نصب دوربین مداربسته هایک ویژن در استادیوم فوتبال آرنا کورینتیانس شهر سائوپائولو

ذخیرهذخیرهحذف شده 0
پیشنهاد امتیاز+1
پیشنهاد امتیاز+1

 نصب دوربین مداربسته هایک ویژن در استادیوم فوتبال

هایک ویژن، تولیدکننده و عرضه‌کننده دوربین‌های مداربسته، دستگاه DVR، NVR و پکیج های مدرن و پیشرفته در سطح جهان، اعلام کرد که این شرکت یک قرارداد همکاری با باشگاه فوتبال کورینتیانس در برزیل امضاء کرده است. این تیم دارای ورزشگاهی با نام استادیوم آرنا کورینتیانس در شهر سائوپائولو در کشور برزیل است. این ورزشگاه ۴۸۲۳۴ نفر ظرفیت داشته، در سال 2011 کلنگ‌زنی شد و در سال 2014 به بهره‌برداری رسید.

پیشنهاد هایک ویژن برای ورزشگاه آرنا کورینتیانس

در این قرارداد 3 ساله قرار شد هایک ویژن برای این ورزشگاه 49000 نفری، سیستمی امنیتی و نظارت تصویری شامل دوربین های مدار بسته دارای تکنولوژی تشخیص چهره (facial recognition)، دوربین های مدار بسته DarkFighter که در تاریکی کامل هم تصاویری روشن و رنگی ضبط می‌کند، دوربین‌های مداربسته پلاک خوان اتوماتیک، دوربین های مداربسته PanoVu با زاویه دید 360 درجه و همچنین سیستم کنترل دسترسی، راه‌اندازی کند. شرکت Hikvision به‌عنوان همکاری رسمی در عرصه امنیت، مسؤلیت پشتیبانی و گسترش سیستم امنیتی این ورزشگاه را نیز بر‌عهده دارد.

 
Marco Meirelles، مدیر بازاریابی نمایندگی کمپانی Hikvision در کشور برزیل می‌گوید:
“ما نسبت به همکاری با ورزشگاه آرنا کورینتیانس بسیار خوش‌بین هستیم. مطرح شدن نام برند ما با ورزشگاهی تازه‌ساز که در مسیر موفقیت قرار دارد و در سطح کشور و جهان مطرح است، با برنامه‌های کلی شرکت هایک ویژن تطابق دارد. ما در نظر داریم با به‌کارگیری مدرن‌ترین و به‌روزترین تکنولوژی‌های روز صنعت نظارت تصویری، امنیت جمعیتی که در ورزشگاه حاضر می‌شوند را تأمین کنیم. ما در گذشته همکاری موفقیت‌آمیزی با Ajax Stadium واقع در هلند داشته‌ایم، اکنون نیز قصد داریم پروژه استادیوم آرنا کورینتیانس با موفقیت پشت‌سر گذاشته و در آینده به‌عنوان یکی از پروژه‌های موفق هایک‌ویژن به آن اشاره کنیم.”

Luis Paulo Rosenberg، مدیر بازاریابی تیم فوتبال کورینتیانس می‌گوید:
” یکی از برنامه‌های راهبردی باشگاه این است که در بخش‌های مختلف با بهترین‌ها همکاری کنیم. ما با رضایت کامل بخش امنیت ورزشگاه را به شرکت هایک‌ویژن سپردیم. ورزشگاه آرنا کورینتیانس از زمان افتتاح تا به امروز 4 میلیون طرفدار تنها در روزهای مسابقه به خود دیده است. بنابراین سرمایه‌گذاری در این بخش برای ایجاد امنیت مطلوب برای طرفداران برای ما بسیار حائز اهمیت است. هایک ویژن به خوبی پتانسیل‌های ورزشگاه را دیده و امیدواریم همانطور که انتظار می‌رود همکاری موفقیت‌آمیزی داشته باشیم.”

منبع: asmag و wikipedia

مترجم: احسان کیاستی

تیم تولیدمحتوای فرافن همواره در تلاش‌اند تا بهترین و کاربردی‌ترین مطالب علمی و آموزشی مرتبط با حوزه امنیت و تکنولوژی را در دسترس شما خوانندگان گرامی قرار دهند.

نظر دهید

   پاسخ دهید

   نه + 2 =

   فرافن مارکت
   مقایسه موارد
   • کل (0)
   مقایسه
   0