نصب دوربین مداربسته هایک ویژن برای ایمن‌سازی مهد کودک مونترال

ذخیرهذخیرهحذف شده 0
پیشنهاد امتیاز+1
پیشنهاد امتیاز+1

نصب دوربین مداربسته هایک ویژن در مهد کودک

نمایندگی هایک ویژن در کانادا به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو و فعال در آمریکای شمالی، به‌منظور ایمن‌سازی مهدکودکی به نام “مرکز کودکان JPPS”، دوربین های مدار بسته خود را ارائه داد و سپس این دوربین ها توسط شرکت Alarme Sentinelle نصب و راه‌اندازی شدند.

این مهدکودک مرکزی برای نگهداری کودکان می‌باشد که توسط فرمانداری استان کبک در کانادا حمایت شده و توسط 18 کارمند از حدود 80 کودک در یک ساختمان دو طبقه نگهداری می‌گردد. دوربین های مدار بسته قبلی که در این مرکز نصب شده بود، به‌دلیل جابجایی از کار افتاده بودند و نصاب آنها نیز تغییر شغل داده بود. لازم به‌ذکر است دوربین ها نیز فاقد گارانتی بودند.

دوربین های مدار بسته هایک ویژن تغییر مثبت و بزرگی برای ما بوده‌اند. محصولات هایک ویژن ما را قادر می‌سازد نظارت کامل به بچه‌ها داشته باشیم، مخصوصاً آنهایی‌که به کمک‌های ویژه احتیاج دارند. علاو‌ه‌بر این ما را در پیشبرد برنامه‌هایمان کمک می‌کنند.”
– رندی زوکر، مدیر مهد کودک JPPS

مهدکودک JPPS جهت نصب دوربین مداربسته هایک ویژن، شرکتی در شهر مونترال به نام Alarme Sentinelle را با 39 سال سابقه در زمینه امنیت پیدا کرد. فرانک مارتینز مدیر پروژه و نصب شرکت نیز دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD2512F-I را برای نصب در این مهد کودک پیشنهاد کرد. دلیل این پیشنهاد را در ادامه از زبان خودش می‌خوانیم.

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CD2512F-I

 

 

“این مدل دوربین مداربسته Hikvision در‌حال‌حاضر بهترین محصول در این رنج قیمت بوده و کیفیت ضبط تصویر و قابلیت‌های دوربین مداربسته مدل DS-2CD2512F-I شرکت هایک ویژن برای این گونه پروژه‌ها عالیست.
هدف شرکت ما علاوه‌بر دادن اطمینان‌خاطر به مشتریان، ارائه سیستمی امنیتی پیشرفته و حرفه‌ای است که در 24 ساعت شبانه‌روز بدون قطعی کار کند.”

شرکت Alarm Sentinelle به مؤسسه‌های آموزشی و مدارس، نصابانی جهت نصب دوربین مداربسته و سیستم امنیتی‌شان پیشنهاد می‌دهد که توسط BSP و RBQ تأیید شده باشند و عضو CANASA باشند.

“در نهایت، این مثال بسیار خوبی برای طریقه همکاری هایک ویژن با مجریان نصب و راه‌اندازی سیستم‌های نظارت تصویری و دوربین مداربسته، برای پشتیانی و حمایت از مدارس و مؤسسه‌های آموزشی غیرانتفاعی می‌باشد.
داشتن همکاران قابل اعتماد علاوه‌بر اینکه به مصرف‌کنندگان کمک می‌کند، به ما اجازه می‌دهد موقعیت خود را در صنعت امنیت و نظارت تصویری حفظ کنیم.”

 

منبع: asmag
مترجم: احسان کیاستی

تیم تولیدمحتوای فرافن همواره در تلاش‌اند تا بهترین و کاربردی‌ترین مطالب علمی و آموزشی مرتبط با حوزه امنیت و تکنولوژی را در دسترس شما خوانندگان گرامی قرار دهند.

نظر دهید

   پاسخ دهید

   19 − 9 =

   فرافن مارکت
   مقایسه موارد
   • کل (0)
   مقایسه
   0