معرفی کمپانی داهوآ (Dahua)

ذخیرهذخیرهحذف شده 0
پیشنهاد امتیاز+1
پیشنهاد امتیاز+1

 442 DAHUA1

با توجه به گزارش‌های ارائه‌شده در سال 2015 و مطابق با گزارش HIS 2016، کمپانی داهوآ با ارائه محصولات و خدمات نظارت تصویری به‌عنوان دومین برند، بزرگ ترین سهم را در صنعت جهانی سیستم های نظارتی دارد.

این کمپانی متعهد به ارائه بهترین کیفیت محصول براساس آخرین تکنولوژی روز به مشتریان است. بر همین‌اساس، بیش از 5000 هزار مهندس R&D (تحقیق و توسعه) و حدود 10درصد از فروش سالیانه سهام R&D از سال 2010 تا‌کنون را در اختیار دارد. مهندسین داهوآ با دقت روی لنز دوربین، سنسور تصویر، رمزگذاری، انتقال تصویر، پردازش، گرافیک و نرم افزار‌های امنیت شبکه کار می‌کنند. این کمپانی همچنین محصولات بسیاری را توسط سازمان‌ها و اتحادیه‌های تخصصی به صنعت امنیتی معرفی کرده است.

طراحی و تولید محصولات با کیفیت داهوآ به گونه‌ای است که مورد توجه و اعتماد بسیاری از برندهای بین‌المللی قرار گرفته است. کمپانی داهوآ یکی از تولیدکنندگان پیشرو در ارائه خدمات OEM و ODM به شرکت‌های مختلف محصولات امنیتی در سراسر جهان است. این شرکت دارای 22 دفتر در خارج از کشور چین برای ارائه پشتیبانی فنی، مشاوره، گارانتی و خدمات پس از فروش می‌باشد.

442 DAHUA3

زمینه فعالیت

خط تولید اصلی کمپانی داهوآ، دوربین های مدار بسته تحت شبکه، NVR، دوربین های مدار بسته HDCVI و دستگاه‌های HDCVI HCVRs-Dahua را شامل می‌شود. به‌علاوه، این کمپانی تجهیزات مخابراتی، اعلان خطر، سنسورهای حرکتی و کنترل دسترسی نیز تولید می‌کند.

فناوری داهوآ، محصولات نظارت تصویری زیادی را به بسیاری از بازار‌ها از جمله: بانک‌ها، مراکز عمومی، نیروگاه‌ها، مخابرات، ساختمان‌ها و حمل و نقل هوشمند و همچنین به‌طور گسترده ای در خرده فروشی‌ها مانند مدارس، هتل‌ها، بزرگراه‌ها، عوارض راهداری و مدیریت ترافیک شهری و… عرضه کرده‌است.

در سال 2012، داهوآ با اختراع تکنولوژی HDCVI، برای اولین‌بار استاندارد بین‌المللی با کیفیت بسیار بالا را به ارمغان آورد و انقلابی بزرگ در صنعت نظارت تصویری آنالوگ به‌وجود آورد.

کمپانی داهوآ به‌عنوان مخترع و صاحب امتیاز تکنولوژی HDCVI، آن‌را به‌عنوان یک استاندارد آزاد جهانی تولید و دسترسی آنرا برای استفاده شرکت های رقیب باز گذاشته است.

بنابراین، با همکاری شرکت های مختلف، بهترین محصولات و خدمات را به مشتریانش در سراسر جهان ارائه می‌دهد.

442 DAHUA4

ارزش های اصلی

مشتری مداری: رضایت مشتری به‌عنوان عامل محرک برای پیشرفت مستمر

سیستم باز: خواهان ایجاد یک شبکه باز و مرتبط، سازگار با صنعت اکوسیستم

صداقت: صداقت اصلی ترین مشخصه است، نه تنها برای مشتریان بلکه برای همه شرکا و همکاران

حرفه‌ای‌گری: یک شریک حرفه ای برای مشتریان، همکاران صنعتی و همکاران داخلی

نوآوری: سرمایه‌گذاری در تحقیق و توسعه برای نوآوری‌های بهتر

یکپارچگی: ارزش‌گذاری به مشتری توسط یکپارچگی با سیستم‌های نرم افزاری و همکاری با شرکای صنعتی

مسؤلیت‌پذیری: متعهد به مسؤل‌بودن در جامعه، حفظ ارزش مشتریان و پایبند به ساختن جهانی امن و بهتر

تیم تولیدمحتوای فرافن همواره در تلاش‌اند تا بهترین و کاربردی‌ترین مطالب علمی و آموزشی مرتبط با حوزه امنیت و تکنولوژی را در دسترس شما خوانندگان گرامی قرار دهند.

نظر دهید

   پاسخ دهید

   14 − سیزده =

   فرافن مارکت
   مقایسه موارد
   • کل (0)
   مقایسه
   0