home صفحه اصلی lock person ثبت نام phone_iphone تماس با ما

تکنولوژی UMD در دوربین های مدار بسته مینی دام H4 و H4 SL اویجیلون

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تکنولوژی umd در دوربین های مداربسته h4 مینی دام اویجیلون

شرکت اویجیلون از توسعه خط تولید دوربین های مدار بسته مینی دام H4 و H4 SL خود و تجهیز آنها به تکنولوژی UMD (مخفف Unusual Motion Detection به معنای تشخیص حرکت نامعمول) خبر داد.

اضافه شدن تکنولوژی UMD به دوربین های مداربسته مینی دام H4 و H4 SL، به مشتریان قابلیت‌های قدرتمند هوش مصنوعی را با هزینه پایین و قیمت مناسب ارائه می‌دهد. بدون هیچ تنظیم یا قائده از قبل تعریف‌شده‌ای، تکنولوژی UMD به‌طور مستمر فعالیت‌های معمولی محیط را یاد گرفته و سپس فعالیت‌های نامعمول را شناسایی کرده و گزارش می‌دهد. با استفاده از نرم افزار ACC اویجیلون، اپراتورها می‌توانند با تمرکز بر فعالیت‌های مهمی که نیاز به پیگیری دارند، حجم زیادی از تصاویر را بازبینی کنند.

"ما معتقدیم کاربران بدون در نظر گرفتن اندازه، پیچیدگی و بودجه پروژه از مزایای هوش مصنوعی سود می‌برند. با اضافه کردن تکنولوژی UMD به دوربین های مدار بسته مینی دام H4 و H4 SL، ما راهی مقرون‌به‌صرفه و آسان برای نصب جهت اعمال آنالیز تصویر پیشرفته در هر پروژه‌ای ارائه داده‌ایم."
- جیمز هندرسون، مدیرعامل شرکت Avigilon

تمام دوربین های مدار بسته جدید مینی دام و H4 SL شامل تکنولوژی UMD هستند. لازم به ذکر است که نرم افزار مدیریت تصویر ACC نسخه 6.10 اویجیلون نیز تکنولوژی UMD را ساپورت می‌کند.

  

 

درباره Avigilon

اویجیلون شرکتی است که راه‌حل‌های امنیتی قابل اعتماد به بازار جهانی ارائه می‌دهد. Avigilon در زمینه طراحی، توسعه و تولید سخت افزار و نرم افزار مدیریت تصویر و آنالیز تصویر، دوربین های مدار بسته و سیستم کنترل دسترسی فعالیت دارد. محصولات اویجیلون در هزاران مکان مختلف از جمله مدارس، سیستم‌های حمل و نقل، مراکز درمانی و بیمارستان‌ها، اماکن عمومی، زیرساخت‌های حیاتی، زندان‌ها، کارگاه‌ها و کارخانه‌ها، فرودگاه‌ها، موسسه‌های مالی اعتباری و بانک‌ها، مراکز دولتی و ادارات، مغازه‌ها خرده‌فروشی و فروشگاه‌ها نصب شده‌اند.

"ما در اویجیلون با توسعه تکنولوژی‌ها و محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی به حل برخی از بزرگترین چالش‌های صنعت امنیت کمک می‌کنیم. Avigilon به تغییر روش‌های تعامل کاربران و مصرف‌کنندگان با سیستم‌های امنیتی نیز کمک می‌کند."
- سایت رسمی شرکت Avigilon

 

منبع: avigilon
مترجم: احسان کیاستی

اشتراک‌گذاری در تلگرام

نظر خود را بنویسید.