افتتاح نمایندگی شرکت داهوا Dahua در شهر مسکو

ذخیرهذخیرهحذف شده 0
پیشنهاد امتیاز+1
پیشنهاد امتیاز+1

افتتاح نمایندگی داهوا در شهر مسکو روسیه

 

شرکت داهوا تکنولوژی، یک شرکت پیشرو در ارائه محصولات و خدمات نظارت ویدئویی سراسری است که به‌تازگی افتتاح شعبه جدید خود در مسکوی روسیه را اعلام کرد. شرکت داهوآ تکنولوژی روسیه، اولین شرکت فرعی داهوآ در بازار کشورهای مستقل مشترک‌المنافع است و تمام فعالیت‌های آتی در زمینه فروش، بازاریابی و خدمات دیگر در محدوده این منطقه از اینجا مدیریت می‌شود. معاونت داهوآ، مدیریت کل کسب و کار برون‌مرزی داهوآ، مایکل چن، معاون مدیر بازار کشورهای مستقل مشترک‌المنافع داهوا، ژائو شنگبو، کاردار سفارت جمهوری خلق چین در فدراسیون روسیه، ژانگ ژیائو و رئیس کل اتحادیه روسی‌آسیایی صنایع و کارآفرینان، ویتالی مونکویچ، افرادی بودند که در مراسم افتتاحیه داهوآ تکنولوژی روسیه شرکت داشتند.

با حضور دفتر مرکزی داهوآ در چین، داهوآ درست یک گام در مسیر جهانی‌سازی خویش قدم برداشته است. داهوآ تکنولوژی روسیه، تمام محصولات نظارت (بازبینی) ویدئویی و خدمات داهوآ را برای بازار کشورهای مستقل مشترک‌المنافع عرضه خواهد کرد. از جمله سیستم نظارت ویدئویی پیشرفته، محصولات مربوط به حمل و نقل هوشمند، راه‌حل‌های ساخت و ساز هوشمندانه، کنترل دستیابی، ارتباط داخلی ویدئویی، اعلان هشدار، قفل هوشمند و غیره. این محصولات و راه‌حل‌ها را می‌توان در بسیاری از زمینه‌ها به وفور به‌کار برد، از جمله مغازه‌های خرده‌فروشی، آموزشگاه‌ها، هتل‌ها، بانکداری، مدیریت امنیت و ترافیک شهری، ساخت و ساز هوشمند و حمل و نقل هوشمند. علاوه‌بر گزیده کارهای جامع، متخصصان محلی با تجربه داهوا، پشتیبانی پیش‌ از خرید را از لحاظ مشاوره راه‌حل‌های فنی مربوطه، ضمانت و خدمات پشتیبانی پس از فروش، به مشتریان CIS ارائه خواهند کرد.

سخنرانی مایکل چن در افتتاح نمایندگی داهوا در مسکو

 

 

مایکل چن بعد از بریدن روبان در مراسم افتتاحیه در برج نورثرن (یک مرکز تجاری) در مسکو، با اعلان چشم‌انداز وسیع این شرکت گفت: «اهداف اصلی، ایجاد آگاهی از ورود این شرکت در بازار کشورهای مستقل مشترک‌المنافع و نمایش چالاکی فنی آن در زمینه نظارت ویدئویی، از طریق ارائه بازبینی جذاب و لذت‌بخش و تجربه «عینی» محصولات آن است».

ژائو شنگبو، معاون مدیر بازار کشورهای مستقل مشترک‌المنافع داهوا، با اظهار‌نظر درباره افتتاح موفق داهوآ تکنولوژی شعبه روسیه گفت: «این موفقیت بزرگی بود. واکنش‌ها به ورود ما در بازار کشورهای مستقل مشترک‌المنافع و راه‌حل‌های نظارت ویدئویی ما شگفت‌انگیز بوده است. ما حضور خود را کاملاً شفاف و قاطعانه اعلام کردیم. همچنین درک بهتری از نیازها و دغدغه‌های مصرف‌کنندگان خود پیدا کردیم. آنها تعاملی، الهام‌بخش و تأثیرگذار بودند و به ما کمک کردند تا نام تجاری (برند) خود را بالا ببریم. گردش مالی فروش در منطقه فدراسیون روسیه در سال گذشته بسیار خوب بود و انتظار می‌رود امسال رشد قابل ملاحظه‌ای داشته باشد.»

آقای ژانگ چیائو و آقای ویتالی در مراسم افتتاح شعبه مسکو داهوا

داهوآ از سال 2008 در خدمت بازار کشورهای مستقل مشترک‌المنافع بوده است. در تمام این سالها، شرکای فراوانی دور خود جمع‌کرده است که همه از بازیگران اصلی این بازار هستند. برای خدمت بهتر به آنها، داهوا نمایش‌های جاده‌ای و کارگاه‌های آموزشی را سازماندهی خواهد کرد تا راه‌حل‌های منحصربفرد سفارشی‌شده برای بازار کشورهای مستقل مشترک‌المنافع را معرفی کند.

افتتاحیه باشکوه داهوآ تکنولوژی روسیه، تعهد داهوا را برای خدمت به مصرف‌کنندگان در بازار کشورهای مستقل مشترک‌المنافع نشان می‌دهد و گامی رو به جلو در جهت جهانی‌‌شدن است. نمایشگاه و ایستگاه خدمات روسی، برای خدمت بهتر به مصرف‌کنندگان محلی افتتاح شده است. با مأموریت «جامعه امن‌تر، زندگی هوشمندانه‌تر»، داهوا به تمرکز روی «نوآوری، کیفیت و خدمات» ادامه خواهد داد تا به شرکا و مصرف‌کنندگان خود در سرتاسر دنیا خدمات بهتری ارائه کند.

 

منبع: dahuasecurity
مترجم: احسان کیاستی

تیم تولیدمحتوای فرافن همواره در تلاش‌اند تا بهترین و کاربردی‌ترین مطالب علمی و آموزشی مرتبط با حوزه امنیت و تکنولوژی را در دسترس شما خوانندگان گرامی قرار دهند.

نظر دهید

   پاسخ دهید

   نوزده − دو =

   فرافن مارکت
   مقایسه موارد
   • کل (0)
   مقایسه
   0