home صفحه اصلی lock person ثبت نام phone_iphone تماس با ما

همکاری Hikvision و Eagle Eye برای رفع نیازهای امنیتی مدارس تکزاس

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 نصب دوربین مداربسته هایک ویژن در مدارس

برای رفع نیازهای امنیتی مدارس شهر تکزاس ایالات متحده امریکا، پروژه SB-507 با بهره‌گیری از دوربین های مدار بسته تحت شبکه دام هایک ویژن و سیستم VMS کلود (ذخیره اطلاعات بر روی اینترنت به‌جای هارد دیسک دستگاه DVR) شرکت Eagle Eye امکان ضبط تصاویر با کیفیت و رزولوشن بالا و مشاهده تصاویر ضبط شده بر روی چند دستگاه را فراهم کرد.

شرکت Hikvision USA (ارائه دهنده تکنولوژی‌های هوش مصنوعی، فراگیری ماشین، روباتیک و غیره و همچنین بزرگترین تولید‌کننده محصولات نظارت تصویری از قبیل دوربین مداربسته IP و HD و دستگاه DVR و NVR در ایالات متحده امریکا) و شرکت Eagle Eye Networks (ارائه دهنده پیشرو در زمینه سیستم های نظارت تصویری ابری یاcloud-based video surveillance solutions با توجه به نیازهای امنیتی بخش‌های مختلف از قبیل کسب‌وکارها، مدارس، شرکت‌ها و اشخاص) راه‌حلی امنیتی ارائه دادند که نیازهای امنیتی مدارس شهر تکزاس در زمینه نظارت تصویری توسط دوربین های مدار بسته را کاملاً مرتفع ساخت.

این راه‌حل ابری (cloud-based) که ارزان و با کاربری آسان‌تر است، علاوه‌بر تطابق با معیارهای قوانین جدید در شهر تکزاس، خاطری آسوده را برای دانش‌آموزان، اولیا و کارکنان مدارس به‌ارمغان آورد. این پروژه با بهره‌گیری از تکنولوژی انتقال تصویر دوربین مداربسته روی اینترنت، به‌صورت 24 ساعته از همه‌جا در‌دسترس است.

همانطورکه گفته شد همکاری شرکت Hikvision و Eagle Eye Networks نیازهای امنیتی مدارس تکزاس در زمینه نظارت تصویری توسط دوربین های مدار بسته را مرتفع ساخت. در پروژه SB-507 از سیستم ابری VMS شرکت Eagle Eye و دوربین های مداربسته IP (تحت شبکه) هایک ویژن استفاده شده است.

قابلیت های سیستم:

 • ذخیره صدا و تصویر برای 90 روز
 • به اشتراک گذاری تصاویر با هر دستگاه مجازی که امکان اتصال به اینترنت دارد
 • اپلیکیشن موبایل اندروید و ios برای دسترسی به تصاویر زنده و ضبط شده
 • سیستم امنیتی پیشرفته جهت جلوگیری از هک شدن سیستم
 • دوربین های مداربسته تحت شبکه (IP) با رزولوشن تصویر بالا
 • تعریف اجازه دسترسی برای کاربران برای همه دوربین‌ها بصورت مجزا
 • نصب و راه اندازی ساده و سریع
 • امکان تعریف هشدارهای مختلف از قبیل تشخیص حرکت، نفوذ و غیره

نیازمندی‌های پروژه:

 • باید در تمام کلاس‌های درس تجهیزات نظارتی صوتی و تصویری مانند دوربین مداربسته و میکروفن نصب شود.
 • دوربین های مداربسته باید قادر به ضبط صدا در تمام نواحی باشند.
 • تصاویر ضبط شده باید تا 90 روز ذخیره شده و در دسترس باشند.
 • اگر تصویر خاصی موردنیاز باشد، باید در کمتر از 48 ساعت در اختیار مسؤلین مدرسه قرار گیرد.

  

 

آقای Alex Asnovich، مدیر فروش هایک ویژن در آمریکای شمالی می‌گوید: "هایک ویژن از همکاری با شرکت Eagle Eye برای رفع نیازهای امنیتی معلمین، والدین و خانواده‌ها در مدارس رضایت کامل دارد."

پروژه SB-507 در‌حال‌حاضر در یکی از مدارس شهر تکزاس نصب و راه‌اندازی شده است و بنا‌به درخواست، راه‌اندازی این سیستم در چند مدرسه دیگر نیز در‌حال بررسی است. SB-507 راه‌حلی ارزان و راحت برای استفاده و ابری است که در کمتر از یک روز قابل راه‌اندازی است. این راه‌حل جستجو، بازیابی و به اشتراک‌گذاری تصاویر را به‌صورت سریع و آسان و 24 ساعته، ممکن می‌سازد.

آقای dean Drako، مدیر و بنیان‌گذار شرکت Eagle Eye Networks می‌گوید: "ما از انجام پروژه امنیتی-نظارتی مدارس تکزاس خشنودیم. ما مشتاقانه آماده همکاری با مدارس بیشتر برای رفع نیازهای امنیتی در زمینه نظارت تصویری آنان هستیم تا محیطی امن‌تر برای دانش آموزان، والدین، معلمین و کارکنان مدارس به‌ارمغان آید"

 

منبع: asmag

مترجم: احسان کیاستی

اشتراک‌گذاری در تلگرام

نظر خود را بنویسید.