آخرین بروزرسانی:

 تامین امنیت دانشگاه تنسی با نصب دوربین های مدار بسته اویجیلون

 

در این مقاله به بیان چالش‌ها، راه‌حل‌ها و ویژگی‌های خاص پروژه نصب دوربین‌های مداربسته اویجیلون جهت نظارت بر فضایی بالغ بر 550 هکتار محیط دانشگاه Tennessee و تامین امنیت افراد می‌پردازیم.

 

چالش‌ها

تأمین امنیت دانشجویان، کارکنان و مهمانان دانشگاه و همچنین بهبود سطح امنیت در کل فضای دانشگاه.

 

راه حل

همکاری اویجیلون و دانشگاه جهت ایجاد محیطی امن با بهره‌گیری از محصولات نظارت تصویری پیشرفته شرکت اویجیلون و نصب موفقیت آمیز دوربین‌های مداربسته اویجیلون در محیط دانشگاه.

دوربین مداربسته avigilon نصب شده در دانشگاه تنسی 

 

بررسی

دانشگاه تنسی یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های کشور آمریکا می‌باشد که در نزدیکی مرکز شهر نکسویل واقع شده است. این دانشگاه بیش از 27500 دانشجوی لیسانس و فوق‌لیسانس و 550 هکتار زیربنا دارد. دانشگاه تنسی همچنین دارای 230 ساختمان شامل استادیوم نییلند است که بزرگترین استادیوم فوتبال در میان دانشگاه‌های آمریکا می‌باشد.

 

دوربین های مدار بسته avigilon با ارائه تصاویر با کیفیت بالا و زنده، به مراجع قانونی و پرسنل امنیتی دانشگاه در مدیریت مراسمات و موقعیت‌های مختلف کمک می‌کنند.

نصب دوربین مداربسته اویجیلون در دانشگاه تنسی

“دانشگاه تنسی قصد دارد امنیت محیط دانشگاه را در بالاترین حد ممکن نگه دارد و avigilon یکی از مهمترین پروسه‌های روزانه امنیتی و از مهمترین طرح‌های مدیریت شرایط اضطراری می‌باشد.
ما همواره از بهترین تکنولوژ‌ی‌های روز دنیا در محیط دانشگاه بهره می‌بریم. در حال حاضر ما شروع سال تحصیلی جدید و اولین مسابقه تیم فوتبال دانشگاه را در پیش رو داریم و مشتاقانه منتظر مشاهده بهبود‌های امنیتی که راه‌حل avigilon به همراه دارد هستیم.”
– براون براونینگ، مدیر خدمات اداری و پشتیبانی دانشگاه تنسی

نصب دوربین مداربسته اویجیلون در استادیوم فوتبال دانشگاه تنسی

روزهایی که تیم فوتبال دانشگاه بازی دارد، دانشگاه تنسی میزبان حدود 130000 نفر از طرفداران این تیم در محیط دانشگاه می‌باشد. جشن روز مسابقه شامل مراسمی تحت عنوان Vol Walk می‌باشد که طی آن مربیان و بازیکنان هنگام ورود به استادیوم به طرفداران خوش‌آمدگویی می‌کنند.

نصب دوربین مداربسته avigilon در استادیوم فوتبال دانشگاه تنسی

 

در طول بازی پرسنل امنیتی می‌توانند به کلیه فعالیت‌ها نظارت داشته و امنیت لجستیکی مورد نیاز برای میزبانی جمعیت‌های بالا را پیشبینی و تأمین کنند. تیم امنیت می‌تواند داخل و خارج ورزشگاه را قبل، بعد و در طول بازی نظارت کند.

نظارت بر محیط دانشگاه تنسی توسط دوربین های مدار بسته اویجیلون

“امنیت محیطی برای دانشگاه‌های بزرگ که در قبال هزاران دانشجو و استعداد درخشان مسؤل هستند، یکی از نیازهای مهم دنیای امروز است. تجهیزات و تکنولوژی‌های مدرن دانشگاه تنسی آن‌ها را در زمینه تأمین امنیت پیشگام کرده است. ما مفتخریم که دانشگاه تنسی به یکی از بزرگترین دانشگاه‌های طرف قرارداد با avigilon تبدیل شده است.”
– برین اسمود، مدیر ارشد عملیاتی و معاون اجرایی شرکت avigilon

 

دوربین های مدار بسته avigilon نصب شده در محیط دانشگاه علاوه بر وضوح و کیفیت تصویر بالا، زاویه دید بالایی ارائه داده و جهت تصویربرداری با کیفیت مناسب در محیط‌های کم‌نور و در تاریکی شب، به‌طور اتوماتیک نور تصویر را تنظیم می‌کنند.

سیستم نظارت تصویری نصب شده از تجهیزات و تکنولوژی‌های بی‌سیم بهره برده و به تیم امنیتی اجازه نظارت از راه دور و بیسیم در هر کجا و هر زمان با استفاده از گوشی موبایل و تبلت را می‌دهد.

سیستم‌های نظارت تصویری اویجیلون بهٰ‌طور هوشمند عمل کرده و قابلیت تشخیص فعالیت‌های معمولی و غیرمعمولی را دارند. این قابلیت به پرسنل امنیتی دانشگاه امکان می‌دهد ببینند در اماکن مختلف چه اتفاقی می‌افتد و عکس‌العمل مناسب را در سریع‌ترین زمان ممکن از خود نشان دهند.

 

پکیج آماده دوربین مداربسته 4 عددی HDTVI های لوکپکیج آماده دوربین مداربسته 4 عددی HDTVI های لوک

 

 

منبع: avigilon
مترجم: احسان کیاستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *