آخرین بروزرسانی:

 420 BANKING 1

 

صنعت بانکداری یک هسته مهم در صنعت سیستم های نظارتی است. بانک ها برای نظارت دفاتر و شعب خود به سیستم های بسیار پیشرفته نیاز دارند. بسیاری از نصابان، می خواهند مراحل نصب و راه اندازی این سیستم ها را بدانند. به‌عنوان تولیدکننده پیشتاز در این صنعت، Unifore خواهان تأمین دوربین های مدار بسته شبکه و دستگاه NVR با تکنولوژی های جدید است.

به‌طورکلی، سیستم های نظارتی شامل دوربین های مدار بسته تحت شبکه، NVRها و همچنین سوئیچ (یا سوئیچ POE) هستند. از آنجاییکه این سیستم ها به شبکه وابسته‌اند، اساساً طراحی آن ها شبیه مسیریابی شبکه ای است. چون فن‌آوری اترنت متداول‌تر است، ما کاربران را به انتخاب تجهیزات شبکه POE توصیه می‌کنیم، زیرا بوسیله POE ، محدودیت داشتن خروجی برق (پریز) حذف می‌شود و می‌توان انرژی را بهتر مدیریت کرد.

 

420 BANKING 2

 

چالش حل امنیت بانک ها

کیفیت تصویر مگاپیکسلی

امروزه کاربران تجاری به دوربین های مدار بسته مگاپیکسل با پشتیبانی از رزولوشن فول اچ دی 1080p و کارکرد طولانی مدت با امنیت بالا نیاز دارند. به‌علاوه باید در برابر شرایط بد آب و هوایی مقاوم بوده و همچنین انواع مختلف نرم افزارها از جمله: ضد آب بودن، تخریب، داخل و خارج بودن و نوسان دما را پوشش دهند.

مقیاس پذیری سیستم

معمولاً سیستم های امنیتی بانک ها، نیاز به ساختاری تعمیم یافته با مدیریت متمرکز دارند و تنها راه آن مقیاس پذیری است که به کاربران اجازه می‌دهد تا تعداد دوربین های مدار بسته تحت شبکه در مکان های اختصاصی را افزایش و یا حتی این روش را با پوشش مکان های بیشتر توسعه دهند.

قابل اطمینان بودن سیستم

قابل اطمینان بودن، نگرانی بزرگ در حل امنیت بانک هاست، و این راه حل باید با برپایی نظارت ویدئویی درست امکان‌پذیر باشد تا نصب و راه اندازی و نگهداری آن به‌صورت ساده و بدون هزینه انجام گیرد.

 

 مترجم خانوم مهناز ثلاثي کارشناس فروشمترجم خانم مهناز ثلاثي
مسئول بخش آموزش
ايميل: salasi[at]farafan-market.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *