با ما تماس بگیرید

02126743685

call
shopping_cart
دسته بندی کالاها

5 مزیت motion Detection در دوربین های مداربسته

 

اغلب زمانی که شما از طریق کاتالوگ برای خرید دوربین های مداربسته اقدام می‌کنید، متوجه خواهید‌شد که برخی از آنها ویژگی مشخصی به نام  Motion Detection دارند. برخی از این نوع دوربین‌ها، دوربین های مداربسته Motion Detection نامیده می‌شوند. اگرچه تعداد زیادی از این دوربین‌های مداربسته وجود دارند، اما تعداد انگشت‌شماری از مردم مفهوم دوربین های مداربسته Motion Detection را درک می‌کنند.

 

318 Motion Detection

Motion Detection چیست؟

دوربین تشخیص حرکت یا Motion Detection، دوربینی است که می‌تواند با تشخیص حرکت فعال شود. این تشخیص را می‌توان با اندازه‌گیری میزان سرعت یا پرتاب اشیاء در میدان‌دید انجام داد. این دوربین مداربسته می‌تواند با روشن‌شدن نورافکن، صدای آلارم (آژیر) یا حتی شروع ضبط، فعال شود. چنین دوربین هایی می‌توانند با روش دقیق‌تری در مواردی که این مشخصه را ندارند، عمل کنند.

 

5 مزیت نصب دوربین هایی با قابلیت Motion Detection (تشخیص حرکت)

مزایای زیادی وجود دارد که شما می توانید حین استفاده از دوربین های مداربسته Motion Detection از آنها بهره ببرید؛ ازجمله:

 

1- صرفه جویی در قیمت دوربین مدار بسته

اکثر مردم این ادعا را درست نمی‌دانند، اما وقتی منطقی به قضیه نگاه کنید متوجه می‌شوید که این قابلیت صرفه اقتصادی زیادی برای شما خواهد‌داشت. در شرایط عادی، وقتی شما دوربین مداربسته ندارید باید برای مراقبت از اموال و دارایی تان محافظان بیشتری استخدام کنید و در این موارد شما هزینه بیشتری را ماهیانه پرداخت خواهید کرد. اما با این دوربین های مداربسته شما یکبار آن را خریداری خواهید کرد و تمام مدت از پرداخت هزینه محافظان معاف خواهید شد.

 

2- صرفه جویی در زمان

در بیشتر اوقات شما بایستی زمان زیادی را برای محافظت از اموال خود با بازبینی تصاویر دربرابر هرگونه تجاوز صرف کنید، اما با استفاده از دوربین های مداربسته Motion Detection، شما زمان کمتری را صرف می‌کنید و به دیگر امور کسب‌و‌کارتان می‌پردازید. این دوربین ها می‌توانند همیشه آماده به کار بوده و با درک حرکت یک شیء یا انسان، بطور خودکار شروع به ضبط نمایند. چند دقیقه بعد زمانی که هیچ حرکتی نباشد، ضبط دوربین متوقف می‌شود و دوباره به حالت آماده به کار در‌می‌آید و شما می توانید فقط آنچه را که از قبل اتفاق افتاده بازبینی کنید.

 

3- تأمین حفاظت بهتر

اگر شما قابلیت‌های دوربین های مدار بسته Motion Detection و معمولی را مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که دوربین های تشخیص حرکت، امنیت بیشتری را تأمین می‌کنند. اگر شما به دنبال حفاظت از خانه، محل‌کار  یا دفتر خود هستید، دوربین های Motion Detection بهترین انتخاب هستند. شما همیشه می‌توانید فقط آنچه را که در زمان عدم حضور شما اتفاق افتاده، مشاهده کنید.

 

4- اعتماد و اطمینان بیشتر

یک دوربین مداربسته Motion Detection به مراتب از یک دوربین مداربسته معمولی یا هر دوربین مداربسته دیگر قابل اعتمادتر است. چراکه این دوربین تنها صحنه های مهم را ضبط می‌کند. این دوربین به گونه‌ای طراحی‌شده که اگر آلارمی به صدا در‌بیاید؛ حرکت را تخمین می‌زند. بعلاوه اگر آنرا روی ضبط تنظیم کنیم، زمانی که حرکتی باشد شروع به ضبط می‌کند. به همین دلیل است که وقتی لازم است آلارم دریافت می‌کنید. با این مزیت است که شما می‌توانید حافظه زیادی از دسنگاه ذخیره ساز را تنها برای صحنه هایی که ضروری هستند ذخیره کنید.

 

5- ذخیره مقدار زیاد انرژی

دو روش برای ذخیره انرژی در دوربین های مداربسته  Motion Detection وجود دارد.

نخست اینکه، آن انرژی که شما برای تماشای اتاق‌های خالی صرف می‌کنید، ذخیره می‌شود. این دوربین ها فقط چیزهایی مثل یک فعالیت ادامه‌دار را ضبط می‌کنند. به عبارت دیگر، دوربین های دیگر هر چیزی را ضبط خواهند کرد، به این معنی که شما الزاماً تمام ورودی‌های آن‌را حتی اگر چیزی اتفاق نیفتاده باشد، مشاهده خواهید کرد. دوم اینکه این دوربین ها همیشه آماده به کار خواهند بود تا زمانی که حرکتی باشد. این کار انرژی زیادی را ذخیره می‌کند که می‌تواند از قدرت دوربین مداربسته در تمام دوره استفاده کند.

به‌طور کلی دوربین های مدار بسته Motion Detection می‌توانند کمک بیشتری به شما بکنند تا نظارت بهتری در خانه خود داشته باشید. علاوه‌بر مسائل امنیتی، شما همچنین می‌توانید از این دوربین ها برای تشخیص برخی آسیب‌های احتمالی استفاده کنید. این به شما کمک می‌کند که این آسیب ها را بشناسید و آنها را کنترل کنید. به‌طور ایده‌آل مزایای بیشتری وجود دارد که شما می‌توانید حین استفاده از این دوربین های مدار بسته در مقایسه با دوربین های دیگر تجربه کنید.

 

 

Thank you for rating this article. اشتراک‌گذاری در تلگرام

نظر خود را بنویسید.