال امریکا می‌گوید:
“شهر نیوآرک مکانی است که دفتر مرکزی شرکت ما در آن واقع است و محل سکونت تعداد زیادی از کارکنان‌مان نیز می‌باشد. ما مشتاقیم تا روابط‌مان را با پلیس محلی شهر Newark گسترش دهیم و بهترین تجهیزات‌مان را برای افزایش امنیت شهروندان عزیز نیوآرک ارائه دهیم.”

آقای Anthony F. Ambrose، مدیر امنیت عمومی نیوآرک می‌گوید:
“ما با رضایت و خرسندی همکاری خود را با شرکت پاناسونیک به‌عنوان تأمین‌کننده دوربین‌های مداربسته body-worn و in-car خود، ادامه می‌دهیم. مرحله آزمایشی موفقیت‌آمیز بود و ما قصد داریم این پروژه را گسترش داده و مناطق بیشتری از شهر Newark را تحت‌پوشش قرار دهیم.”

شرکت Panasonic با استفاده از تجربیات گذشته توانسته در راستای مرتفع ساختن هرچه بهتر نیازهای مشتری قدم‌های مؤثری بردارد. حال با دوربینی جدید، برنامه‌ای به‌روزشده و گزینه‌های جدیدی برای فشرده‌سازی تصویر، آژانس‌های امنیت عمومی می‌توانند بهترین راه‌حل که دقیقاً مطابق با نیازهای محیطی و امنیتی‌شان است را پیدا کنند.

آقای Ambrose در ادامه می‌گوید:
“شرکت پاناسونیک با ارائه گزینه‌های متنوع ما را قادر ساخت بهترین راه‌حل ایمنی برای دپارتمان و شهرمان را انتخاب کنیم. آنها در همه مراحل آموزش کنار ما بودند. این مرحله آموزشی شامل اطلاع‌رسانی به جامعه در زمینه نیاز و اهمیت اینگونه سیستم‌ها نیز می‌شود.”

آقای Faisal Pandit از پاناسونیک نیز می‌گوید:
“ما می‌دانیم که یک پکیج آماده برای تمام پروژه‌های مربوط به اجرای قانون قابل‌اجرا نیست. مشتری‌ها متفاوت هستند. آنها نیازها، سلیقه‌ها و نظرات متفاوتی دارند. با ارائه راه‌حل‌ها و پکیج‌هایی با تجهیزات متفاوت و خاص با‌توجه به نیاز‌مشتری و زمینه‌کاری، می‌توان تأثیر به‌سزایی در امنیت جامعه گذاشت.”

 

در آوریل 2017، شرکت پاناسونیک 80 دوربین body-worn و 15 دوربین in-car، در فاز اول پروژه، به دپارتمان پلیس Newark به‌صورت رایگان اهدا کرد.

  

 

 

منبع: asmag

مترجم: احسان کیاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *